Gönül Sözleri

Gönül Sözleri

Gönül sözleri yazımızda gönül ile ilgili sözler, gönül sözleri, gönül mesajları 2020, sevgiliye gönülden sözler bulabilirsiniz.

Gönül Sözleri

İyilikler hiçbir zaman unutulmaz. İyilik yap ki iyilik bulasın. Her şeyin karşılığı gibi iyiliğin de karşılığı muhakkak vardır. Her zaman iyilik yapmaktan kaçmam, eğer karşımda ki iyiliği hak etmişse yaparım.

Sessiz insanlar içinde acısı çok olan insanlardır. Sessiz insanlar dünyayı içine sığdırmış insanlardır. Sessiz insan içinde her şeyi barındıran insanlardır. Sessiz insandan korkma çünkü acıyı buram buram içinde yaşamış biridir emin ol.

Yürürsün gidersin ama arkana bakmak istemezsin. Peşinden gelir anıların, hatıraların, hayallerin. Bakamazsın arkana gölgenden bile korkar olursun. Geçmişin mazidir, kaçamazsın mazinden. Dünyanın öbür ucunda bile yakalar seni. 

Roman gibi bir hayatım oldu benim. Sayfalarca dertlerim oldu benim. Çevirdikçe yüzüme vurdu acılarım, kederlerim. Bir rüzgâr misali uçtu gitti mutluluğum. Çok sevmiştim demekle unutamıyorsun mazini.

Aşk ilk görüşte derlerdi hani. İlk görüşte aşk, ilk elektrik, ilk bakış. ilk görüşte aşka inanmam, zamanla yeşeren sevgiye inanırım ben. İlk görüşte aşk olsaydı, sonu hüsran ile bitmezdi. Hüsran ile acılarla bu hayat devam etmezdi. Mutlulukla ilerlerdi her şey, ilk gibi değil son gibi severdim.

Seninle olunca dünya dursun isterdim hep. Göz göze gelince sanki dünyam duruveriyor. Dünyam gibiydin sen benim, gecem ve gündüzüm gibiydin. Gece olunca daha çok özlüyordum seni, gündüz olunca içim kıpır kıpır oluyordu içimi ısıtıyordun. Ama gittin yâr, sende gittin.

Kalp ritimlerimiz aynıydı bizim ey sevgili. Beraber olduğumuz zamanlar heyecandan, ritmimizin sesini duyuyorduk sanki. Birbirimizi sevgimizden anlayabiliyorduk bunu. Ayrı bir duyguydu bu bizimkisi. Sana olan aşkımdan ritmim bozuluyordu, sıcaklık basıyordu. Hep sevdim seni, hep te seveceğim seni.

Çok şükür diyebilmektir yaşamak. Hep çok şükür dedikçe, sevdim seni. Çok şükür dedikçe, seni kaybettim. Çok şükür dedikçe, mutlu oldum. Çok şükür dedikçe, kaybeden oldum. Gidişine bile çok şükür diyebildim ben.

Karşımıza her türlü insan çıkar. Kimisi kalbindeki temiz sevgiyi kirletmek için, kimisi seni kazanmak yüceltmek için. Anlayamazsın ama bilirsin hissedersin, o senin belki de kaderin belki de alınyazındır.

Anlatmak istersin birine ama anlamazlar seni. Anlatsan da neye fayda ki. Senden başka kim anlar ki seni. Duygularının esiri olmuşsundur çünkü. Bir tek kendi iç sesini dinliyorsundur. Etrafın kalabalık, o ise içinde tek başına yapayalnızdır. Aklına getirir durursun, onsuz da yaşayamazsın ama onunla da yapamazsın. Alıp başını gitmek istersin, iç sesin dur der sana ve adım bile atamazsın.

En güzel >aşk sözleri< için tıklayın.

Benimleyken gülmeni isterdim hep. Gülüşünü kimse görmesin isterdim. Benimleyken mutluluğunu görmek isterdim, hep gizli kalmamızı isterdim. Gizli aşktık çünkü biz. Herkesden daha gizli, daha tutsak. Gidişin kötüydü be sevgili. Gittiğin yer de, yokluğumu arayacaksın sen sevgili.

Hayvanlara sadık olun derler. İnsanlar dan daha sadıklar çünkü hayvanlar. Senden kolay kolay vazgeçmiyorlar. Seni hemen bırakmıyorlar. Sen gitsen bile, peşinden geliyorlar. Hayvanları sevin, onlar daha insancıl daha vefalı.

Sevgiliye Gönülden Sözler

Adını koyamadım sana. Çünkü ad koyunca iksirimiz bozulur diye çok korkuyorum. Aramızda ki büyü bozulmasın istiyorum. Her şeyden herkesten gizli seviyorum seni. Seni sen olduğun için. Ama sen hiçbir zaman benim sevdiğim gibi sevmedin beni. Oysaki sana karşı hissim, aramızda ki bağı güçlendirecek şekildeydi.

İçimde ki aşkı sevgiyi bi görseydin sevgili inan dünyadaki her şeye şükürler olsun derdin. Beni daha iyi anlardın sevgili. Bir damla suya bile şükrederdin. Buram buram sen diye sevdim seni. Seni sen olduğun için sevdim, sevmeye devam edeceğim.

Gidiyorum arkama bakmadan. Geride olanları düşünmeden gidiyorum. Kim ne yapıyorsa yapsın artık, kimse umurumda değil. İçim buruk şekilde gidiyorum, hayallerim yıkık şekilde gidiyorum. Biliyorum ki gittiğim yerde mutlu olamayacağımı ama işte gitmek de bir erdemliktir. Güçlüyüm ve tek başımayım.

Yaşarsın her türlü kaderi derdi tasayı. Ama bir bakmışın ki bütün duyguların yok olmuş, yerle bir olmuş. Ne yapacağını bilemezsin. Ne hislerimi, ne duygularımı hissediyorum artık. İçimde ki her şey öldü.

Ben yarınlara bakmayarak ilerliyorum artık yolumda. Çünkü biliyorum ki yarınlar bana seni getirmeyecek. İlerliyorum sen olmadan, seni aklıma getirmeden. Biliyorum ki hayat tekrar seni karşıma çıkarmayacak. Sensiz de giderim gittiğim yola, sensiz de geçiririm günlerimi.

Elindedir kaderinin hayatının ipleri. O iple tutunursun, o iple intihar edersin. Her şey bir ipe bağlıdır aslında hayatımız. Tutunursun aslında tutunmaya çalışırsın hayatta dimdik kalabilmek için. Sapasağlam durmak için savaşırsın erkek gibi. Hayat bu belli olmaz sağı solu.

Annem babam gibi sevsin istedim. Babam gibi korusun, okşasın saçlarımı. Annem gibi üzerime titresin istedim. Çok mu şey istedim senden sevgili. Sahiplen, koru istedim. Dışarısı kötü, insanlar kötü, dünya kötü. Sarmaş dolaş olmak istedim seninle, manevi destek istedim senden. Annem gibi ve babam gibi kimse çıkmadı çünkü karşıma. Beni karşılıksız seven, beni kendi canından kanından bilen. Hep öyle birini hayal etmiştim aslında, ama hayaller de kalıyormuş. Geç de olsa anladım. 

Gönül sözleri yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.