Pazar Mesajları

Pazar Mesajları

Pazar mesajları yazımızda sevgiliye pazar mesajları, en güzel anlamlı pazar tatili yazıları ve dostlara pazar mesajı gönderebilirsiniz.

Pazar Mesajları

Güzel günler huzurlu mutlu sabahlar sevdiklerinle geçireceğin güzel pazar günün olsun dostum.
Sevmek güzeldir sevmek özeldir sevdiğinle yeni güne uyanmak daha güzeldir sevdiğim mutlu pazarlar sevdiğim.

Dostlukların özel olanı bir gün değil her gün hatırlayanıdır iyi ki varsın dostum bugün sevdiklerinle geçire bileceğin güzel bir gün olur.

Zamansız gelen vedalar vardır derin özlemler ama her özlem arkasında özlen güzel biri vardır işte sen iyi ki varsın mutlu pazarlar.

Sevdiklerinle gülerek eğlenerek geçireceğin güzel bir pazar günü dilerim değerli dostum kıymetli arkadaşım mutlu sabahlar hayırlı pazarlar.

Aile dediğin uzakta olsan yakında da olsan hep bir arada olmak demektir mesafeler sevgiye engel değildir ailem uzakta da olsam sizleri seviyorum en kısa zaman da kavuşmak dileğiyle mutlu pazarlar.

Aile demek bir bütün olmak demektir, mutluğu sevgini paylaşa bileceğin bir bütün demektir, aile sizleri seviyorum canım ailem huzurlu sabahlar mutlu pazarlar dilerim hepinize.

Daha fazlası için Sevgiliye Uzun Mesajlar

Sevdiğim senle geçirebileceğim güzel günlerim mutlu sabahlarım huzurlu pazarlarımız olur bir ömür.
Dost dediğin işi düşünce yazan değil işi düşünce arayan değil dost dediğin her gün arayan merak eden iyi ki varsın dostum mutlu sabahlar hayırlı günlerin olsun. 

Arkadaşım seni iyi ki tanımış iyi ki varsın senle güzel günlerimiz kederli günlerimi oldu birlikte paylaştığımız birçok hatırlarımız oldu iyi ki varsın arkadaşım gönül dostum mutlu pazarlar.

Aşk öyle güzel öyle özeldir ki yanındayken bile özlersin işte öyle özlemim var derinden sana sevdiğim iyi ki hayatımdasın iyi ki benimlesin ömrüm mutlu pazarlar sevdiğim.

Pazar günleri özeldir tüm ailenin bir araya geldiği mutluğun paylaştığı birlikteliğin olduğu zaman geçirdiğimiz özel bir gündür bu birlikteliğin bir ömür boyu sürmesi dileğiyle mutlu pazarlar.

Aşk dediğin bir gündür sevdiğimi oda senle geçirdiğim tüm gündür sevdiğim seni seviyorum hayırlı sabahlar mutlu pazarlar dilerim sevdiğim.

Bazen araya mesafeler girer soğukluk girer ayrılıklar girer ama bir bağ vardır hiç kopmayan dostluk bağı araya ne kadar mesafe ayrılık girse de kopmaz kopmayan dostluğumuz ömürlük olsun güzel pazarın olsun.

Hayat güzeldir yaşamak güzeldir sevmek güzeldir sevdiğinle olmak daha güzeldir sevdiğinle geçirebileceğin güzel günlerin huzurlu pazarların olsun.

Aile olmak güzeldir aileyi bir arada tutmak zordur ama öyle anlar olur öyle günler olur tüm ailenin birleştiği mutlulukların paylaşıldığı dilerim sadece bugün değil her günün böyle özel olur.

Sevgiliye Pazar Mesajları

Dostluklar güzeldir hiç ummadığın kendini yalnız his ediğin bir günde beklemediğin bir mesaj gelir tüm günün güzelleşir ya işte hep öyle günlerini güzelleştirecek dostlukların olsun kıymetli dostum mutlu pazarlar.

Hayat ne gariptir hiç beklemediğin kişiler hiç beklemediğin anda çıkar gelirler ya hani gelişiyle sana mutluluklar getiri dilerim etrafında hep sana mutluluk getiren insanlarla dolar mutlu günler.

Sevgi öyle güzel öyle özeldir ki her insanla yaşanmaz ben sevgimi sana verdim benim için özel olan sensin ömrüm ben sana sadece sevgimi değil örüm verdim sevdiğim senle güzel günlerimiz olması dileğiyle.

Zaman nasıl geçiyor ömür nasıl gidiyor farkında olmadan geçip gidiyor dostum bugün var olan yarın olmuyor bugün var olanların kıymetini bil mutluluğunu paylaş sevgini beraberliğini paylaş dostum mutlu pazarlar.

Arkadaşım bugün yeni bir güne yeni mutluluklara yeni beraberliklerin olacağı güzel bir güne uyanıyorsun dilerim sevdiklerinle geçireceğin buğun senin için özel ve unutamayacağın güzel anıların olur mutlu sabahlar.

Bazı hatıralar vardır sende yeri özel arada aklına gelir hani dalarsın derine bir özlem sarar etrafını özlemini yaşadığın o günü yaşaman dileğiyle mutlu pazarlar.

Ayrılıklar artık son bulsun beraberlikler artık seni bulsun sevdiklerin den ayrı değil onlarla geçireceğin güzel günler olsun dostum.

Yaşamasını bilene hayata var olan her şey güzeldir dert de keder de ama o derdi kederi senle çekecek dostu bulmaktır mesele ben aradığım dostu buldum iyi ki varsın mutlu günler dostum.

Hayat zordur birlik beraberlik olmasa daha zordur sana bu hayata elini uzatan seni hiç yalnız bırakmayan dostların olması dileğiyle mutlu pazarlar.

Her daim güzel anılar biriktireceğin senle güzel olan şeyleri paylaşan yeri geldiğinde hüznü yalnızlığını paylaşan sana kıymet veren dostlukların olması dileğiyle huzurlu mutlu günler.

Yaşamasını bilmek yalnız olmak değil birlik olmak beraber olmak o derdi de kederinde birlikte çekmektedir derdine ortak olan dostlukların olur umarım güzel günlerin unutamayacağın anıların olur dostum mutlu pazarlar.

Sevgini var olduğu her yerde mutlulukta vardır sevdiğim hayatıma neşe katan her günüme özel anlar katan kıymetlim iyi ki varsın seni seviyorum mutlu sabahlar huzurlu pazarlar dilerim bir ömür.

Hayat bu imkân varken değerlendirmek lazım birlikte beraber zaman geçirmek varken ayrılığa ne gerek var sevdiğim var olan günü ayrılıkla değil mutluklarla dolduralım sevdiğim güzel bir pazar günü dilerim sevdiğim.

Pazar mesajları yazımızın sonuna geldik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.