Uzun Duygusal Sözler

Uzun Duygusal Sözler

Uzun duygusal sözler yazımızda sevgiliye duygusal sözler, duygusal mesajlar 2021 ve etkileyici duygusal sözler bulabilirsiniz.

Uzun Duygusal Sözler

İnsanların bir yere ait olup olmadığını belirlemesi onun kendini huzurlu hissetmesi ile doğrudan ilintilidir. Bir insan içten içe inkâr edemiyorsa, aslında o yere veya kişiye aittir.

Neyi istiyorum biliyor musun? Öylece sana sarılmak. Saçlarına dokunmak, nefesini içime çekmek istiyorum. Sana sıkı sıkı sarılırken, seni sevdiğimi en içten halimle söylemek istiyorum. Ve bu anın sonsuza kadar devam etmesi benim en büyük hayalim.

Her gün bir diğer günün aynısı. Yine geceye dalıyorum, sonu gelmeyecek bir döngü sarmalı beni sarmalıyor. En sıkıcı ve beynimi kana bulanmış hissettireni ise yine sensiz geçirmek zorunda olduğum bir gecenin beni içine çekmesi. Sen olmasan da seni seven, bunu zorda öğrenen birisi var unutma ve hep hatırla bunu.

Sana olan aşkım bende gizli saklı duruyor. Kimse bilmez bunu, başkalarının seni sevdiğimi bilmediği gibi. Seni tanıdım ve o anda, dünyadaki bütün kadınlara kapılarım kapandı. Olacak bir şey varsa seninle olacak. Aksi bir durum söz konusu bile olmayacak sonsuza kadar.

En duygusal >uzun aşk sözleri< için tıklayın.

Güzelin güzelliğini dikeni bile bozamaz. Sevdiğin insanın kokusu yeter seni ona bağlamaya. Bir tanen olması için, gözlerine bakması, seni sevmesi yeter. Geri kalan hiçbir şeyin önemi yoktur.

Seninle bir hikâye yazmak istiyorum. Geçmişten günümüze uyarlanmayan, siyah ve beyaz bir hikâye olsun istiyorum. Sadece ikimiz olalım. İkimiz bütün zorlukların üstesinde gelelim, ama asla renkli bir filme geçiş yapmayalım. Bizim hikayemizde biz olalım yeter.

Aşk için ağlanıyorsa ve bu bir erkek ise, ne yapıp edin onu kaybetmeyin. Erkekler de ağlar ama, kıymet verdiklerine. Sevdalım diye içten içe, üzerine titrediklerine.

Gecenin gelmesi midir beni hüzünlendiren, yoksa senin yokluğundan dolayı çektiğim açımıdır. Kimse yokken sen vardın, şimdi bir sürü insan var yanımda, ama ben o kadar yalnız hissediyorum ki bunu sana nasıl anlatacağımı bilmiyorum. Bu yaşamda, kimse bana bu denli büyük bir darbe vurmamıştı. Yine gece oldu ben hüznüme dönüyorum, sana iyiyse geceler.

Ellerine dokunmak, sokaklarda saatlerce yürümek. Normal bir insanın yapabileceği bir şey değil, ama bende normal değilim ki zaten. Senin varlığın, yokluğun, bir gelip bir gitmen beni delirtti. Ne olur artık, hayalimi bana geri ver ve bir daha benden alma.

Dürüstlük bir ilişkinin en olmazsa olmazlarındandır. Ben içtenliğimi kullanmayı severim, sana hep bu denli yaklaşmayı, gözlerine bu şekilde bakmayı isterim. Seninle ben, bir market rafında duran, ayrı markaların aynı ürünleriyiz. Birbirimizden bizi ayıran tek şey sadece paketin ambalajı. Hadi yırtalım ambalajı, bütün içtenliğimizi, içimizi birbirimize dökelim.

Dünyanın en zor mesleği nedir? Doktor olup insanları tedavi etmek mi? Mühendis olup dünyanın en büyük inşaatlarını yapmak mı? Bence bunların hiçbiri, bir insanın kendi içsel duygularını kendine anlatabilmesi, tercüme edebilmesi kadar zor değildir.

Sevgiliye Duygusal Sözler

Onlarca insan vardır çevrende, seninle konuşan, acı ve neşelerini paylaşan, sana kötülük yapan. Ama sen bunları önemsemezsin, önemsediğin kişinin sana olan sözleri seni bitirir. Ondan duyduğun her kelime, beynine saplanır kalır. Kaç yıl geçse de unutmazsın unutamazsın.

Beni aşkı hiçbir zaman aramadım ki, sen karşıma çıkınca ben sana âşık oldum. Senin düşüncelerine, duygularına, bana olan tavırlarına âşık oldum. İlk görüşte, birbirimizi anlamamıza âşık oldum.

Sonsuzluk evrende var olan bir olgu değildir. Hiç kimse, hiçbir şey sonsuza kadar yaşamını döndüremez. Sadece hayali duygular kendisini idame ettirebilir. Âşık olmakta böyledir. Bir insan, başka birine sonsuza kadar aşık kalabilir. Ölse bile aşık kalmaya devam edebilir. Bunu engelleyecek hiçbir güç yoktur. İşte ben sana sonsuzluk içinde âşık oldum.

Kalbimden gelen sesleri hep kıstım, ona hiç şans tanımadım. Ama sen karşıma çıktın. Buna engel olmadım. İçim dışım birbirine girdi. Ne yapsam da kalbime söz geçiremedim sevdiğim. Seni seven kalbimi de seni de çok seviyorum bu hayatta.

Yalnız kalmaktan korkmayın. Yalnızlık insana zarar vermez, insanın kendisine iyi davranmasını sağlar. Oysa ki, yanlış bir aşk, yanlış birinin kalbinize girmesi, hayatınızı alt üst eder. Kalbinizi parçalar yerinden söker ve en sonunda alır başını gider.

Sevgiliye en uzun sözler için >sevgiliye uzun mesaj< yazımıza göz atabilirsiniz.

Birini gerçekten sevmek, inanılmaz bir duygudur. Ben seni, inanılmazlıklarım ile seviyorum. Senin yaptığın hatalar, bana karşı davranışların, yanımdan gelip geçiyor. Ama asıl kalan hep sen oluyorsun. Ne yaparsan yap sevgilim, sana olan sevgimden zerre eksilme olmayacak.

Her gece, erkenden uyumak istiyorum. Gözlerimi bir an önce kapatıp senin hayalini kurmak, birlikte hayali zamanlar geçirmek ve böylece uyumak istiyorum. Sonra her defasında, rüyalarımda gerçekleşiyor, senin için kurduğum hayaller. Gerçeklikle, hayal arasında sıkışıp kaldım. Eğer bir gün gerçek olursan, buna nasıl inanacağımı tahmin edemiyorum.

Sevgilim, bizim sevgimizi anlatmak için sözler yeterli gelir mi inan ki hiç bilmiyorum? Bir yağmur düşün, yavaş yavaş yağıyor. Sonra birleşiyor, hepsi aynı yola gidiyor. Bir ırmak misali, kendinden taşmaya başlıyor. Bizim sevgimizde, kalplerimizden taşıp başka diyarlara gidiyor.

Seni çok sevdim. Kimseyi sevmediğim kadar, kalbimi sana açmayı başardım. İlk kez bir insanın gözlerine bakıp, ona sevdiğimi söyleyebildim. Ellerini tutup kendi kalp atışımı hissettim, yerinden çıkacakmış gibi. Olan oldu, şimdi ise, bu hayatta hiç olmadığım kadar pişman oldum. Seni sevdiğim için.

Yaşamak, nefes almakla ilgili değildir. Ölmekte birisi ile ilgili değildir. Bu hayatta, eğer onun için nefes alacak, kalbini verebilecek birini hak ettiğin zaman yaşıyorsundur. Duygularını açık tutup, sevgini her zaman emek üzerine kurmalısın.

Sana, seni seviyorum demek, sadece sevmem anlamına gelmiyor. Sokaktan geçen herhangi bir insanı da bir kediyi de herhangi bir canlıyı da sevebilirim. Ama seni kalbimde hissediyorum, öylece seviyorum işte. Bana gelsen de hiç gelmeyecek olsan bu hissim ebediyete kadar devam edecek.

Sevmek nedir biliyor musun sevgilim? Sana bakmaya kıyamamamdır, seninle sokakta yürürken, ellerini tutmaya utanmamdır. Seni seviyorum, bunu gözlerine bakıp söylüyorum, çünkü kalbimde hissetmeye devam ediyorum. Her insan seni sevebilir, sana seni seviyorum diyebilir. Ama hiç kimse benim seni sevdiğim gibi sevemez.

Seninle tek kişilik bir yolda buluşmak istiyorum. İkimizde birbirimize yol vermeyelim, tartışalım, birbirimizin göz bebeklerinde kendimizi görelim. Ömrümüzün sonuna kadar, olduğumuz yerde birbirimizi sevelim.

Bir insan, baktığı her yerde sevdiğini görüyorsa, duyduğu her sözde irkilip, o mu diye bakıyorsa, dinlediği her şarkı da onun adını arıyorsa, okuduğu her kitabın kahramanının yerine sevdiğini koyuyorsa, o gerçekten âşık olmuştur.

Bir masal gibi aşk istiyorum. Hikâyede kötü karakterler olsun. Senle ben iyiler olalım. Kötülere karşı aşkımızı kullanarak savaşalım. Masalın sonunda da biz kazanalım, aşkımız kazansın, sonsuza kadar mutlu yaşayalım.

Eğer bir insanlar sürekli konuşmaya başlamış, sürekli beraber vakit geçiriyorsanız dikkat edin o kişiye âşık olma şansınız oldukça yüksektir. Aşkın ilk görüşü olmadığı gibi, insanların birbirine tanıması ile gerçekleştiğine defalarca şahit oldum. O yüzden konuştuğunuz kişiyi iyi tanıyın, tanıyın ki ömrünüzde vereceğiniz bu karardan asla pişman olmayın.

Uzun duygusal sözler paylaştığımız duygusal uzun sözler yazımızın sonuna geldik.

One thought on “Uzun Duygusal Sözler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.