Uzun Kıskançlık Sözleri

Uzun Kıskançlık Sözleri

Uzun kıskançlık sözleri yazımızda kocama, karıma uzun kıskançlık sözleri, sevgiliye kıskançlık mesajları ve kıskançlık ile ilgili yazılar burada

Uzun Kıskançlık Sözleri

Kıskanıyorum seni sevgilim, hem de hiç kimseyi kıskanmadığım kadar! Uyuduğun zaman yastığa kafanı koymanı kıskanıyorum. Benim yanımda olup, göğsüme kafanı koymadığın için! Yediğin yemekleri kıskanıyorum, benden sana çok daha yakın olduklarından. Telefonunu kıskanıyorum, her gün o güzel gülüşünü gördüğü için. Seni her şeyden çok fazla kıskanıyorum ne olur beni affet.

Seni her gün görebilen insanlar ne kadar şanslılar, benim seni bir saniye bile göremediğimi düşündüğüm zaman çıldırmamak için kendimi zor tutuyorum.

Senin yanında olmadığım her saniye de seni kıskandığımı sana bildirmek istiyorum. Her gün yanında olmak, her saniye elini tutabilmek, sana ait olup o sıcak nefesini boynumda hissetmek istiyorum. Benden uzakta olduğun anların her birine lanet okumaktayım.

Kıskançlık kavramının ne olduğunu biliyor musun? İnsan gerçekten kalpten seviyorsa kaybetmekten korktuğu için kıskanıp kısıtlar, kıskanç olmasından korkmamalısın. Eğer bir gün seni kıskanmayı bırakırsa işte o zaman korkman gerek.

Sevgiliye >iltifat sözleri< için tıklayın.

Benim yaptığıma kıskançlık diyorlar fakat bu bambaşka bir şey. Kıskançlık değil, sadece sen bana aitsin ve benim seni bir başkası ile paylaşmam mümkün değil. Bunun adına kıskançlık diyemezler, aşk derler.

Sana ait olmayan birini kıskanmak o kadar aşağılayıcı bir şey ki karşındakine hesap sorabilme gibi bir şeyin yok, kızamıyorsun da sadece uzaktan kıskanıp içini doldurmak ile yetiniyorsun.

Erkekte kıskançlık damarlarında yer almaktadır eğer üzerine daha çok gidersen canavarlaşacağını da bilmelisin.

Basit bir şekilde belli etmedi beni sevdiğini, gözlerine baktığım zaman sevgisini ben bile kendimden kıskandım.

Hani derler ya, ya kara toprağınsın ya benim. Öyle bir dünya yok kara topraktan bile kıskanırım ben seni, sen sadece benim olmalısın.

Kıskançlık öyle fesat bir duruma düşürebilir ki insan kimi zaman ben ne yapıyorum ya moduna bile girebilmekte. Kıskançlığınızı yürütürken nerede  durmanız gerektiğini de bilmelisiniz.

Türk erkeği dünyada en kıskanç olarak bilinenler arasındadır. Fakat bu kıskançlık duygusunun altında yatan en büyük neden ise karşısındakine güvenmediğinden değil, kendisine güvenemediğinden oluşmaktadır.

Kıskanç birinin çok sevdiğini herkes bilir fakat kıskanmadan, duru bir şekilde seven insan çok daha iyi kalplilikle sever.

Kıskanç biri olmadığımı düşünüyorum ama sevdiğim kişiye adıyla bile hitap edilse, kıskanıyorum.

Kıskançlık, beni içerisine öyle bir aldı ki bu kontrol yüzünden fazla acı çekiyorum. Üzerime bir kürk gibi yapıştın ve senin kontrolünün altındayken nefes almak çok daha fazla zorlaşmakta. Kıskançlık, biraz benden uzak durman mümkün mü?

Kafamın içerisinde binlerce ses, herkes hakkında bir fikre sahip olduğumu söylüyor. Halbu ki ben onların sahip olduklarını düşünmekten, içimdeki konuşan sesi durduramıyorum. Bu şekilde nereye kadar devam edebiliriz beraber?

Uzun Kıskançlık Mesajları

Arkanızdan konuşan kişilere aldırış etmemelisiniz, hepsi bir kıskançlık içerisinde mahvolma duygusunu  yaşamaktalar. Siz siz olun, yolunuza bakmaya devam edin.

Kıskançlığın ele geçirmiş olduğu kişiler sağlıklı düşünemezler. Birileri hakkında yorum yaparken kıskandıkları yönleri düşünüp, aslında kendisinde olmasını istedikleri halde karşı tarafın kötülüğünü istiyormuş gibi laf ederler.

Sevgilim diyebileceğim kişi erkek dolusu bir masaya bile oturmama izin vermeyecek! Eğer izin verirse, böyle bir erkekle benim işim olamaz!

Yanımdasın diye seni her görüşlerinde orta yerinden çatlayacak bir çok kişi tanıyorum. Hayal etsene kır düğünü yapıp, 40 gece konuşalacak bir düğünden sonra ki hallerini..

Bir filozof yıllar öncesinde kıskançlığın ruh hastalığı olduğunu dile getirmiş. Tabii insan sevdiğini kıskandığı zaman beden olarak etkilenmez, tamamen ruh hastlığı tabii tabii, ruh sağlığımız çok yerinde olur.

Kıskanırlar, sende var olan, kendisinde olmayanı kıskanırlar. Kalbi kötü olan kişiler, senin yüzüne gülseler de arkandan seni kıskandıklarını, içlerinden geçirdiklerini bil. Rahat bir vicdan ile başbaşa kaldığın zaman, sabahı umut ile karşılamış olduğun için bile seni kıskanırlar.

Kıskanmayan birine güvenme gibi bir huyum yok benim, sahte geliyor sevgisi. Ne bileyim yapmacık filan milan. Benim düşüncem sevginin kıskançlığı içerisinde barındırmasından kaynaklıdır.

Kişi her zaman karşısındaki her bireyi kıskanmaz. Aradaki yakınlık kıskançlık açısından önemlidir. Bu ister sevgili olsun, ister aileden biri olsun yahut en yakın arkadaş olsun. Yakınlık ne kadar çoksa karşıdaki kişiyi başkalarından kıskanmak daha çok yaşanır.

Kıskançlık, sahip olduğun şeyler korumak istediğinden kaynaklanmaktadır. Fakat genellikle insanlar sahip olamadıklarını kıskanırlar.

.

Kıskançlığı insanlar davranış bozukluğu olarak ya da ruhun hastalığı olarak görürler. Fakat herkesin de bildiği gibi sevginin bir işaretidir kıskançlık..

Kıskançlığın dozunu ayarlabilmeniz demek ilişkilerinizde bağı kurmanıza yardımcı olmakla beraber bağlanma süresini de hızlandıracaktır. Doğru dozu bulmanız yeterli.

Kıskanırlar kadın! Unutma eğer güçlüysen etrafındakiler seni kıskanır. Bitmeyecek olan enerjini, yüzünde açan gülücüğü, acılarının bile sana katmış oldukları gücü kıskanacaklar. Sen Güçlüsün Bırak Kıskansınlar.

Bir kadın başarılıysa eğer arkasındaki kıskanç kadınlardan kaynaklanabilmektedir.

Gülüşüm içinizdeki kıskançlığı arttırıyormuş duyduğuma göre ama bekleyin daha arkasından gelecek olan büyük bir kahkaha patlaması yaşayacaksınız.

Acayip kıskanç bir insanım. Sevdiğim kişileri paylaşamama gibi bir huya sahibim. O sadece benim, en çok ben severim, ben sevdim. Benden başkası ona bakamaz bile, bakmayı geçtim hatta aklının ucundan bile geçirmemeli.

Bir kadın kıskançlığından ölse dahi senin adına çok mutlu oldum diyip yüzünüze gülümseyebilir. Siz daha ne olduğunu bile anlayamazsınız.

Dikkatli olmalısın sevgilim. Yolda güzel bir kız görsen dahi bakmamalısın. Senin iyiliğin için istiyorum yoksa cehenneme mi gitmek istiyorsun sen? Kıskanç değilim, sadece seni düşünüyorum.

Kıskanıyorum seni anla beni, seni ölesiye çok severken sakin kalabilmem ne derecede mümkün olabilir? Sana bakan iki çift gözü oyasım gelirken, sana dokunana ne yapmak isteyebilirim gerisini sen düşün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.