Uzun Komik Sözler

Uzun komik sözler yazımızda komik mesajlar, komedi sözler, yaratıcı komik laflar 2024 ve komik yazıları bulabilirsiniz.

Uzun Komik Sözler

Benimde herkes gibi aşık olasım var, sevesim var ama üşengecim ben. Ooo kalk git gez, dolaş, kavgalar et sinirlerin bozulsun, sonra tekrardan barış aynı şeyler tekrarlansın dursun ve sonunda hüsranla beraber laf sokma yarışları, takipler başlayacak, hangi deli bunu akıllıca bulur ki?

Hastaneye sadece hasta olduğunda gidenleri kınıyorum. Doktor bir gün alınıp ”Hasta olmasan geleceğin yok.” diyecek çok büyük üzüleceksiniz. Ben bir gün kalkıp hasta olmadan gideceğim. Amaç bunu dedirtmemek yazık onlara.

İnsanoğlu çok nankördür. Telefon düştüğünde aman Allah’ım ne o panik! Yanımızdaki ya da herhangi biri düştüğü zaman panik yerine sadece kahkahaları atarız. Türkiye olarak garip bir millet olduğumuz her yerden belli!

O kırılmasın sus, aman alınmasın ya ne olacak diye diye kendimizi elektrikli süpürge haline getirdik. Sürekli içimize içimize atıyoruz.

Kadın alışverişini yaparken ölümsüz olur. Asla tuvaleti gelmez, asla yorulmaz. Bir melek gibi adeta oradan oraya koşturmaktan büyük bir zevk alır.

Dün gece yatağa girmeden önce seni çok aradım. Vücudum o kadar soğuktu ki maalesef yatağa sensiz girmek zorunda bıraktın beni! Neredeydin be canım pijamam benim!

Endamın yeter diyen şarkıcıya buradan sesleniyorum. Endam filanla olmaz o iş tatlım, beyin gerekiyor beyin. Yani sende olmayan bir şey.

Eskiden insanlar sinirlendikleri zaman duvara yere telefon fırlatamıyorlardı. Dedem bir gün neneme sinirlenmiş yaptığı tek şey elindeki güvercini duvara fırlatmak olmuş.

Bazı zamanlarda  o kadar mutlu görünüyorum ki gülüşüm o kadar gerçekçi geliyor ki bazen kendim bile buna inanabileceğimi hissediyorum.

Adam kibar olayım derken yerin dibine girdi. Kız kulesine, bayan kulesi diyerek yılın kibar erkeği seçildi.

Her gün kendimle konuşuyorum ve kendi kendime iyi haberler veriyorum. Merak etmeyin, sakin olun, panik yapmaya gerek yok gayet iyiyim.

Beyaz atlı prensimi bekliyorum lafı halen devam ediyor mu ya? Artık zorlamanıza gerek var mı acaba? Burasının Türkiye olduğunu daha anlayamadınız sanırım. Burada beyaz atlı prens gezmiyor. Hödükler, odunlar geziyor anlayın şunu!

Her gün belli saatlerde aynaya bakıp ”Çok tatlısın canım, seni üzenler zıkkımın kökünü yesin” diye diye kendimi nirvanaya ulaştırıyorum.

Sinirlendiğim zaman pahalılaşan telefon fiyatlarından dolayı telefonu duvara atmak yerine, sakine yere bırakarak, kendimi hızlı bir şekilde duvara fırlatıyorum artık fakirlik işte napacaksın.

Bazı zaman oluyor ki başını alıp olduğun yerden çekip gitmeyi dilersin fakat çaresizlik orada çıkar ve der ki ”Fakirsin sen sanki gidebileceksin. Otur oturduğun yere.”

Dün instagramdan biri mesaj atmış, kaç yaşındasın güzellik diye. Bende her sene değişiyor bilemiyorum ki dedim. Engeli basmış. Sanki dalga geçtim, yalan söyledim Allah Allah.

Bütün hayatın boyunca çalışıyorsun, çabalıyorsun. 3 4 tane üniversite bitiriyorsun tam iş sahibi olacakken ölüm gelip kapını çalıyor. Nerede adalet? Sonra birde deli diyorsunuz.

Eğer bir gün çok ama çok zengim olursam eşe dosta yardım etmeyeceğim. Arkamdan parayı bulduktan sonra çok değişti bu dedirtmem. Param yokken nasıl yardım etmiyorsam gene etmem.

Bazı insanların suya düşmesini istiyorum. O suya düşen insanların suyunu inek içsin istiyorum. İneğin de dağa kaçmasını istiyorum. Dağın kül olup yanmasını istiyorum insanlarla beraber.

Eğlenceli Komik Sözler

 1. Keşke insanları tanımadan önce bir ustaya ”Usta bak bakalım bunun bir arızası var mı?” diye sorabilseydin. O zaman çok daha iyi olurdu ilişkiler.
 2. Eğer benimle ilgili çözemediğiniz problemleriniz varsa, bu tamamen sizin probleminizdir!
 3. Son gülen her zaman sen olacaksın tatlım, çünkü her zaman geç anlamaya meyillisin.
 4. Asgari ücretin ta kendisi benim. Hayatıma giren benimle asla geçinemiyor.
 5. Erkek kadınla tartışmaya girer. Kardeşim o tartışmadan sen sağ salim çıkacak mısın bir düşün bakalım. Bir kadınla tartışıp da daha kendini haklı çıkarabilen bir erkek yok koçum ondan uğraşma sen boşuna.
 6. Kızın kalbini kırmamak adına ”Şişman değilsin” dedim. Beni kucağına alabilirsin o zaman dedi. Düşünüyorum da bir Seyit on başı değilim ki ben..
 7. Aşk tamamen bir yalandır. Sonrasında sadece kazık yersin. O yüzden hiç bulaşmadan ufak ufak kaçmalısınız.
 8. İçimde gerçek anlamda yatan zeki biri var. Ama sıkıntı yatıyor olması.
 9. Ne olursan ol gene gel demiş Mevlana. Ama bana gelme kardeşim, Mevlan’a değilim ki ben. Beni boş yere gerip, sinirlerimi de oynatma.
 10. Gökyüzünden sevgili yağmuru olsa benim ki dalın tekine takılır. O kadar da şanslı biriyim siz anlayın gerisini.
 11. Birkaç gün boyunca burcumu okumaya devam ettim. Benim hayatım aynı devam ediyorken onlar habire farklı şeyler yazıyorlar. Acaba sorun bende mi yoksa onlarda mı?
 12. Eğer tekrardan bir çocuk olsaydım, seni büyüdüğüm de oğluma alacağım diyen teyzelere direkt senet imzalatırdım.
 13. Koyduğum şeyleri yerinde bulamayınca çok sinirlenen biriyim ben. Daha demin şuraya adam yerine birilerini koydum. Ama şimdi arıyorum arıyorum bulamıyorum yahu..
 14. Bitmeyen bir ilişki sırrı ister misiniz? Asla başlamayın.
 15. Üşengeçliğimden dolayı 2 saat boyunca bal reklamını izlemiş biriyim. Kalkıp da benden çok şey beklemeyin.
 16. Giden birinin arkasında asla beddua etmemelisiniz. Küfürle beraber bir tükürün bir de çok şükür demeniz yeterli olacaktır.
 17. Bu sabahların bu denli erken olması benim canımı acıtıyor.
 18. Her durumda evlenmeniz gerekir. Eğer iyi bir eşe sahipseniz mutluluğu tadarsınız. Kötü olursa da filozof olur çıkarsınız.
 19. Adam karısını öldürmüş yeni yaptıracağı evin temelineyse kadını gömmüş. Adamdan gelen itiraf ise ”Evi benim üzerime yap” dedi.
 20. Her söylenene bir cevap veririm. Ama ilk öncelikle bir karşımdaki kişiye bakarım cevabımı vermeden önce. Ona göre lafımın ağırlığını seçerim. Adam iriyse bana laf koymak yerine dövmesin diye.

Uzun komik sözler yazımızda en eğlenceli esprili sözler paylaştık.

Uzun Komik Sözler isimli konumuza kendi düşüncelerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz. Uzun Komik Sözler konumuzu okuduğunuz için teşekkür ederiz.


“Uzun Komik Sözler” üzerine bir yorum

Yorum yapın