Hoşgeldin Sözleri

Hoşgeldin sözleri yazımızda birisi kalbinize geldiğinde söyleyebileceğiniz hoşgeldin sözleri ve hoş geldin ile ilgili sözler bulabilirsiniz.

Hoşgeldin Sözleri

 1. Yüreğime hoş geldin sevgilim demek çok isterdim sana. Öyle uzak ki yüreğin hoş geldin demeyi bırak gözlerini dahi göremez oldum. Kimse aşkına aşk kadar uzak kalmamalı.
 2. Öyle görünmez ki sevdam sende hoş geldin desem duymayacak kadar sağırsın. Sağır olman belki kabul edilebilir ama bu kadar görmezden gelme sevdamı.
 3. Bahar yüreğime hoş gel. Öyle gel ki her yer papatyalar ile dolsun yer yok olsun. Yok olan yerlerde tek sevdam ve sen ol ne olur.
 4. İyi ki hayatıma hoş geldin. Sen bu zamana kadar beklediğim ve söylediğim en güzel hoş geldinsin. Kimse kimseye bu kadar içten hoş geldin demesin bir gider hoş gelsinler biter.
 5. Tesadüfler her zaman olmaz sen öyle güzel bir tesadüfsün ki hayatımda hoş geldin o zaman.
 6. Seni her zaman güldürmeye çalışan birisi çıkarsa karşına tek yapman gereken hoş geldin deyip gönül kapılarını ardına kadar açmaktır. Her zaman bulunmaz ve kaybedilmez.
 7. Bazen uzaklara aşık olursun sevdiğin vardır içinde bazen yakından nefret edersin kimse olmaz içinde. Sen bana ne uzak ol ne yakın hep kalbimin derinlerinde yaşa.
 8. Bazı rastlantılar vardır hayatta her şey olur biter ve sen sadece inanırsın. İşte o zaman tam hoş geldin zamanıdır. Hoş geldin demekten öte köy yoktur.
 9. Bir insanın mucizesi olmak lazım… Sende benim mucizem ol. Mucizeler diyarında mucizeme hoş geldin demeliyim.
 10. Kimse yanında duranın kıymetini bilmez. Hep uzakta olunca anlarsın kıymet. Bu yüzden gitme kendini bir hoş geldine sığdırdın elveda dedirtme.
 11. İnanamayacağın kadar çok güzelliklerle dolu dünya ben sana gel dedikten sonra. Sen geldin hayatıma bahar geldi inanmıyor musun ki öyle hoş geldin dediğimi duymuyorsun.
 12. Hayatımdan giden insanlar size sesleniyorum. Hoş geldin  demiştim ya size dolu dolu. Bomboş geri alıyorum hayrını görmeyin diye.
 13. Ayağının değdiği her yer benim için gülden bahçe. İyi ki varsın. İyi ki buradasın gül bahçem.
 14. Kimse sen kadar güzel olamaz benim gözümde. Benim gözlerim bir seni görüp yüreğim bir sana hoş geldin demiş başka ne ister.
 15. Ömür boyu kalsan yanımda ama öyle bir bakıyorsun ki bana. Sanki bir hoş geldin ile gelmiş elveda bile dedirtmeyecek gibisin.
 16. Uçmaya kanat lazım ya hani. Seni aramak için göklerde benim kanatlarım sensin. Gitme benden gitme yüreğimden de düşmeyeyim göklerden.
 17. Bugün günlerden aşk bugün günlerden sen ol. Hoş geldin dünyama derken dudaklarım kanasın aşktan.
 18. Dışarıdan bakıldığında bir kedi kadar masumdur. İçinde olana kurt kadar yırtıcısın. Her halinle prenses her halinle aşksın.
 19. Öyle hoş geldin ki gecem sen gündüzüm sen oldun. İyi geldin bana geldin iyi ki geldin sevdiğim.
 20. Sen geldin yüreğime baharlar benim oldu. Kışlar gidip her yer rengârenk oldu gelmişsin hoş gelmişsin kışıma.
 21. Senin yokluğunda buralar buz kesiyor. Gel yüreğimin sahibi kalbimi gülen yüzünle ısıt sevdiğim.

Daha fazlası için Pazar Mesajları

Hoşgeldin İle İlgili Sözler

 1. Sensizlik yüreğimde sızı. Sol yanım sızlamaktan yoruldu ve şükretmek istiyor varlığına. Kimse sen kadar yakışmıyor soluma.
 2. Benim hayattaki en güzel şansım sensin. Şansların en kıymetlisi talihime hoş geldin. Bahtım sen kadar güzel olsun.
 3. Sevgin aşkın en kıymetli anlamı ne deseler; Bir hoş geldine sığan yar var bende derim ve güler geçerim varlığını bir ben bilirim.
 4. Kimse aşkla bakmaz bana kimse sevmez beni sanırdım ta ki onu görene kadar. Her şeyin kıymeti aşkla anlaşılır ve o zaman güzel olurmuş görünce anladım.
 5. Çok görme duygularımı beni çok görme. Ellerin sen yoksun mesela. Çok yalnız ve mutsuz halimi çok görme.
 6. Kaybolduğum yerlerden beni çıkar. Çıkar ki günüm aydınlansın ve sen hep yanımda kal.
 7. Sevginin varlığı ile bedenimi sararken sen ben bir hoş geldin demişim çok mu? Çok üzgün günlerimde bana gülüşler hediye et sevgilim.
 8. Rabbim seni bana gülücüklerime alkış ol diye göndermiş iyi ki göndermiş iyi ki hoş gelmiş.
 9. Kimliğimi kaybediyordum ki seni buldum. Hayatıma tepeden inmene rağmen iyi ki dedirttin bana.
 10. Teşekkür ederim hoş geldin dememi bana geri elveda olarak vermediğin için. Sen benim hayata ilk merhabamsın.
 11. İnsan annesinden doğduğunda ağlar ya işte o masumlukta ağladım sana. Hoş geldin derken sana bilmezdim hayatıma tekme atacağını.
 12. Birbirimizi öyle sevelim ki görenler kıskansın ve nerde o aşklar desin. Dediğinde de bizi ansınlar ömürleri boyunca.
 13. Bazen tüm gerçekler hayatından çekip giderler. Sen benim gerçeğimsin ve yalan olma.
 14. Sevgilim derken sana yalan söylemedim hiç. Sen benim sevgilimden öte olmadan hiç sevgi herşey demekti benim için her şeyim.
 15. Hayatın boyunca öyle biri çıksın ki karşına sana hoş geldin dediğine pişman etsin. Tek bedduam sana iyi ki diyeme hiç bir zaman.
 16. Beni unutmanı istemem. Sana merhaba diyen beni nasıl terk ettiğini aklın bile alamaz.
 17. Sen gel hayatıma öyle seveyim ki seni şeytan bile yaptığı işten utansın. Aramıza saçlarından başka bir şey girmesin.
 18. Gözlerim sana bakarken nasıl dolu dolu oluyorsa kalbim seni ilk gördüğünde kanatlanıp uçmasın diye ellerimle öldürdüm.
 19. Sev beni sevgilim. Sev ki dilediğim dilekler gerçek olsun.
hoşgeldin sözleri
hoşgeldin sözleri

Hoşgeldin sözleri yazımızın sonuna geldik.

Hoşgeldin Sözleri isimli konumuza kendi düşüncelerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz. Hoşgeldin Sözleri konumuzu okuduğunuz için teşekkür ederiz.


Yorum yapın