Haladan Yeğene Güzel Sözler

Haladan Yeğene Güzel Sözler. Hayatımın en büyük armağanlarından birisin. Seninle vakit geçirmek, senin büyüme ve gelişme sürecini gözlemlemek benim için büyük bir mutluluk kaynağı. Senin ne kadar özel, ne kadar parlak ve ne kadar sevgi dolu bir ruha sahip olduğunu görmek, her zaman kalbimi ısıtır.

Haladan Yeğene Güzel Sözler. Yeğeninizin doğum gününde mutlu olmasını istiyorsanız, ona kendini özel hissettirecek bir doğum günü mesajı göndermek önemlidir. Yeğenler için en güzel doğum günü mesajlarını seçerek, onlara ne kadar sevildiğini bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Hem dayıdan hem de teyzeden gelen doğum günü mesajları sayesinde yeğeniniz kendini çok özel hissedecektir. Yeğeniniz sizin yanınızda olsa da uzakta olsa da, onu yalnız bırakmadığınızda mutlu olmasına vesile olabilirsiniz. Kız veya erkek yeğenler, dayı, teyze, hala veya amcalarına her zaman bağlı oldukları için bu sevgi bağına en iyi şekilde karşılık verebilirsiniz.

Haladan Yeğene Güzel Sözler

 1. Sen her zaman iyi şeyler için mücadele ettin ve sonunda başarılı oldun. Kalbin kadar güzel bir hayatın olması dileğiyle başarını tebrik ederim.
 2. Binlerce arkadaşım olsa, yüzlerce akrabam olsa, yeğenim yine halasının hayatında ilk sırada gelir.
 3. 80 milyon insan içinde bir insan var ki benim için çok değerli ve özel bir insan, kim mi tam bu mesajı okuyan canım yeğenim.
 4. Dikkat Dikkat Bu mesaj duygu yüklüdür. Kendinizi duygu almaya hazır hale getirin ve mesajı okumaya devam edin. Benim sevecen, tatlı iyi kalpli yeğenim için bizzat tarafımdan gönderilmiştir.
 5. Benim tontiş yeğenim seni çok özledim, senin tontiş tontiş yürüyüşünü, muhteşem gülüşünü çok özledim.
 6. Ah siz yeni nesil sizleri anlamak çok zor ama sevmek çok kolay, inşallah hayat karşına her zaman kendin gibi güzel insanlar çıkarır.
 7. Seninle en güzel günlerimizi geçirdikten sonra sensiz hayata nasıl alışırım bilmiyorum. Çok çabuk özlendin haberin olsun.
 8. Halasının bir tanesi, çok sevdiği can yeğeni, seni tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
 9. Rabbim bu amaç uğrunda yolunu açık etsin. İşlerini kolay kılsın, her zaman her yerde daima iyi insanlarla karşılaşmak nasip etsin.
 10. Benim beni anlayan bir sevgilim yok ama halasını anlayan candan bir yeğenim var. Seni çok özledim be yeğenim. .
 11. Hayatın sana sunduğu tüm fırsatları değerlendir, her anında öğrenmeye ve büyümeye açık ol. İçindeki tutkuyu, merakı ve sevgiyi hiç kaybetme. Senin yanında olduğum için çok şanslıyım ve her zaman senin destekçin olacağım.
 12. Yeğenim lafı eğip bükmeye, fazla uzatmaya gerek yok. Unutma her zaman seni çok seven bir halayın olduğunu.
 13. Her zaman neşeli ol ki yaşadığın hayattan zevk alasın, her zaman umutla yaşa ki yarınlara ümitle bakasın.
 14. Yaşarken gülmekten yanakların ağrısın, mutluluk kapının önünden ayrılmasın, yolun bahtın her daim açık olsun.
 15. Canım yeğenim sana bakarken sana öyle alıştım ki, şimdi senden uzakta hayatım bom boş gibi yaşıyorum.
 16. Halan olarak seni her zaman seveceğimi ve hiçbir zaman unutmayacağımı bilmeni istedim. Canım zor günler geçirmiş, çok acılar çekmiş olabilirim ama seni hiç unutmadım ve unutmam da.
 17. Canım yeğenim, bugün senin doğum günün. Yani yıllar önce bu gün dünyaya geldin ve yaşamımıza güneş gibi doğdun. İyi ki doğdun canım yeğenim, seni çok seviyoruz. Senin varlığın bu hayattaki en değerli şeyimiz, nice mutlu yaşlara!
 18. Bugün dünden farklı, yarının umut dolu olsun, hayat sana istediklerini versin yeğenim.
 19. Yeğen çok fazla bekletme sonra ağaç olurum yerinden oynatamazsın.
 20. Bu dünyada sadece iki şeye güven olur. Biri yeğene diğeri toruna.
 21. Seninle gurur duyuyorum canım yeğenim. Allah’ım başarılarını daim etsin. Sen her zaman başarılı olacak ve ileride çok büyük bir insan olacaksın.
 22. Sen benim yeğenim değil bir arkadaşım gibisin, biz seninle iki arkadaş gibi büyüdük. Seni çok özledim be yeğen.
 23. Hadi gel artık be yeğen çok özlettin kendini. Seni çok özledik dört gözle dönmeni bekliyoruz.
 24. İnsanın her zaman dayısının olması yetmiyor, bazen de bir yeğeni olmalı.
 25. Paran varsa taparlar, paran yoksa satarlar yeğen.
 26. Yeğen dediğin de akan sular durur. Aslan gibi yeğen dediğinde ise dünya durur.
Haladan Yeğene Güzel Sözler
Haladan Yeğene Güzel Sözler

Yeğene Güzel Sözler Facebook

Haladan Yeğene Güzel Sözler Facebook

 1. Yeğenin varsa derdin tasan olmaz. Eğer yeğenin arkandaysa başaramayacağın hiçbir iş olmaz.
 2. Yeğen insan içine çıktığı zaman kendisini gösterir.
 3. Binlerce arkadaşım olsa, yüzlerce akrabam olsa, yeğenim yine teyzesinin hayatında ilk sırada gelir.
 4. Bizde yeğen torun yerine geçer, sen benim hem yeğenim hem torunum sayılırsın.
 5. Sen her zaman bana yardımcı oldun, en zor zamanlarımda yardımıma koştun, sen çok iyi birisin. Rabbimde sana güzelliklerin en güzelini yaşatsın.
 6. Sen küçükken sana ben bakıyordum. Seninle birlikte çok güzel günlerim olmuştu. Seninle oynamayı, parka gitmeyi, seninle birlikte yaramazlık yapmayı özledim. Seni çok özledim canım yeğenim.
 7. Biz seninle bir yeğen teyze ilişkisinden çok bir sevgimesajlarim.com arkadaş gibi büyüdük. Tüm dertlerimizi, sevincimizi birlikte paylaştık. Benim sevinç ortağı yeğenim seni çok ama çok özledim.
 8. Sizin de benim gibi aslan gibi bir yeğeniniz olsun, merkez bankasına bir milyon dolar borcun olsun.
 9. Teyzesinin biriciği, dünyanın iyi kalpli meleği, prenseslerin prensesi canım yeğenim seni çok özledim. Seni kocaman kocaman öpüyorum.
 10. Doğduğun gün daha dün gibi aklımda olsa da artık kocaman bir kız/oğlan oldun yeğenim. Fakat sen ne kadar büyüsen de her zaman bizim küçük bebeğimiz olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü mutlulukla kutluyorum yeğenim.
 11. Sımsıcak gülüşün ile bizim her zaman neşe kaynağımız oldun. Teyzen ve dayın olarak doğum gününü kutlar, yeni yaşında her şeyin dilediğin gibi olmasını isterim.
 12. Canım yeğenim, sen dünyaya geldikten sonra bize yaydığın sevgin dünyadaki her şey oldu. Sana karşı o kadar büyük sevgi hissediyorum ki yaşamımıza güneş gibi doğdun. Canım yeğenim, doğum gününü içtenlikle kutlar, yeni yaşında her şeyin gönlünce olmasını dilerim. .
 13. Hayatta karşılaşacağın zorluklar olsa da, her zaman güçlü duracağına ve başarıya ulaşacağına inanıyorum. İçindeki potansiyeli keşfet, hayallerinin peşinden git ve asla vazgeçme.
 14. Seni sonsuz sevgi ve gururla izleyen bir halan olarak, seninle gurur duyuyorum ve seni seviyorum.

Haladan Yeğene Güzel Sözler isimli konumuza kendi düşüncelerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz. Haladan Yeğene Güzel Sözler konumuzu okuduğunuz için teşekkür ederiz.


Yorum yapın