Saatlerin Anlamı Nedir ? 00:00

Hayatımız, sürekli tekrarlanan bir döngü içinde ilerlerken, aşk ve sevgi her zaman hayatımızın her alanında bizimle birlikte olur. Aşk ve sevgiyi zamanın akışına bırakan insanlar için saatlerin önemi büyüktür. Saatlerin anlamı, birçok kişi tarafından bilinmese de, saat falı olarak da bilinen insanlar tarafından bilinir. Çünkü hayatımızdaki kişinin bize karşı ne düşündüğünü her zaman merak ederiz. Bu konuda saatlerin anlamı, bize uzun bir ipucu verir. Belki de saat falını ilk kez duyuyorsunuz, ancak saat falına bakabilmek için saatlerin anlamını da bilmek gerekmektedir. Saatlerin anlamları, çift gelen saatlere farklı anlamlar verilmesiyle ortaya çıkmıştır. Çift saatlerin bir anlamı olduğu gibi, ters saatlerin de bir anlamı vardır.. .

00:00 Saat Anlamı – Seni Şu Anda Rüyasında Görüyor

ters saat anlamları nedir

2024 yılı ters bir yıl olacakmış gibi görünse de, inanmayın. Çünkü birinin rüyalarını süslemek, onun hayallerine girmek herkesin isteyeceği bir şeydir. Sevdiğiniz kişi sizi uykusunda bile düşünüyor, bilinçaltı tamamen sizinle dolu. Çünkü rüyalar, günlük yaşamın bilinçaltına yansımasıyla ortaya çıkar. Sevdiğiniz kişi muhtemelen sizinle ilgili gelecek planları yapıyor, bu hayalleri herkes kurmaz. Hayatınızdaki bu kişiye sıkı sıkı sarılın ve onu asla kaybetmeyin. Bu tür insanlar her zaman bulunmaz.

01:01 saat anlamı: Seni seviyor

Bu saatin anlamı aslında biraz daha biricik olmak üzerinden geliyor. 01:01 olarak gördüğünüz saat onu sevdiğinizi ve onun bir tanecik olduğunu düşündüğünüzü ortaya çıkarıyor.

02:02 saat anlamı: Senden hoşlanıyor, sana aşık olmaz üzere

Saat 02:02’de denk geldiğinizde ise karşınızdaki kişinin sizden hoşlandığını ve yakın zamanda da aşık olacağını düşünebilirsiniz.

03:03 saat anlamı: Bir şeyler hissetmeye başlıyor

Söz konusu aşk olduğunda herkesin söyleyecek bir şeyi mevcut ancak saatlerin gerçekten anlatacağı çok şey var. Saat 03:03 artık hislerinin çok daha yoğun olduğunu gösteriyor.

04:04 saat anlamı: Seni hayran olarak seviyor

Artık gecenin ilerleyen saatlerinde bu sayıları gördüğünüzde karşınızdaki kişinin sizi gerçekten hayranlık seviyesinde sevdiğini düşünebilirsiniz.

05:05 saat anlamı: Sana çok kızgın

Sabahın erken saatlerinde eğer bu sayılarla karşılaşırsanız biliniz ki sevdiğiniz kişi size çok kızgın ve bu yavaş yavaş nefret etme aşamasına doğru gidiyor. Müdahale etmenizin tam zamanı.

06:06 saat anlamı: Teklif etmeyi düşünüyor

Eğer bu saate denk geliyorsanız herhangi bir teklifte bulunabileceğini düşünebilirsiniz. Çünkü sabahın ilk ışıkları yenilikleri de beraberinde getirir.

07:07 saat anlamı: Geleceğe dair planları var

Bu yalnızca evlilik teklifi değil aynı zamanda bunun da ötesinde çok daha fazla şeyi sizinle birlikte yapmak istediğini gösteriyor. Ona sarılın ve hiç bırakmayın.

08:08 saat anlamı: Güne seninle başlamak istiyor

Planları arasında her sabah güne sizinle uyanmak var. Sizinle kahvaltı etmek, sizinle keyifli vakit geçirme planları olabilir. Kalbinizin sesini dinlemeyi unutmayın.

09:09 saat anlamı: Hep yanında olmak istiyor

Gün hızlı bir şekilde akmaya hazırlanıyorken bu saati gördüğünüzde bilin ki o da sizin yanınızda olmak istiyor ve bunların hiç bitmemesini diliyor.

Aynı saat anlamları ne anlama geliyor

10:10 saat anlamı: Kötü bir haber verebilir

Bazen kötü anlamlar da çıkabilir bu zamanlardan.

Örneğin 10:10’da olduğu gibi. Maalesef ki size kötü bir haber verebilir. Bu ilişkinizin seviyesinde de olabilir başka bir konu ile ilgili de olabilir. Dikkatli olun.

11:11 saat anlamı: Onun için her şey demeksin

Tüm birler bir araya gelmiş ve günün en keyifli saatini oluşturmuş. İşte tam bu anda düşünebilirsiniz ki siz gerçekten o kişinin hayatındaki en önemli şeysiniz.

12:12 saat anlamı: Ciddi düşünüyor

İlişkinizin özellikle ortalarındaysanız bu saate denk geldiğinizde bilin ki sizinle ilgili artık daha ciddi kararlar almak ve adımlar atmak istiyor. Bu yüzden sizin de bu konuda hazırlıklı olmanızda fayda var.

13:13 saat anlamı: Senden çekiniyor

Aşkını ilan edip etmemek arasında giden birisi var karşınızda. Sizden de biraz çekiniyor ve konuşmak için ilk adımı atmayı bekliyor. Eğer siz de böyle hissediyorsanız ona bir şans tanımanızın vakti gelmiş olabilir.

14:14 saat anlamı: Evlenmeyi düşünüyor

14 Şubat’ın romantizmini üzerinde taşıyan bu saat yani 14:14 karşınızda duruyorken bilin ki sevdiğiniz kişi evlenme teklifi etmenin arifesinde.

15:15 saat anlamı: Seninle tatil yapmak istiyor

Keyifli vakit geçirmek, sabahtan akşama kadar tatilin tadını çıkarmak istiyor. Eğer bu saate denk geldiyseniz belki de siz de bir adım atabilir ve tatil destinasyonlarınızı çıkarabilirsiniz.

16:16 saat anlamı: Sürekli senden bahsediyor

Sabah akşam düşünmeden duramıyor bir de üzerine sizi arkadaşlarına anlatıyor, sizi onlara övüyor. İşte hoşlandığınız ya da ilişkide olduğunuz kişiden bekleyebileceğiniz en güzel şeylerden bir tanesi.

17:17 saat anlamı: Hayatına ortak etmek istiyor

Kurduğu her hayalde siz varsınız. Ne olursa olsun sizinle bir hayat geçirmek istiyor ve sizin isteklerinize karşılık verebiliyor. Hayatına ortak etmek demek işte böyle keyifli bir şey demek.

18:18 saat anlamı: Sizi herkesten önde tutuyor

El üstünde tutmak, el bebek gül bebek bakmak, her şeyde ilk olarak sizi düşünmek ve herkesten daha çok sevmek onun için adeta bir mutluluk kaynağı. Bu sebeple hep sizi ilkleriyle anmak ve hatırlamak istiyor.

19:19 saat anlamı: Daha da yakınlaşmak istiyor

Bir şeyler başlamış ve büyük bir keyifle devam ediyor. İşte tam olarak bu noktada daha da yakınlaşmak istiyor diyebiliriz. Siz de bu hislere karşılık hissediyorsanız romantizmin doruklarına çıkabileceğiniz bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz.

20:20 saat anlamı: Sensiz yapamıyor

Akşam saatlerinde aklına iyice düşmüş durumdasınız. Tıpkı sizin onu düşündüğünüz gibi o da sizi düşünüyor. Aslında tam anlamıyla hisleriniz karşılıklı desek yeri. Bunu bir fırsata çevirip iletişime geçebilirsiniz.

21:21 saat anlamı: Hayaller gerçekleşecek

Onunla birlikte kurduğunuz hayallerin gerçekleşeceğini düşünebilirsiniz bu saati gördüğünüzde. Küçük ya da büyük planlar, kurulan hayallerin bir bir gerçekleştiğini gördüğünüzde şaşıracaksınız.

22:22 saat anlamı: Zaman sensiz geçmiyor

Bu saate denk geldiğinizde karşı tarafın da sizin için aynı şeyleri düşündüğünü, zamanın en değerli bir şekilde sizinle geçtiğini anlayabilirsiniz. Bu sayede onunla birlikte olmanın keyfini de her zaman çıkarmak isteyeceksiniz.

23:23 saat anlamı: Başka birisini düşünemiyor bile

Sizi hayatınızın merkezine koymuş birisi ile karşı karşıyasınız. Doğal olarak sizi düşünmekten başka bir şey yapamıyor, daha da yakınlaşmak istiyor ve sürekli aklınızda sizinle geçirdiği anlar canlanıyor.

Saatleri bu şekilde çift olarak gördüğümüzde en bilinen anlamları böyleydi. Peki saatlerin ters anlamları nasıl oluyor?

Ters Saatlerin Anlamı

Saatlerin anlamı olduğu gibi saatlerin ters anlamı da vardır. Saatlerin anlamı tersi pek olumlu değildir, bu yüzden kimse bu saat dilimlerini yakalamak istemez. Eğer ki yine de bu saatlere denk gelirseniz bu anlamları bilmenizde fayda var.

 • 01:10 Saat Anlamı –  Seni Hiç Sevmiyor

Karşındaki kişinin seni sevmesi için fazla mücadeleci davranıyorsun ama o seni hiç sevmiyor.

 • 02:20 Saat anlamı – Senden Hoşlanmıyor

Sürekli göz göze geldiğiniz için senden hoşlandığını düşüyordun ama durum aslında sandığın gibi değil, senin bakışlarından rahatsız olduğu için sana bakıyor, aslında ortada bir hoşlantı yok.

 • 03:30 Saat Anlamı – Sana Aşık Olmayacak

Bu kişinin kalbinde birisi var ama bu sen değilsin. Sen onu etkilemek için ne kadar çabalasan da her şey boşa gidiyor. Sevdiğin kişi başka birini sevdiği için aranızda bir şey olmayacak.

 • 04:40 Saat anlamı – Seni Sevdiği Söylenemez

İlişkiniz çok güzel olacak diye başladı ancak zamanla senden beklediği enerjiyi alamadığını fark edince farklı kişilere yönelmeyi düşünüyor. Çünkü seni yeterince sevmiyor.

 • 05:50 Saat Anlamı – Senden Hoşlanıyor

Karşındaki çekingen ve utangaç biri olduğu için sana bir türlü açılamıyor ama senden hoşlandığı çok açık. Eğer ki sen ona karşı duygularını belli edersen o da senden cesaret alıp sana doğru bir adım atabilir.

 • 10:01 Saat Anlamı – Seninle Evlenmek İstiyor

Bu saatin anlamı seninle evlenmek istiyor çünkü her zaman yanında olmayı arzuluyor. Her an evlilik teklifi ile karşılaşabilirsin hazırlıklı olmalısın.

 • 12:21 Saat Anlamı – Seni Sevmiyor

Her zaman onun seni sevdiğini düşünüyorsun ama aslında seni sevmediğini de fark ediyorsun. Bu fark edişi kabullenemeyip inatla onunla birlikteliğine devam ediyorsun. Bu inat sana hayatında karşına çıkan başka güzellikleri kaçırmana neden oluyor.

 • 13:31 Saat Anlamı – Seni Umursamıyor

Sen ne kadar onu düşünürsen düşün o tam zıttı bir şekilde seni düşünmüyor hatta seni umursamıyor. Aklında hep başka şeyler var.

23.32 ne demek 2023?

 • 14:41 Saat Anlamı – Seninle Gelecek Planlıyor

İlişkinizde bu aşamaya kadar çok güzel anılar biriktirdiniz. Birlikte geçirdiğiniz zaman onun için birçok şey ifade ediyor. O yüzden hayatının geri kalanında seninle ilgili planlar yapıyor.

 • 15:51 Saat Anlamı – Eski Sevgilinle Barışacaksın

Yaptığınız ufak hata yüzünden birbirinizden koptunuz ama bu kopuş sizde birbirinizi unutturamadı. Her an yeniden barışabilirsiniz.

 • 20:02 Saat anlamı – Seninle Evlenecek

Sevdiğin kişinin seninle ilgili tek bir hayali var, bir an önce seninle evlenmek. Birlikteliğinizi güzel bir adımla taçlandırmaya hazır ol.

 • 21:12 Saat anlamı – Hep Aklındasın

İnsanın aklı başka bir yerdeyse bir şeye odaklanabilmesi neredeyse imkansız. Sürekli onun aklını meşgul ettiğin için söylenenleri çoğu zaman duymuyor. Sen de onu düşündüğünü belli edip onu mutlu etmelisin.

 • 23:32 Saat anlamı – Sana Aşık

Ufak bir hoşlantıyla başlayan birlikteliğiniz de onu kendine aşık etmeyi başardın. İlişkiniz bu seyrinde devam ederse evlilikle sonuçlanabilir. Birbiriniz için doğru kişi olduğunuzu düşünüyorsanız ilişkiniz için çaba göstermeyi ihmal etmemelisiniz.

Yorum yapın