Sevgiliye Şiir

Bu hayatta en çok mutlu olduğumuz ve heyecanlandığımız şey, yanında olduğumuzda dünyanın geri kalanını unuttuğumuz, hayaller kurmamızı sağlayan ve bize mükemmel melodiler fısıldayan kişi sevgilimizdir. Sevgili, evlenene kadar değil, ölene kadar hissettiğimiz aşktır. Sevgiliye verebileceğimiz en güzel hediye ise ona yazdığımız veya okuduğumuz şiirlerdir. Şiirle sevgilinin kalbini hemen çalabilir veya aşkımızın dozunu artırabiliriz.

sizin için özel bir sevgiliye şiir:

Gönlümün Prensesine

Gökyüzüne serpiştirilmiş yıldızların arasında, Bir sen varsın, benim en değerlim, en özelim. Gözlerin yıldızlara meydan okurcasına parlıyor, Kalbimde açan bir gül gibi, solmayan, hep taze, hep güzelim.

Sensiz geçen günler gri, seninle dolu renk, Gözlerim seni arar, kalbim seni bekler. Adını andıkça dudaklarımda bir tebessüm belirir, Sensiz bir an bile geçmek bilmiyor, sevdam hep artar, hep çoğalır.

Rüzgarın melodisi çalar aşkımızın şarkısını, Gönlümüzde birlikte yazdık aşkın en güzel hikayesini. Seninle birlikte her anı paylaşmak, her anı yaşamak, Gönlümün prensesi, seninle her an mutlu ve huzurluyum.

Birlikte yürüdüğümüz yolda seninle var olmak, Hayallerimizin gerçeğe dönüşmesi, birbirimize dokunmak. Seninle geçirdiğim her an, bir ömre bedel, Sensiz dünya eksik, seninle tam, seninle güzel.

Sana olan sevgim bir deniz gibi derin, Kalbimde açan çiçek, seninle hep yeşil. Gözlerin benim için bir güneş, parlıyor her an, Seninle geçen her an, sevdamızla dolu bir zaman.

Sensiz hayal bile edemem şu dünyayı, Seninle her anı paylaşmak, yanında olmak istiyorum. Sen benim en değerli hazinemsin, Gönlümün prensesi, seninle sonsuz bir sevgiye doğru yürüyoruz. .

Table of Contents

Sevgiliye Aşk Şiirleri.

Aşk ile aldım kalemimi elime

Ve gözlerini düşünerek kurdum tüm cümlelerimi.

Sana olan aşkımı dile getirmenin onlarca yolu varken

Ben kalemi ve kâğıdı seçtim sevgilim.

Kokunla ve sesinle yaşlanmama izin ver,

Aşkınla ve o güzel ruhunla yaşamama izin ver.

Ömrümün sonuna kadar senin olmama izin ver sevgilim…

********************************************

Başımı dizlerine koyduğumda öyle güzel okşarsın ki saçlarımı

Sanki tüm dünya durur, dertlerim bir anda yok olur

Nefesin bana güç verir ve ruhunla neşelenir ruhum.

Hep yanımda kal canım sevgilim

Hep bana güç ver…

**********************************************

kadın sevgiliye şiirler

Kadın Sevgiliye Şiir :

Gözlerin İle Başlar

Gözlerin, aşkın ilk harfini yazar, Rüzgar gibi eser, kalbimi sarar. Seninle başlar her güzel anı, Sevgilim, sensiz geçmez bu ömrü.

Gökyüzünde parlayan yıldızlar, Senin gülüşünden esin alır. Dudaklarından dökülen her kelime, Kalbimde bir şarkı, sonsuz bir melodi.

Sensiz geçen zaman boş bir sahne, Seninle dolu, sevgiyle işlenen bir öykü. Gönlümde açan sevgi çiçekleri, Seninle büyür, renklenir, özde birleşir.

Ellerini hissetmek, dünyanın en güzel dokunuşu, Gözlerinle konuşmak, sessiz bir dilde aşkın anlamı. Sevgilim, seninle geçen her an, Bana, sonsuz bir mutluluğun kapılarını aralar.

Kalbim seninle atar, sevgilim, Seninle dolup taşar, hayat bir şölen. Sonsuzluğa açılan kapımız aşk, Seninle yazılan en güzel şiir, kalbimde çakan bir ışık.

Sevgilim, seninle her an yeniden doğar, Gönlümde senin için bir saray inşa ederim. Sonsuz sevgimle dolar taşarım, Seninle var olmak, benim için gerçek bir armağan. .

Erkek sevgiliye şiir anlamlı ve etkileyici

Erkek Sevgiliye Şiir

Gönlümün Sultanına

Gönlümün sultanı, yıldızlar kadar parlıyor gözlerin, Gel, sevgilim, birlikte dolaşalım bu sonsuz gecelerin. Sensiz geçen her an, bir çöl gibi kuru, Seninle her an, baharla çiçeklenen bir vaha.

Ellerini hissetmek, dünyanın en güzel dokunuşu, Kalbim seninle çarpar, sevgilim, kudretini hisseder. Gökyüzü bile kıskanır senin güzelliğini, Seninle geçen her an, bir ömre bedel, değerli.

Sessiz gecelerde yankılanan içli şarkılar, Adını anmakla dolar, senin sevginle sarar. Dudaklarından düşen her kelime, bir mücevher, Seninle geçen her an, bana değerli bir hazine verir.

Gönlümde bir saray inşa ettim senin için, Duvarları sevgiyle örülü, aşkla boyalı. Sensiz bir dünya gri, renksiz, anlamsız, Seninle her an, bir tabloya renk, bir melodiyse nağme.

Sevgilim, seninle geçen her an, Bana bir ömre bedel, değerli bir hazine. Ellerini tutmak, kalbimde bir ritim yaratır, Seninle geçen her an, sevginin sonsuz bir şarkısıdır. .

Sevgiliye Aşk Şiirleri konusu : https://www.uzunsozler.com/sevgiliye-ask-siirleri.html

Yorum yapın