Yeni Bir Gün Sözleri

Herkese merhaba, bugün Yeni Bir gün ile ilgili sözler ile karşınızda olacağız.

Yeni bir gün daha… Bak arkadaş, güneş açmış yine, yine ışınları aydınlatıyor dört bir tarafı. Yine bir gün doğmuş bizi bekliyor. Kalk ayağa, kalk da kulak ver bu çağrıya sen de, sen de onu çağır. Güzel düşünceler, hisler ve enerjilerle başla yeni başlayan şu güne, kalp sevgi ile dolsun ve yansısın yüzüne sevgi, aydınlatsın yüzünü ve tüm bir bedenini, yayılsın her yerine. Yerinde durma! Harekete geç arkadaş! Yine bir gün doğmuş, perde kalkmış ve her yer aydınlık. Çık meydana merhaba de yeni güne.

Yeni Bir Güne Başlamak İle İlgili Sözler

Yeni Bir Gün Sözleri

Yeni Bir Gün Sözleri

Bak, bak be arkadaş, kuşlar ötüyor neşe ile, bak arkadaş, şu hareketliliğe, şu cıvıl cıvıl ve rengarenk başlayan güne de bir bak! Durma sakın, hemencecik kalk ve doğrul yerinden katıl şu güne sen de, selamla güneşi. Kuşları da unutma ama sakın ha! Onlar da alsın nasibini senden, selamını eksik etme onlardan, muhabbet eyle onlar ile. Bitkilere dokun, sevgi ile, hep sevgi ile dokun. Güzel enerjilerini yollasınlar sana ve ısıtsınlar içini. Yürü! Durmadan yürü arkadaş, hem daha gençsin, enerjiksin şu yine doğan güne erkenden başla, doğrul yerinden ve yürü. Yolları eritsin adımların, bir bir yankılansın dört bir yan. Ormanlara yürü durma doğaya karış

Yeni Bir Gün Ve Yeni Bir Başlangıç İle İlgili Sözler

Her yeni bir gün yeni bir başlangıç demektir arkadaş, bu fırsatı kaçırma sakın. Fırsatları tepme, kalk ve gülümse güneşe, merhaba de yeni güne ve katıl sen de bu rengarenk güne.

Benzer İçerikler:

Günaydın Mesajları

UzunSozler

Yorum yapın