Başsağlığı Sözleri

Başsağlığı sözleri yazımızda vefat eden yakınınıza gönderebileceğiniz taziye başsağlığı mesajları ve başsağlığı sözleri bulabilirsiniz.

Başsağlığı Sözleri

Sevgili arkadaşımı kaybetmiş olmamızın üzüntüsünü derinden paylaşmaktayız. Merhuma Allahtan rahmet, yakınlarına ve ailesine başsağlığı dilemekteyiz.

Cennetin tüm güzelliği ruhumuza işleyelim. Allah korkusu daima kalbimizde olsun, silmeyelim. İmanı hayat felsefemiz olarak görelim ve öldüğümüzde de yerimizi yaptığımız şeyler ile görelim. Başınız sağolsun.

Ölüm haktır bir gün herkese gelir. Allah’ım siz değerli dostlarımın her birine sabır versin. Ölen dostumuzu cennetiyle karşılasın. Ruhu şad osun.

Her ölüm aniden gelir ve erkendir. Merhum dostumuza Allah’tan rahmet ve arkasında bırakmış olduğu ailesine büyük sabırlar diliyoruz.

Bugün gönlünüz hüzünlü, gözleriniz yaşlı olsa bile canımız kardeşimiz güzel geçirdiği ömrü son bulmuş olsa da Allah’ım ona cennet bahçesinde bir köşe ayırsın. Mekanı cennet olsun, başınız sağolsun.

Hakkı rahmetine kavuşmuş olan merhum-merhumeye yüce Allah’ım rahmet versin, kederli ailesine de sabırları dilemekteyiz. Mekanı cennet olsun, başınız sağolsun.

Bu acı gününüzde yanınızda olamasak da tüm içtenliğimizle kalbimizdesiniz. Mekanı cennet olsun güzel kardeşimizin. Başınız sağolsun.

Güzel kardeşimin ruhuna cennetin suyu işlesin ve toprağı bol olsun, başınız sağolsun.

Allah’ım inşallah mekanını cennet eyler, dualarımızın her birini kabul eder inşallah. Allah yakınlarına güç versin. Başınız sağolsun.

Merhumun ailesine en içten dileklerimle başsağlığı diliyorum.

Allah’ım ölen kardeşimize rahmet versin. Sizlere de büyük bir sabır. Başınız sağolsun. Allah geride bırakanlarına uzun ömür nasip eylesin.

Güzel günlerde nasıl yanınızda olduysak bu kötü günde de daima yanınızdayız. Başınız sağolsun.

Can dostumu kaybetmenin derin bir üzüntüsü içindeyim. Merhuma Allahtan rahmet diliyorum. Siz değerli ve kederli ailesine de sabırlar diliyorum. Başınız sağolsun.

Acıyı ve kederi bırakıp gitti bu dünyadan ama dualarımız onunla beraber. Cennetin yüzünü görmeyi nasip etsin yüce Allah’ım..

Hayatına elveda diyerek ölüme merhabayı sunan ruhlara duamızı edelim hep birlikte, ruhları şad olsun, mekanları da cennet olsun. Başınız sağolsun.

Ölüm gelip alıyor sevenlerimizi, Allah böyle uygun görmüşse alır ahirete, dualarımızla bizler e onları yaşatırız. Tüm iyi dileklerimiz sizinle beraber. Başınız sağolsun.

Rabbim cennet ile müjdelesin ruhumuzu hatalarımızı ise dualarımız ile beraber affetsin. Kardeşimiz için her okunan duayı kabul eylesin. Mekanı cennet olsun. Başınız sağolsun.

Bu yalan dünyada ne yaptıysak sonuçları hep kendimize oldu. Ahiret sorularını unutup yaşamaya devam ettik. Ölenlerin ruhlarına duamızı, çekmiş olduğumuz acıyı paylaşıp yaşamaktayız, Başınız sağolsun.

Taziye Mesajları

Üzüntü ile geçmeyecektir içimizdeki yara, dualar ile Allah’a ulaştırıp, kardeşimizin mekanını cennet eylemesini dileyelim. Başınız sağolsun.

Ölüm uzak değildir. Herkese bir nefes kadar yakınlıktadır. Allah bütün herkese iyi hayırlı ölümler versin. Kardeşim de acı çekmeden bu dünyadan göçüp gitti. Sizlere ilk öncelikle sabır diliyorum ve mekanı cennet olsun inşallah.

Bugün gözlerimiz hüzün dolu, yaşlı olsa bile kardeşimizin genç yaşta ömrü son bulsa da Allah’ım güzel kardeşimi cennetine koymayı nasip eylesin. Mekanı cennet olsun ve sizlerin de başı sağolsun.

Allah’ım size sabrın en büyüğünü versin ve ölen güzel kulunu da cenneti bağışlasın. Ruhu şad olsun günahları affedilsin. Başınız sağolsun.

Bu acı günde her daim yanınızda olduğumu bilmenizi istiyorum. Ölüm hayatın gerçeğidir ve acıları paylaşırız. Allahtan sabır diliyorum sizler için başınız sağolsun.

Ölümü bir son olarak görmemeliyiz, bir başlangıçtır aslında. Allah sevdiklerini yanına alır derler. Merhumun kalbi temizdi inşallah mekanı cennet olur. Güzel rabbim size sabırlar versin, Başınız sağolsun.

Bu acı günde yanınızda ne kadar olmak istesem de şartlar buna müsaade etmiyor. Ama ruhumun yanınızda olduğunuzu bilin istedim. Mekanı cennet olsun. Başınız sağolsun.

Hakkın rahmetine kavuşmuş olan kardeşime yüce rabbimden rahmet, kederli ailesine ise sabırlar diliyorum. Yeri nur mekanı cennet olur inşallah. Başınız sağolsun.

Hayat çiçek gibi açar ve sonra solarken de zaman su gibi akar gider ve o acılı gün geldiği zamanda üzüntüler sarar dört bir yanı. Allahtan rahmet diliyorum ve sizlere sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun, günahları affolsun. Başınız sağolsun.

Acıyı ve kederi bırakıp göçüp gitti bu dünyadan. Bizimse sadece dualarımız onunla olabilir. Size büyük bir sabır dilerken her zaman yanınızda olduğumu bilin. Ne zaman isterseniz beni arayabilirsiniz. Başınız sağolsun.

Ölümden kaçabilen bir insan yoktur. Ansızın her insanın başına gelecek bu yüzden imanımızı kuvvetli tutmalıyız. Rabbimize dua, yaşanan güzel günler içinde ölümü unutmamalı, acıyı hep beraber paylaşmalıyız. Başınız sağolsun.

Rabbim cenneti ayakları altına sersin ruhlarımızın. Hatalarımızı dualarımız ile beraber affetsin. Kardeşim iyi bir insandı ve mekanı cennet olsun. Tüm içten dileklerimle.. Başınız sağolsun.

O gün herkesin kapısı çalınacak. Kimse bundan kaçamayacak. Geride kalanlarımız ağlarken, ruhlarımız artık feraha kavuşmuş olacak. Bir beden de sıkışıp kalmak yerine serbest bir şekilde dolaşabilecek. Kardeşimiz de özgür olmayı seven ruhlardan biriydi. Temiz kalpli bir çocuk olduğundan şüphesiz Allah küçük günahlarını da affedecektir. Mekanı cennet olsun. Başınız sağolsun.

Sevabı günahından çok olsun inşallah. Mekanını cennet eylesin, başınız sağolsun.

Ölen ile ölünmez derler. Acılarımızın bitmeyeceğini hayatın gerçekliğiyle beraber dualarımızla hayata tutunuruz. Ama elbet bir gün o ölüm hepimizin kapısını çalacak. Bu kötü günde yakınınızda olamasam da dualarım sizinle. Mekanı cennet olsun. Büyük sabırlar diliyorum. Başınız sağolsun.

Ölümü fazla incelersek kafayı yememiz an meselesidir. Bunu araştıran kişiler çok iyi bilirler. Ama bildiğim bir şey varsa da öldüğümüz de huzura kavuştuğumuzdur. Güzeller güzeli kardeşim sonunda o huzura kavuştu. Çekmiş olduğu tüm dertleri geri de bıraktı. Acılarını, üzüntülerini geri de bırakırken güzel günlerini yanına alarak gitti. Mekanı cennet olsun, Başınız sağolsun.

Başsağlığı sözleri yazımızda anlamlı taziye mesajları bulabilirsiniz.

Yorum yapın