Ağır Sözler

Ağır sözler yazımızda duygusal ağır sözler, çok ağır laflar 2021, bir birinden sert ağır mesajlar ve yazılar bulabilirsiniz.

Ağır Sözler

Ne birini hırsıma satarım ne de herhangi birine yalakalık yaparım. Ben yalnızca kendimdeki doğrular ile yaşarım.

Çakalları bir türlü midem kaldırmıyor benim. Neden mi? Mert bir yüreğe sahibim. Kahpelik nedir bilmem ve düşen kişiye asla vurmam. Birkaçına iyi davrandığımdan kendinizi kurnaz sanmayın.

Ne olursa olsun üç kuruşluk olan kişilerin yüreği için terk etmedim ben dostluğumu. Paha biçilmez dostluklarım var benim, en özelimizdir ve yüreğimizde saklıdırlar.

Biz bir geminin kaptanı olduysak eğer gemiyi limana nasıl yanaştıracağımızı düşünmeyiz asla. Çünkü usta olan denizciye, kenarların her biri ayrı bir liman olur.

Her defasında damarıma basarsam eğer hiç anlamadığın bir anda damarına öyle bir basarım ki ne olduğunu anlayamazsın.

Tüm asaletiyle gök yüzünde süzülmeyi başaran kartallarız biz. Bizim gökten gördüklerimiz sizlere hayal gibi gelir.

En güzel >acı sözler< için tıklayın.

İyi niyetimden hesap yapan insansanız eğer suskunluğumda benim iyi niyetimden bunu bilim. Test edebilmeyi göze alıyorsanız eğer meydan okumayı deneyebilirsiniz.

Sen istediğin zaman noktayı koyabilirsin fakat ben kafam eserse tırnak işaretiyle cümleyi kapatmasını bilirim.

İnsanlar nankör varlıklardır. Ama merak etmeyin. Varlığımda kıymetimi bilmeyen olursa yoğlumla bunu çok fena hissettirebilirim.

Çapsız kişilerin kendini beğenmesi, benim için daima olağandışı bir olay olmuştur. Kimsenin beğenmemiş olduğu bir şeyi beğenebilmek içinde en güzel kafayı yaşayabilmek gerek.

Ne tencere ile işimiz vardır ne de kapağıyla! Yalnızca dilimizden döküleni karşı tarafa söyleriz. Kimsenin önünde de asla takla atmayız.

Yanımda olan kabalığı gördüğüm an içlerini de dolu sanmıştım. Kısmetim, bereketimi kapatmış olduklarını çok ama çok geç anladım.

Ben hayatımda kimseyi satmadım yahut kimseyi yarı yolda da bırakmadım. Yollu olanında yolsuzunu da beğenmeyerek yalnızca kendimi başka bir yola soktum.

Yiğitlik öyle herkese yakışmaz. Yiğitlik, yürek işidir. Bu yüzden de her kişide bulunan bir şey değildir.

Soytarılar eğlendirir fakat kazara da olsa kralın tahtını sallandırabilirler. Fakat gerçek bir kralsa hiçbir zaman tahtını sallandırmaz ve yıkılamaz.

Dostça yaklaşan öyle çok sinsi yılan olan kişiler var ki etrafta çınar ağacına benzeşende sakın devrilmeyi göze alma. Öleceksen ayaktayken ölmelisin. Devrilirsen eğer unutma ki en yakın olanın bile oradan odun toplamaya başlayacaktır.

Bazı insanların kendilerini olduklarından farklı bir şekilde göstermeleri çok gülünç ve ben buna çok gülüyorum. Kişiliklerinde birazcık bile faydası olmayan kişiler, kendilerini kişiliğe sahip olarak göstermeye çalışıyorlar.

Çok düşmanımın olmasının benim için pek bir önemi yok. Adam gibi düşman olsun, benim için asıl bu önemlidir.

Ağır Laflar

Yüzü maskeyle dolu çok dostumu gördüm ben. Gördükten sonra da kendimi maskeli baloda sandım. Kendinizi çok fazla kurnaz sanıyorsunuz ama ben sizden çoktan vazgeçtim.

Beyaz olanlara asla gülümsemem, gölgesi siyahtır çünkü. Kendime göre iyi bir gözlemci olduğumu söyleyebilirim ve rahat bir şekilde seçerim mert insan mı karşımdaki kahpe mi!

Beyaz olan kısmı yanlış olan ile kirletmemek adına yazmaya çalışırken ellerim titremekte. Fakat hayatımda olan yanlış insanları silmeyi düşünürken, bir dakikası bile bana fazla geliyor.

Ölümden ve mezardan bahsetmemelisiniz bana. Ailemiz tarafından öyle büyütüldü ki biz, kendi elimizle kendi toprağımızı kazarız, gerekirse de kendi mezarımıza toprakta atarız.

Şeref ve karakter senin kadar ucuz olsa onu da vereseye yazdırabileceğinin farkındayım.

Boşuna benim üzerime planlar yapmayın. Tüm planınızı bozarım ve merkezine de sizi koyarım.

Çok değerli kişilere sahip oldum şu hayatımda. Bunun dışında karakteri olmayan şeref yoksunu olan insanları da tanıdım. Öyle karaktersizlerdi ki bunlar küfür etsem ya sen bu kadar muhteşem küfür etmeyi nasıl öğrendin diyecek kişiler.

Adam olmayana adamlığım koyuyorsa eğer hiç şüphesiz devam ederek benim krallığımda yürüyeceksiniz.

Sırtımda olan hançerleri dostum dediğim insanlar anı olsun onları hatırlayayım diye sapladılar. Allah onlardan razı olsun beni de hiçbir zaman unutmamışlardır.

Yalnızca cebinde olan ile karakter olduğunu sanan kişilere sözüm var. Ruhsuz olan heykellerde para ile yapılmakta.

Su kadar aziz olabilmek senin elindedir. Su kadar ucuz olabilmekte senin elindedir. Farklı olduğunu düşünüyorsan eğer farkını sen belirlemelisin.

Akıllı olduğunu sanan kişiler, aklını yalnızca eleştirmek ile kullanmakta, geliştirmekte değillerdir.

Öyle kişiler tanıyorum ki dokunsanız boş teneke gibi sesler geliyor. İşin garip olan tarafıysa dokunmadan da ses verebiliyorlar.

İnsanlık olan elbiseyi giyemeyen zavallı kişiler, üzerlerine ne giyseler daima çıplak bir şekilde kalırlar.

Arkamdan dedikodumu yapıyorsanız eğer bilin ki yalnızca susmaktayım. Susmam ile size nefretimi kusmaktayım.

Kahpelik için bahane aramanıza gerek yoktur. En kestirme yolundan kabul etmeyi göze alın.

Hayatımdan çıktığınızda kendinizi hayatımın merkezine koymayın olur mu? Gerçekten bu durumda size çok acımaktayım. Öyle asil biriymişim ki size göre hayatımın merkezi olan kişileri hayatımdan çıkartıyormuşum.

Neden olduğunu bir türlü anlamasam da adam yerine koyduklarım yerlerini çok yadırgamaktalar.

Düşmanım olabilmen içinde duruşunun olması gerek bunu unutmayın.

Kimseye kendimi kanıtlama gibi derdim yok benim. Hakkımda söylenilenlerden fazlasını yaptığımı size itiraf edebilirim o kadar!

Sahne sizin oyununuza devam edin. Rollerin bana geçmemesi için yalnızca dua etmenizi öneririm.

Kimi hayatımıza girdiği andan itibaren yön vermektedir. Kimisiyse gidişiyle bu yönü belirler. Bir yerde nasılsa intiba bırakabildiğinizi bilmek adına nasıl uğurlanmış olduğunuza bakmalısınız.

Bu saatten sonra ben artık sana ne kırgınım, ne dargınım sadece şunu bil ki hiçbir şeyim artık senin için!

Kendini ulaşılmaz sanabilirsin fakat ulaşılmaz olduğundan değil, uğraşılmaz olduğun için savaşamam seninle!

Benim sahnemde fragmanlar şuanda bitti, asıl sahne yeni başlıyor. Hazırlıklı olun!

Ağır sözler yazımızın sonuna geldik.

“Ağır Sözler” üzerine 5 yorum

Yorum yapın