Uzun Delikanlı Sözler

Uzun Delikanlı Sözleri, yiğit delikanlı sözleri, gençler arasında cesaret ve kararlılıkla anılan ifadelerdir. Bu sözler, gücü ve enerjiyi yansıtarak erkeklik duygusunun en üst seviyelerini temsil eder. Uzun Delikanlı mesajlarıyla gençler, kendilerine olan güvenlerini pekiştirir ve zorluklarla dolu hayatta başarıya ulaşmaya kararlı olduklarını gösterirler. Uzun Delikanlı Sözler, güçlü karakteri, azimli ruhu ve liderlik becerisini ifade eder. Bu sözler, hedeflerini takip etmek için gerekli olan motivasyonu sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Uzun Delikanlı mesajları ve yiğit delikanlı sözleri, gençlerin özgüvenlerini arttıran ve onları cesaretlendiren önemli ifadelerdir. Hedeflerine ulaşmak için cesareti ve iradeyi temsil eden bu sözler, gençlerin motivasyonunu arttırır ve onları günlük hayatta karşılaştıkları zorluklarla mücadele etmeye teşvik eder.

özel mesajları kullanmak, gençlerin kendilerine olan güvenlerini geliştirmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda güçlü karakterlerini ortaya koyarlar. Uzun Delikanlı sözleriyle gençler, her türlü zorluğun üstesinden gelebileceklerini ve hayatta başarılı olacaklarını gösterirler. Bu sözler, erkeklik duygusunu tüm yoğunluğuyla ifade ederken, aynı zamanda insanların sağlam bir karaktere sahip olduğunu vurgular.

Uzun Delikanlı sözlerinin gençler arasında popüler olduğu bir gerçektir ve bu ifadeleri içeren mesajlar sık sık paylaşılır. Bu sözlerin genel bir amacı vardır: gençlere ilham vermek ve olumlu bir düşünce tarzı geliştirmek. Zorluklar karşısında pes etmeden ilerlemeyi öğreten bu sözler, içerdikleri mesajlarla gençlerin kişisel gelişimine katkıda bulunur.

Uzun delikanlı sözler yazımızda delikanlılık ile ilgili mesajlar, en delikanlı sözler 2021 ve olgun delikanlı mesajları bulabilirsiniz.

Uzun Delikanlı Sözler

Doğduğumuz zaman, hayata yenik başladık biz.  Hayatı yaşamayı değil de kazanmayı öğrendik. Yıllarımızı katık yaptık, acı çekmekten başka elimize geçen sadece tecrübelerimiz oldu. Kimseyi incitmedik, arkasından söylenmedik ama yine olan bize oldu.

Sen ki sosyete güzelisin, bizi hakir görürsün, yoldan geçerken selam bile vermezsin. Gönlündeki silinmeyen kahpeliği bir ben gördüm sandım ama herkes görüp senin gibi kahpelik yapıyormuş. Yüzüne bile bakmadığın bu delikanlı, merak etme bir daha karşına çıkmayacak.

Eski düşmanlarımızı yeneli çok oldu. Onlar bize hayran oldular, yaptıklarımızın hepsi mertliğimizdendir. Şimdi çıksın bakalım yeni düşmanlarımız karşımıza, elbet onlarda hayran kalırlar.

En güzel >acı sözler< için tıklayın.

Ben ateşten korkmam, işlediğim günahların cezasını zaten bu hayatta çekiyoruz. Mert olmayan insanlarla boğuşmaktan, yüz üstü bırakılmaktan, öteki dünyaya götüreceğimiz günahımız kalmadı.

Namludan çıkan vız gelir tırıs gider. Biz beladan korkmayız üstüne üstüne gideriz. Onların unuttukları, biz kahpece vurup alt edeceklerini sanmalarıdır.

Benim zoruma giden, sizin gibilerin yapmadıklarını yaptık demeleri. Delikanlı oluruz, değil derler, doğru konuşuruz yalan söyledi derler, iyilik yaparız işine geldiği için yapıyor derler. Ben sizler gibi olmadım ki, dediklerinizde size haklısınız diyeyim.

Silahımdan çıkacak kurşun tutukluk yapmaz ki, kurduğumuz dostluklarda durgunluk olsun. Dostluğumuza ihanet edenlerden bırakın bize sadece iyi anıları kalsın. Bundan böyle dostlarımı koruduğum silahı belime takmam, ne de bırakıp giden dostu tekrar kalbimize sokarız. Biz bundan korkarız, gün olur devran döner, dost dediklerimiz yine sırtımıza hançeri saplar gider diye.

Altının saf olduğunu ateş karşısında ne kadar dayanıklı olduğundan anlarız. Bir kadın en büyük zaafı olan altından dolayı bozulmuyorsa, harbi kadın olduğunu biliriz. Bir erkekte önüne çıkan her kadından dolayı bozulmuyorsa, delikanlı olduğunu anlarız.

Dostluk, arkadaşlık laflarla, konuşmalarla olabilecek şeyler değildir. Gerçekten bir dostunuz varsa hem siz ona hem de o size yürekten bağlıdır. Dostluk bunu gerektirir. Yalnız kaldığında, zorluk çektiğinde bile yanında gerçek dostlukları hissedersin. Yanında olmalarına gerek yoktur.

Dünyanın hiç bilmediğimiz yerlerinde bizleri hiç tanımadıkları halde, selam bile verdiklerini bildiğimiz bu insanlardan dostlarımız vardır. İyilikleri ta oralardan gelip bizlere dokunur. Diğer yandan, dünyada bilmediğimiz şehirler yaşayan, yaptıkları kötülükleri bize dokunan düşmanlarımız da vardır. Biz dostlarımızla dost, düşmanlarımızla düşmanlık yapmaktan çekinmeyiz, tanısakta tanımasakta.

Bu hayatta güçlü olmak lazım hem de her şeye karşı. Hayat bize oyunlar oynar. Oyuncularını bizim çevremizden seçer. İhanet eden bir yabancı olsa, eser geçeriz, ama yakınlarımızın ihaneti bizi çarmıha gerer cinstendir. Hayatın oyununa hiçbir vakit boğun eğmedik, eğmeye de niyetimiz yok.

Kalbi senin için atan insana laf söylenmez, kötü davranılmaz. Biz o kadar kötülükler gördük ki, iyilere iyi davranmayı unuttuğumuzun farkında bile değiliz.

En Delikanlı Sözler

Hayatta, yapıldıktan sonra geri dönüşü olmayan şeyler vardır. Attığınız ok, ağzınızdan çıkan sözler, akıp geçen zaman, elimizde olup da kaçırdığımız fırsatlar.

Uzak diyarlara yol alabilmek için, kısa mesafeleri arşınlamak gerekir. Bir şeyi oldurmak için, küçük yerden başlanmalı.

Bir insan hakkında doğru bilgi edinmek için, onu takip edin. Yediği yemeklere, okuduğu kitaplara, izlediği güldüğü şeylere bakın yeter.

Delikanlı dediğin insan, zayıfları ezmez. Onları korur, gözetir. Gücünü zayıfların üzerinde değil, hakkın yolunda harcar.

Yamak bir ağaçtan, düz bir baston yapılamayacağı gibi, yanlış yetiştirilen bir çocuktan da adam olmasını beklemeyin.

Birini severseniz, sevdiğinizi kişiye bütün sırlarınızı vermeyin. Gün gelir, ayrılınca elindeki kozu kullanmak ister. Zorda kalan siz olursunuz.

Ağlamak hiçbir zaman utanılacak bir davranış değildir. Delikanlı adamda ağlar, kaybettiği insanın arkasından. Ama kendi yaptığı yanlışlardan ağlayanlar değildir delikanlı.

Bir insanın adam olduğunu görmek isterseniz, onun yaptıklarına bakın. Doğru iş yapan insan yaptığının arkasından gider. Ama adam olan insan, yanlış yaptığında da arkasında durur, yaptığını kabul eder.

Her kadının sakladığı bir şeyler vardır. Bundan emin olmak istiyorsanız önce söylediği sözlerine bakın, ağzından çıkan kelimler doğruyu söylemiyorsa eğer, gözlerinin içine bakın gerçeği mutlaka görürsünüz.

Biz bazı sosyeteler gibi doktora gidip oramızı buramızı estetik yaptırmayız. Bizim kalbimiz delikanlıdır. Neysek oyuzdur deriz, yaşamaya devam ederiz.

Yalan söylemek biz delikanlılara yakışmaz. Yakışsaydı zaten delikanlı değil, gevşek olurduk. Biz yaptığımızın arkasında durmayı biliriz. Hata yaparız, ama yalan yanlış işler bizde olmaz.

İnsanların peşinden koşmayın. Kimseyi zorla kendi yanınıza çekemez, sevdiremezsiniz. Karşınızdaki bunu istemiyorsa, işi yokuşa sürmeyin. Sen bilirsin deyip geçin gidin yanından.

Gözlerimde yaş değil, nem bile bulamazlar. Ben çektiğim çileleri dışa vurmam. Düşmanlarımı sevindirmem. Derdimi de acımı da içime atarım. O yüzden gözlerime değil kalbime bakın yaş var mıdır diye.

Bizim davamız, karşımıza çıkan kahpelere boyun eğmek değildir. Direnmektir, hakkın yanında durmaktır. Arkamızda sevdiklerimizi bırakmak zorunda kalsak da yolumuzdan dönmemektir.

Bana atarlı giderli konuşacak, benim yapacaklarıma da katlanmak zorundasındır. Ben seni bindiğim arabamın arka camına nazar boncuğu niyetine asarım, beni görenler ibret alıp kendine çeki düzen versin diye.

Tehlike işler bizim kanımızda var. Mertlikten de kaçacak değiliz. Bizimle dost olan, ölmeyi de göze alacak, düşmanlarımızın karşında durmayı da bilecek. Bizi düşman olarak belleyenlerde yaptıklarımızı örnek alacak ki, ona göre davransın.

Ne günümüzdeki insanları anladım ne de yaşadıkları aşkları. İnternet paketi gibi aşk yaşıyorlar, kotaları bitince ayrılıp, yeni pakete geçiyorlar.

İnsanların en dürüst olduğu zamanı arıyorsan, Allah’a yaptıkları dualara bakın. En içten delikanlı sözler, dua zamanı söylenir.

Piyasaya marka olmak için çabalamayın, insanlara insan olabilmek için çaba harcayın. Parası olan herkes istediği markayı satın alır. Kendinizi satılacak eşyaların yerine koyamayacak kadar delikanlı olun yeter.

Unutmak kolaydır ama, gidenden sonra insanın içinde kalan acıyı dışarı atmak zordur. Ne delikanlı olursan, yavşaklar daha çok acıtır canını.

Bu dünyada delikanlı bir insanın kaldırabileceği en zor yük hasretliktir. Hasretlik zordur ama, delikanlı insanın yaşama sevincidir, umududur, yediği ekmek içtiği su kadar kutsaldır. Hasretliğin sonu vardır biter ama, ayrılığın acısı dinmez.

Bu hayatı yaşarken öyle bir yaşayacaksın ki, bütün acılarını içine atacak, düşmanlarının önünde kahkaha atacaksın. Güleceksin ki, düşmanların senin yerine, kendilerine acımak zorunda kalsın.

Delikanlı bir insan, sevdiklerinin arasında ayrım yapmaz. Herkese değerini verir. Düşmanları arasında da ayrım yapmaz. Gerekirse ölür, gerekirse düşmanın üzerine gider ölüme gider gibi.

Seni sevmiş olmam, yaptığın kahpelikleri, görmeyeceğim anlamına gelmez. Ben sadece bekliyorum, zamanı gelir, günü gelir benim sana yaşatacaklarım, seninkileri ezer geçer.

Ben seni hiç üzmek istemedim. Beni bıraktığın zaman bile delikanlı gibi, kapına geldim. Zora düştün ilk koşan gelen ben oldum. Söyle şimdi, senin hak etmediklerini sana vermiş olmam bir delikanlıyı kanı bozuk yapar mı?

Sen beni öyle bir doldurdun ki, içimde senden başka bir şeye yer kalmadı. Bırakıp gittiğinde de içimdekileri de alıp gittin. Şimdi boş bir kazan gibiyim. Ne içimde sen kaldın ne de bir umut. Bir delikanlıyı daha yaşarken öldürdün sen.

En güzel delikanlı sözler paylaştığımız uzun delikanlı sözler yazımızın sonuna geldik.

Yorum yapın