Uzun İtiraf Sözleri

Uzun itiraf sözleri yazımızda aşk itiraf mesajları, itiraf ile ilgili sözler 2021 ve sevgiliye itiraf mesajları bulabilirsiniz.

Uzun İtiraf Sözleri

Ağır severim ben herkesin taşıyabileceği bir sevgi değildir benim ki. Sadece sen taşıyabilirsin bu kalbi, sensiz atmayan kalbime bir tek sen söz geçirebilirsin.

Bir gün cehennemde karşılaştığımız zaman şaşırma. Sen benim kalbimi çaldın, bende Tanrıyı bırakarak sana taptığımdan orada buluşacağız.

Burada, herkese seni arzu ettiğimi ve sana daha yakın olmam gerektiğini söylüyorum. Hayattaki önemli şeyleri fark etmemi sağlayan harika bir insansın. Çok teşekkür ederim. Ben buradayım ve her zaman senin için nefes almaya burada olmaya devam edeceğim. Tek yapman gereken bana cevap vermen. Bana gerçek sevgiyi gösterdin, daha önce hiç kimse bunu yapmadı. Sana minnettarım..

Bir göreve dünyaya gönderildim, beni tamamlayacak birini bulma görevi. Seninle tanıştığım ana kadar görevimin yerine getirileceğini hiç düşünmemiştim. İşte sonunda hayatım boyunca aradığım mükemmelliği buldum. O anda, gözlerimin sadece bir masalda var olduğunu düşündüğüm kişinin şimdi önümde durduğuna inanmadım. Her gece, Ay’a bakarken durduğumda, nazik gülüşünü, imkansızı mümkün kılmak için bana güç veren gülümsemeni gördüm.

En güzel >çıkma teklifi sözleri< için tıklayın.

Senin için sevgim her gün büyür. Sana tamamen bağımlıyım, ve şimdi bana işleyebilen tek ilaç sensin. Gözlerine baktığımda, gerçek benle, şu an bir amaç ve bir amaç için yaşayan bir kişiyi görüyorum. Her gün yalvarırcasına bir şekilde dua ediyorum, bir gün arkadaşlıktan daha fazlasını diliyorum. Şimdilik, bu mektubu sana karşı duyduğum sevgiyi bildirmek ve şimdi seni burada beklediğimi söylemek için yazıyorum.

Benim güzel aşkım, sen benim gün doğumu ve gün batımsın. Sen benim dünyamdasın ve seni uzaktan ilk gördüğüm günden beri bu böyle. Kalbim göğsümde attı ve nefes alamayacak gibi oldum. Saçların hafifçe esintiyle uçuyordu ve güneş yüzüne vuruyordu. Gözlerin gece yarısı gökyüzünde yıldızlar gibi parlamaktaydı. Sana ilk baktığımda kendimi çok mutlu hissettim ve bu dünyada yaşamak için güzel bir sebebim haline geldin. Sık sık kendime soruyorum, şu anda dünyada sensiz ne yapabilirdim? Bu sorunun cevabını asla öğrenmemeyi umuyorum. Aşkım,  teklifime “evet” cevabını ver ve beni dünyadaki en mutlu adam yap! Sen de beni seviyorsan, benimle evlen! Seni mutlu etmek için herşeyi yapmaya söz veriyorum.

Tanıştığımız günü hatırlıyorum. Kalbimi tek bir bakışınla çaldın. O zamandan beri hayatımın en önemli noktasın da yer edindin. Uyuduğum zaman bile seni hayal ediyorum. Çalıştığımda birlikte çalışıyoruz. Kalbin atınca, benimki seninle atıyor. Bir gün seni düşünmeden geçmiyor. Ve seni düşündüğüm zaman, en büyük gülümseme yüzümün karşısına çıkıyor.

Seni çok seviyorum ve sen bunu bilmiyorsun. Bazen bunu göstermekten korkuyorum. Yanımda geldiğinde, sözlerim düğümleniyor ve söylemek istediğim kelimeler sanki boğazıma düğümleniyor. Dudaklarım kilitli bir hal alıyor çünkü aşkım çok güçlü ve söylemek istediğim kelimeleri bulamıyorum. Bazen itiraf edip nasıl hissettiğimi söylemek istiyorum, ama sanırım çok korkuyorum. Beni sevdiğini biliyorum ve içeride de saklı hislerin var olduğunu biliyorum. Ama artık söylemenin vakti geldi. Seni seviyorum.

Aşk İtiraf Sözleri

Birini seni sevdiğim kadar çok sevebileceğimi hiç düşünmemiştim. Arkadaş olarak başladık, sadece konuşuyorduk, ama son birkaç ay boyunca, gerçekten seni düşünmeden edemiyorum. Nasıl hissettiğiöi kabul edebilecek bir kişi değilsin, ama kalbinin içinde bir yerlerin benim için de hisler olduğuna inanıyorum. Biliyorum, zamanını boşa harcamazsın. Umrumda olduğumu biliyorsun. Kalbimde neşeyi ve yüzümde bir gülümsemeyi gerçekleştirebilen tek kişi sensin. Beni bırakmanı istemiyorum. Seni her zaman seveceğim. Kendimi başka biriyle göremiyorum. Sadece ikimiz yan yana olduğumuz zamanı düşünüyorum. Benim ol lütfen.

Benim için gerçek olamayacağını düşündüğüm bir rüya gibisin. Sesini duyduğumda, sevinçle gülümsemeye başladım. Sen çok özelsin. Sonunda birbirimizle olmamız için her gün dua ediyorum. Daha önce senin gibi biriyle konuşmamıştım bile. Daha önce hiç kimse beni bu şekilde sahiplenmemişti. Zamanın sonuna kadar beni seveceğini biliyorum. Sadece sevilmek ve her zaman istediğim şekilde birisinin beni sevmesini istiyorum. En iyi arkadaşımı, ruh eşim, sevgilim ve Prens Büyüleyicim olmanı istiyorum. Sadece aradığım kişi olduğunu ve tüm hayatımın sen olduğunu bilmelisin erkeğim.

O gece yollarımız birbirine kesişmişti. Manyetik bir güçle sanki aramızda bir kuvvet varmış gibi hissediyordum. O günün sabahına uyanmak ve seni görmek için can atıyordum. Uzun bir süre aradıktan sonra seni nihayetinde bulmuştum. Birbirimizi tamamladığımız güne şükrediyorum. Duygularımızın karşılık olması benim içimdeki en içten dualardan birisiydi. Rabbim izin verdiği sürece kalbim seninle olacak.

Çevremdekiler seni gördüğüm zaman içimdeki hissi bilemiyorlar. Adını duyduğumda, sesini duyduğum zaman kalbimdeki ritmi kimse hissedemez. Bu şekilde bugüne kadar bana kimse hissettirmedi ve bu duyguyu sen çok güzel bir şekilde bana sunabilmektesin. Şuanda tek bildiğim tek istediğim sonsuza dek kollarının arasında olmak ve oradan asla ayrılmamak. Durmadan dudaklarında büyülü bir şekilde kalmak istiyorum. Seni sevmeye hep devam edeceğim.

Tanıştığımızdan bu yana uzun bir zaman olmasa da hayatımda birçok şey değişti diyebilirim. Daha fazla heyecan, daha fazla mutluluk hissedebiliyorum. Her zaman seni düşünüyorum. Gece yatarken, uyurken, çalıştığım zaman, yolda yürürken aklına ne gelebilirse. Bazen boş kaldığım zamanlarda yüksek sesle seni seviyorum diye haykırmak istiyorum. Sen benim bu hayatta en iyi yoldaşım olabilecek kişisin ve sensiz bir dünya düşünemiyorum artık. Hislerimizin karşılıklı olması adına her gün dualar etmekteyim. Benim ol ve hayatın farklılığını gör tatlım.

Seninle konuştuğumuz zamanlar kalbim çok daha fazla atmakta. Tatlı hisleri yaşatıyorsun bana ve bu durum hiçte açıklanabilecek bir tarzda değil. Varlığını yanımda hissedebiliyorum, gülüşünü duyuyorum kulaklarımda yankı yapıyor. Bu bir delilik diye düşünebilirsin ama bu sadece masum bir aşk.

Aşk itiraf sözleri yazımızın sonuna geldik daha fazlası için bizi takip edin.

Yorum yapın