Whatsapp Durumları Uzun

Whatsapp Durumları Uzun

Whatsapp durumları uzun yazımızda en güzel whatsapp durumları, durum sözleri 2021 ve durum mesajları bulabilirsiniz.

Whatsapp Durumları Uzun

Bağlanmayacaksın diyen bir şair vardı bir aralar, o şaire içten sormak istiyorum. Sen onun gözlerini benim gözlerimden görebildin mi ki?

Yalnız olan gecelerimin tek sebebi sensin demeyi istiyorum ama yalnız gecelerimin tek bir nedeni varsa o da şarj aletimin bozulmasıdır.

Kalan kişiler bizimle beraberdir. Ne olursa olsun geriye dönüp bakmamak gerekiyor. Her ikisine de vereceğimiz cevap da bulunuyor. Gidene güzel bir yol gösteririz, kalana da içi dolu bir kalp veririz.

Gün eğer 24 saat ise benim için bunun yarısı sensin demek. Seni düşünmeden geçirdiğim o kalan yarısı içindeyse kendimi sorgulamaktayım. Aşkımı zirvelerde yaşıyorum etrafımdakiler bunu fark etmese bile.

En güzel >facebook durumları< için tıklayın.

Hayatımın değerini sorguluyorum bazen, ama sorgulamamak gerekir. Düşündüğü zaman insan derin izler ortaya çıkıyor, derinleştiği zamandaysa çıkılmaz bir hale gelmekte. Bence anı yaşamalı ve başka hiçbir şey düşünülmemeli.

Beni çok sevdiğin için mi üzüyorsun yoksa ikinci bir planda olduğum için mi? Ama şundan emin olmanı istiyorum eğer ikinci planda olduğumu bana hissettirirsen içimde sana karşı tek bir sevgi kalmaz. O halimi çok ararsın.

O okumuyorsa buraya yazmanın ne anlamı var ki?

Seveceğim birine benziyordun sen benim dedi. Bende olsun dedim, bende seni insana benzetmiştim.

Hiç kimsenin bilemediği intiharlarım var. Yaşamdan kopmuş çok büyük kaçışların var insanlardan.

İyi ki hayallerimizi görmüyorlar, yoksa onları da çalarlar.

Hey adamım seni sevdiğim için asla pişman olmadım, olmayacağım da, fakat ne zaman bana geri döneceksin? Beni tekrardan ne zaman fark edip dünyam olacaksın?

Bazen kendime hayret ediyorum. Ne yaptığımın, nereye gittiğimin, amacımın ne olduğunu bilemiyorum. Bu denli belirsizliğin nedeni ne onu da bilmiyorum. Ama bir şeylerin zamanının geldiğini hissediyorum.

Öyle bir hayatım olsun istiyorum ki her günümde havalar uçmak istiyorum. Dert, keder ve sıkıntının uğramamasını istiyorum. Sevdiğimle huzurlu olmak istiyorum. Ama bunların hiçbiri olmadığından anı yaşamaya odaklanmış biriyim artık. Anı yaşa ve çoş başka hiçbir şeye ihtiyacımızda yok!!

Tamam diyorum, bu sefer bitti! Ama sonra birileri geliyor ve aklımı tamamen karıştırıp gidiyor. Bunu bazı kişilerin kasten yaptığını düşünüyorum ama ben bu sefer kararlıyım ve istemediğim kişileri hayatımdan çıkartacağıma da eminim. Sizin ve benim için en doğru karar bu olacaktır.

Çok sevdiğim için mi acı çekiyorum yoksa acı çektiğimden dolayı mı bu kadar seviyor ve karşımdakine bağlanıyorum. Hangisi bu durumda gerçek onu bilmiyorum ama sen var ya bunu kullanmasını en iyi bilen kişisin.

WP Durum Sözleri

Hayatımın anlamını çoğu zaman oturup sorgulasam da her şey karmakarışık geliyor ve herhangi bir sonuç elde edemiyorum. Beni aslında en kahreden olay da bu, her şey anlamsız, hayatımda tek bir anlam da yok zaten, sen varken her şey çok daha farklıydı.

Affedebilirsin ama asla unutmamalısın, yoksa aynı yerden tekrardan yaralanma riskin yüksek olur. Affedebilmek bakış açını değiştirecektir. Unutursan eğer aldığın dersi de kaybetmiş olursun.

Acı çektiğin zaman olgunlaşırsın diyorlar bence bu tamamen büyük bir yalan! İlk olarak kalbin kırılıyor daha sonraki günlerdeyse çürümeye başlıyorsun. Aslında bir ölüsündür ama sadece üzerine toprak atmazlar!

Sen istediğin kadar yaz bana ya da roman yaz ne bileyim kitap serisi oluştur ama onun bana tek yazdığı kelime kadar beni mutlu etmeyeceğini de bil.

Erkek, ağladığını kadını, kadın da affetmek istese dahi affedemediği adamı hayatı boyunca unutamayacaktır.

Konuşabilmek suskunluğun korkusudur. Ya susmalısın ya da konuşmalısın. Ortada asla kalmamalısın.

Sevgilim, seninle geçen o her anlarımızın saniyelerine şükür ediyorum ve son nefesimi verene kadar seninle olmak istiyorum.

Seviyor sevmiyor yaparak çiçekleri kopartmana gerek yok direkt bana gelip sorarsan ben sana gerekli olan cevabı en doğru şekilde verebilirim.

Eğer karşınızdaki erkek tuttuğu takımın maçı olduğu halde sizinle beraber olmak istiyorsa o erkeği kaçırmamanız gerekir. Hemencecik güzel bir paket yapmalısınız ve onu hemen eve götürüp, sonsuza dek beraber yaşamalısınız.

Aklımda olan izlerini silemiyorum ve sürekli senin o izlerini takip edip, sana ulaşma çabası içerisindeyim. Seni düşünmeden farklı bir şey yapamıyorum. Pazara bile gittiğimde al, al abi, buradan da, bir milyon da bir dedikleri anda bile aklıma sen geldiğine göre sendeki beni sen düşün.

Aşkından öyle bir kör olmuşum ki kusura bile bakamıyorum.

Bazı yaşanılan duygular yazılamaz, anlatılamaz. Çünkü sadece yaşamakla mümkün olur. Bundan dolayı da bazı insanlar yalnızca yaşar!

Haklı veya haksız olduğum zamanlarda değil, karşımdaki kişinin eğer adam olmadığını anlarsam susarım.

Artık yazdığım şeylerde aramamalısın kendini. Ben suskunluğuma gömüp seni öylece devam ediyorum.

Hisler doğruydu fakat kişiler çok yanlıştı!

Bazı zamanlarda sığınmak istersen bir kalbe.. anlık mı olsun ömürlük mü o anda ne istediğini tam olarak bilemezsin. Geçmişte yaşanılanlar, gelecekte olan şeyler kadar önemsizdir. O anda sadece sığınmak istiyorsundur. Belki yağmur geçene kadar belki de son nefesini verene kadar..

Ben senin yazmanı bekleyeyim, sende benim.. anca böyle bekleyip duralım ki zaman geçsin, anı yaşayalım..

Bu anlarımda geçecek şüphem yok. Fakat seni unutabilmeme kaç yüzyıl kaldı onu merak ediyorum?

Karşısındaki kişinin aklı kısaysa eğer uzun cevap verilemeyeceğini bilin.

Eğer yağmur yağdığında direkt içeri kaçacaksan, seninle asla uzak ülkelere gitmem bunu bil.

Yalnız olmak bazı insanlar için kötü olabilir ama yanlış bir insanın kalbinde olmaktan çok daha iyi bir seçenektir.

Buradan kaçıp gitmek için çok nedenim olsa da gidemiyorum.

İnsanın en yakınındaki onu seven kişi değildir, anlayan kişi olmalıdır. Çünkü yolcuğun başı anlamak ile başlar.

Whatsapp durumları yazımızın sonuna geldik daha fazlası için takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.