Dini Doğum Günü Mesajları

Dini Doğum Günü Mesajları:Dini inançlarımız doğrultusunda sevdiklerimize doğum günü kutlamaları yaparken, dualarımızı da yanlarında hissettirmek isteyebiliriz. Dualı doğum günü mesajları, sevdiklerimize içten dileklerimizi iletmek için harika bir seçenektir. Arkadaşa, eşe veya kızınıza dini doğum günü mesajları göndererek onların kalbini ısıtabilirsiniz.

Arkadaşa dini doğum günü mesajlarıyla, dostluğunuzun önemini vurgulayabilirsiniz. “Dostluk iman gibi değerlidir, senin doğum günün kutlu olsun! Nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllar dilerim.” gibi bir mesaj, arkadaşınızın kalbinde güzel duygular uyandıracaktır.

Eşe dini doğum günü mesajları ise sevgi dolu birer dilek olabilir. “Eşlik ettiğin her saniye bir nimettir. Varlığınla hayatımı aydınlattığın için sana minnettarım. İyi ki doğdun sevgilim, her daim yanımda olmanı diliyorum.” gibi bir mesajla eşinize sevginizi ifade edebilirsiniz.

Kızınız için dini doğum günü mesajları da özel ve anlamlı olabilir. “Kızımın doğum günü, Rabbim’in bana hediyesidir. Her anını dualarımla süslediğim, biricik meleğim, iyi ki doğdun!” gibi bir mesajla kızınıza olan sevginizi gösterebilirsiniz.

Bu sadece birkaç örnek ancak herkesin kendi üslubu ve duygularına göre mesajlar yazması daha anlamlı olacaktır. Kendi cümlelerinizle, içten duygularınızı yansıtacak mesajlar oluşturmanız sevdikleriniz için çok daha özeldir.

Dini Doğum Günü Mesajları

Allah bugüne kadar ki işlemiş olduğumuz günahlarımızı affetsin. Bundan sonraki hayatımızda da hayırlı bir ömür nasip etsin. Kardeşimin doğum günü mübarek olsun.
Allah c.c bundan sonraki hayatınızı da mübarek etsin. Doğumunuzun sene-ı devriyesini tebrik ederiz. Nice mutlu yıllara.
Allah yar ve yardımcın olsun. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara. Dini doğum günü mesajları konulu yazımı okumaktasınız.
Allah yolunda nice yıllar dilerim.
Allah’ım doğum gününü kutlu peygamberimizin doğumu gibi mübarek kılsın. Yeni yaşın vatana, millete ve sana hayırlı olsun. Doğum günün kutlu olsun.
Allah’ım kalbindeki imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Yeni yaşını hayırlara vesile kılsın.
Allah’ım kalbinden imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Yeni yaşını hayırlara vesile kılsın. Yaptığın işlerin hayırlı ve bereketli olsun Allah’ın selam üzerine olsun. Doğum günün kutlu olsun.
Allah’ım seni dünyaya getiren anaya uzun anlamlisozler.com ömürler versin, senin gibi hayırlı bir evlat yetiştiren babaya hayırlı kazançlar nasip etsin. Temiz kalpli güzel kardeşimin doğum günü kutlu olsun.
Bizler Allah’ın birer aciz kullarıyız, Allah’ım bizlerin günahlarını affetsin, ömürlerimizi hayırlı kılsın, imanla yaşayıp imanla ölmeyi nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.
Bizler zamanımızı her zaman oruç tutarak, namaza kılarak, ibadet yaparak geçirmeyiz. Biz sevdiğimizin doğum günü olduğunda onun doğum gününü de tebrik ederiz. Allah hayırlı ömürler nasip etsin.
Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken cenab-ı hak’dan sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.
Bugün doğacak şafak senin üzerine doğsun, sabahın bereketi gönlüne olsun. Allah’ım doğum gününü mübarek eylesin. Yeni yaşın imanlı ve huzurlu olsun.
Bugün en özel ve en mutlu günün, bugün dünyaya gelişinin 20. Yıl dönümü, bugün senin doğum günün. Yeni yaşın kutlu olsun.
Bugünü ve bundan sonraki her gün inşallah her zaman mutlu olursun. Bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun.
Cenab-ı hak’tan huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederim. Doğum günün bundan sonraki hayatında sana huzur getirsin.
Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinden bugünü tebrik ediyorum.
Doğduğun güne şükürler olsun. Rabbim hep bizimle olsun.
Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Hayırlı ve huzurlu bir ömrün olsun. Mutluluğun ve neşen daim olsun.
Doğum günün mutlu olsun, doğacak her yeni yarın senin mutluluk kaynağın olsun, En güzel doğum günü hediyen sevdiklerinin sevgisi olsun. Yeni yaşın hayırlı olsun.
Doğum günündeki mutluluğun yaşamına yansısın, Allah’ım yaşamını mübarek ve hayırlı kılsın. Kutladığın her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun.
Dostlar kapalı kapılar arkasındaki görünmeyen arkadaşlar gibidirler. Sen onları göremezsin ama onlar oradadır ve her zaman seni düşünürler. Onlar orada her zaman senin için var olurlar. Doğum günün kutlu olsun dostum.
Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.
Ey mümin bugünün ve ömrünün geri kalan günleri güzel geçsin. Doğum günün kutlu olsun.
Hayat sana hakkında hep en hayırlı olanı nasip etsin ve doğruluktan ayrılmasın yolun. Doğum günün hayırlı olsun.

İSLAMİ DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Kalbiniz huzurla dolsun bu mutlu gününüz kutlu olsun yeni yaşınız hayırlara vesile olsun inşallah.
Manşet: Allah’ım kalbindeki imanı, gönlünden Resul aşkını eksik etmesin. Yeni yaşını hayırlara vesile kılsın.
Mevla’m başarılarına başarı katsın, işlerinde hayırlı kazançlar nasip etsin. Doğum gününü mübarek ve hayırlı etsin.
Müslüman Müslümanın kardeşidir. Kardeşler birbirini hiçbir zaman unutmazlar. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.
Ömrün sağlıklı ve huzurlu olsun. Doğum günün dilediğin gibi mutlu olsun.
Sana bir doğum günü ilahisi söylemek isterdim ama sesim güzel değil fakat yazım güzeldir doğum günü mesajı yazarım. Doğum günün kutlu olsun.
Selamün aleyküm arkadaş! Doğum günün varmış beni sana seni seven bir arkadaşın gönderdi. Ben senin doğum gününü kutlamaya geldim. Geç kalmadım demi.
Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.
Sen benim dünya ahiret din kardeşimsin. Kardeşimin doğum günü kutlu olsun.

dini doğum günü mesajlarını mesajla, sosyal medya üzerinden veya doğrudan yüz yüze ileterek sevdiklerinizin doğum günlerini kutlayabilirsiniz. Unutmayın, en önemli şey sevgi ve dualarımızı sevdiklerimizle paylaşmak, onlara mutluluk vermek ve birlikte nice güzel yıllar geçirmektir.

Yorum yapın