Kızıma Güzel Sözler

Kızıma Güzel Sözler:Sosyal medya platformlarındaki birçok kişi, Kızıma Sevgisi Sözlerini internette paylaşarak Kızımalarına ne kadar değer verdiğini gösteriyor. Özellikle son zamanlarda çocuğunuzun sosyal ağlarda duygu yüklü fotoğraflarla paylaştığı anlamlı ve güzel alıntıları büyük ilgi görüyor. Bir çocuğa olan sevgiyi ve şefkati en içten şekilde ifade eden bu sözler herkesi derinden etkiler.

Anne babaların sevgilerini ifade etmek için zaman zaman bu kadar anlamlı ve duygusal sözlere ihtiyaç duyduğu malumunuzdur. Kızımalar. Ayrıca, en katı insanların bile kalbine dokunan duygusal Kızıma sözleri size ve sosyal medyadaki insanlara anında dokunabilir.

İnternette bulabileceğiniz en anlamlı ve sevecen oğul ifadelerini bu yazıda bulacak ve özgün bir şekilde sosyal ağ hesaplarınızda paylaşacaksınız.

En Güzel Kızıma Aşk Sözleri :

Anne Vebaların dilinde kaybolmayan çok ünlü bir söz vardır: “Anne ve baba olursan anlarsın”. Bu kelimenin anlamının ne kadar derin olduğunu bilmek için bu duyguları hissetmek gerekir. Birçok insan bu tür sözleri ebeveynlerinden duymuştur. Anne Kız Aşk Sözleri arasında son zamanlardaki en ilginç ve popüler alıntılardan bazıları:

Kızıma Güzel Sözler

 • Kızım, hayat mucizem… Varlığınla hayat bulduğum, doğduğun andan itibaren hayatıma kattığın yoğun mutluluk ve şükür için sonsuz şükür. İyi ki benim kızımsın seni çok seviyorum melek kızım
 • Canımdan, kanımdan bir parçasın sen kızım. Hayat yolunda ilerlerken her zaman yanındayım. Güzel kızım hayat ışığım sen hep var ol
 • Sen dünyaya geldiğinde hayatımızda tarifi olmayan sevgi var oldu. Anne olduk baba olduk evlat nedir onu anladık. Rabbim hayat yolunu aydınlatsın biricik kızımız seni seviyoruz.
 • Elimi tutan en güzel el, bana bakan en güzel gözsün canım kızım.
 • Bu karanlık dünyamda tek ışığımdın, seni çok özledim, canım kızım.
 • Bir insanın kızı olması, hayattaki en büyük şansıdır. Oğlu ise en büyük gururudur.
 • Bir babanın, benim biricik kızım, demesi, tüm aşk sözlerini ezer geçer.
 • Bilir misiniz, babalar kızlarına ellerini uzatırsa, kızlar onu cehenneme kadar takip eder.
 • Canım kızım, o gülen yüzün hep gülsün. Bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun.
 • Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızım var.
 • Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz.
 • Kızımın ayağı takılsa yere düşse benim canım acır, kızımın bir derdi olsa benim yüreğim kanar.
 • Gönlümün en nadide çiçeği, evimizin mutluluk kelebeği canım kızım seni çok seviyorum.
 • Bulaşıktan, cam silmeden, ev süpürmeden uzak bir seyahatin olsun. Sen tatil yap bütün işleri annen yapsın.

Babanın Kızına Güzel Sözler

Senin ne kadar iyi biri olduğunu herkes bilemez. Böyle dünyalar tatlısı evlat herkese nasip olmaz.

Dünyalar güzeli canım kızım o gülen gözlerin hep gülsün, eğer bir gün ağlarsan o da çok mutlu olmaktan olsun.

İyi ki varsın güzel kızım. Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. İyi ki senin gibi bir kızım olmuş.

Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın.

Melekler görünmez derler ama benim meleğim görünüyor. Benim canım kızım sen bir meleksin seni çok özledim.

Dünyanın en güzel kokan çiçeği, dünyanın en güzel kızı, canım kızım seni o kadar çok özledim ki, sensiz hayatım bomboş gibi oldu.

Sen benim bu hayatta sahip olduğum en değerli varlığımsın, sen benim dünyalardan daha çok sevdiğim canım kızımsın.

Evdeki neşemiz sendin, baban ile aramızdaki huzursuzluğun barış güverciniydin, sen iyi kalpli meleğimdin. Seni çok özledim canım kızım.

Hangi parfüm, hangi çiçek, hangi koku benim kadar güzel kokabilir ki? Hiçbir koku benim kızımın kokusunda daha güzel olamaz.

Canım kızım seni çok özledim, senden sonra uyku uyuyamaz oldum, her gün yolunu gözledim, her an her nefes alışımda ben hep seni özledim.

Rabbim ömrünü güzel ve hayırlı eylesin, emeklerinin karşılığını versin, yolun ve bahtın açık olsun canım kızım. Seni çok seviyorum kızım.

Canım Kızıma Güzel Sözler

 • Canım kızım ilk göz ağrım rabbim seni verdiğinde minicik bir bebektin emanettin. Şimdi kendi ayaklarının üzerinde duran harika bir genç kadınsın. Yaşın kaç olursa olsun sen benim minik bebeğimsin.
 • Dünyaya geldiğin andan itibaren canımın içi kızım, hayat kaynağım oldun. Canım kızım iyi ki sensin, parlayan yıldızımsın.
 • Canım kızım melek kalbim sen hep mutlu ol, rabbim yoluna iyi insanları çıkarsın.  Canımdan can verdiğim rabbime her gün şükrettiğim. Dünyalara bedelsin yavrum. . .

Annenin Kızına Güzel Sözleri

 • Annesinin pırlantası güzel kızım önce karnımda sonra kollarımda taşıdım. Şimdi başımın tacı yüreğimin incisin. Seni çok seviyorum güneşten parça kızım
 • Kız çocukların annesinin arkadaşı derler. Prensesim doğduğun andan beri hayatımı anlamlandırdın. Her gün her saniye büyüdükçe güzelliğinle büyülendim yaşam perim canım kızım seni seviyorum.
 • Anne ol anlarsın derlerdi anlamın senin sevginle. Meleğim rabbimin emaneti ince ruhlu güzel çocuğum annen seni çok seviyor.

Kızıma Güzel Sözler Kısa

Hiç aklıma gelmezdi bir gün kızımın bu yuvadan uçup gideceği kaderin bizi birbirimizden ayıracağı, yüreklerimize kor ateş koyacağı hiç aklıma gelmezdi canım kızım.

Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Canım kızım yolun açık olsun.

Canım kızım sen benim yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki tek hecelik sözümsün, sen benim canım, yüreğim, elim, ayağım iki gözümsün, sen benim dağlar kadar büyük özlemimsin.

Sen bizim göz bebeğimizsin, sen bizim en değerlimizsin, sen uzaklarda özlemle beklediğimiz her an yüreğimizde büyüyen özlemimizsin, sen canımız, canımızın içisin.

Geçen kadınlar kendi kızlarını övüyorlardı benim kızım çok iyi, benim kızım çok becerikli diye. Uzaklara baktım ve güldüm. Sonra içimden siz benim kızımı görmemişsiniz ki dedim.

Sen benim hayatımın en güzel ezgileriydin, sen hayata tutunuşum, yaşama sebebimdin, neden büyüdün ki kızım hep küçük kalsaydın, dizimin dibinde dursaydın.

Sen benim hiç bir zaman sıkılmadan okuyacak olduğum hayat hikâyemsin, ömrümün sonuna kadar kalbimin en özel yerindesin, hayatıma aydınlık veren güneşimsin, Sen Rabbimin bana verdiği en değerli hediyemsin.

Kızım İçin Güzel Sözler

 • Bal kızım kabul olmuş duam rabbim seni bize vererek hayatımızın aydınlattı seni seviyoruz.
 • Kıymetli hazinem bakmaya doyamadığım mis kokulum, güzel gülüşlüm canım kızım sen büyüdükçe mutluluğumun sevgimin tarifi yok. Can özüm seni seviyorum
 • Bir kızı olmalı insanın senin gibi ışıl ışıl gözlerinin içi gülen ruhu güzel kendi güzel can kızım yüreğin sevgi saçsın her zaman seni seviyorum.

Kızıma Güzel sözler ona değerinizi göstermenin en iyi yoludur. Bu sözleri ona bir mesajla iletseniz de kendi sesinizden söyleseniz de her güzel söz onun gönlünü fethedecek ve onu mutlu edecektir. İsteyen herkesin kızına söylenecek en güzel sözleri sizler için paylaştık..

Yorum yapın