Uzun Ve Kısa Kaliteli Sözler

Uzun Ve Kısa Kaliteli Sözler:İletişimin bazen daha etkileyici bir yanı vardır. Özellikle, kendinizi karşı tarafın erişebileceği bir yere koymak için gönderdiğiniz Kaliteli Güzel Mesajlar, her zaman en iyisini elde etmeniz için tam etki sağlar. Öncelikle Charming Messages 2023 Atacağınız tüm adımlar sayesinde karşınızdaki kişinin dikkatini çekebileceksiniz.’ beğendin ve onunla doğrudan kazandın Konumunuzu değiştirin Onu Büyüleyici Aşk Mesajları olarak değiştirdiniz. Özellikle sosyal ağların günden güne hızla varlığını sürdürdüğünü düşünürsek; Güzel Twitter Mesajları veya Güzel Mesajlar Verimli günlerinizin keyfini tam olarak çıkarabilmeniz için Facebook’ta paylaşmak size iyi gelecek. Ayrıca Charming Messages New’ın güncel sürümleri en güzel şekilde karşınıza çıkabilir.

Bu nedenle en önemli şey, bu mesajları iyice araştırmanızdır. Tüm bu araştırmaların kalbini kazanmak istediğiniz kişiye çok daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacağından kesinlikle emin olabilirsiniz.Bazı kelimeler kalite kokuyor. İnsanlara kaliteli olduğunu hissettiriyor. Tam olarak bu sözleri sizin için hazırladık.

İnstagram, Facebook ve Twitter hesaplarınızda paylaşmanız gereken en önemli kaliteli sözler, web üzerinden büyük desteğin sunulduğu bu makalede yer almaktadır. Bu tanıdık konumda, insanlar birbirlerine hitap ederken, mesaj olarak bile olsa, her zaman bu ifadeler arasında seçim yaparlar. Güzel kelime aşk olsa bile, kendimizi hemen müdahale ederek ifade etmek en iyi yardımcılarımızdan biridir. Sürekli aktarılan ve yayılan bu büyüleyici söz, Facebook sayesinde en popüler mecralardan biri haline geldi.

Büyüleyici Söz’ün Twitter hesaplarında hemen göze çarpan bir havası var . Bu sayede verilen tüm sözler anında fark ediliyor. Sihirli kelime 2023-2024‘te kesintisiz olarak sevilecek.

Dünyanın En Kaliteli Sözleri :

Nihayet geldi beklediğim hayat. Sonunda buldu beni. Ne olursa olsun bu büyülü hayatı bir seninle yaşarım aşkım.

Çok güzel geliyor hayat seninle bana. Bütün güzellikler sanki seninle var oluyor o anda. Sen misin etrafı güzelleştiren yoksa aşkımız mı etrafı büyüleyen biriciğim benim.

Zerre kadar korkum yok artık ölümden. Sadece tek korkum sensiz olmak, sensiz bir hayatı yaşamak, sensiz bir gerçek hayat istemiyorum. Yalanda olsa seninle yaşamak istiyorum bu hayatı bir tanem.

Aşkımın zirvesinde kimse ulaşamaz bize. Bizim sevgimiz ne kötülükleri nede karamsarlıkları barındırıyor içinde. Bizim dünyamızda bir sen varsın, birde senin kurduğun büyülü bir dünya var içimde.

Vakitsiz gelen ayrılıklarla değil senin sözlerine ağladım gece boyunca. Bırakıp gitmene değil giderken yüzüme bile bakamamana darıldım. Şimdi ölümüne seviyorum seni o büyülü gülüşünle.

Zamansız bir aşk öyküsü bitti kalbimde. Kalbim kan ağlarken gözlerim hayata ağlıyor sessiz çığlıklar içinde. Bir senin gülüşünle gelirim kendime büyülü gözlerinle ölürüm sevginde.

Yaşamak değil benimkisi. Kuru gürültüler içinde geçen bir zaman benim hayatım. Ne aşk kaldı, ne sevgi içimde. Bir büyü bekliyorum gelsin beni bulsun diye.

Büyüledin beni gözlerinle hayatım değişti seni görünce sen benim büyülü aşkım oldun yaşadığım kadarıyla, seviyorum seni büyüleyici aşkım benim.

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.

Aslında insanlar seni hayal kırıklığına uğratmıyor. Sadece sen, yanlış insanlar üzerinde hayal kuruyorsun..

Aşkımın Zirvesinde kimse ulaşamaz bize bizim sevgimiz ne kötülüklere nede karamsarlıkları barındırıyor içinde bizim dünyamızda bir sen varsın birde senin kurduğun büyülü bir dünya var içimde aşkım seviyorum seni.

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu… Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Bana yüreğinle gel, bahanelerinle değil.

Etkiletyici en Kaliteli sözleri

Yolun karşısında söylediklerini anlamayan birisi varsa, en iyi cevap susmaktır!

Öyle güzel susarım ki, sağır olursun.

Unutmayın, dünyadaki en güzel şeyler en yarasız olanlardır: Örenğin tavuskuşları ve zambaklar. John Ruskin

Geri dönmek istiyorum evet. Ama daha önceleri bulunmuş muydum işte ondan emin değilim.

Zor iş, zamanında yapmamız gereken fakat yapmadığımız kolay işlerin birikmesiyle meydana gelir.

Birisini unutmak zorundaysanız, bunu sindire sindire yapın. Çünkü aklın zamansız öldürdükleri, yürekte amansız dirilir.  Paul Auster

Mandayı nalladıklarını gören kurbağa da ayağını kaldırmış. ( Bulgar Atasözleri )

Rakı Makyaj Gibidir ,
Bardak Tazelendikçe İnsan Güzelleşir

HEP BİRAZ HAZIR OLMADIĞIM BİRŞEYLER YAPTIM. BENCE İNSAN BÖYLE OLGUNLAŞIYOR. BU SİZE MOTİVASYON VE ENERJİ KATIYOR. BUNU ŞUAN YAPABİLİR MİYİM, EMİN DEĞİLİM DEYİP ONU ZORLADIĞINIZ ZAMAN ASIL KIRILMAYI O ZAMAN YAŞIYORSUNUZ.

Sen beni favladığında dış seste “tebrikler nurtopu gibi bi kızınız oldu” sesi duyuyorum, ne demek senle ciddi düşünmüyorum ?

İnsanları hafife almayacaksın… Kiminin acısı, kiminin bakışı, kiminin eli, kiminin vebali, kiminin de vebali ağır olur.

İyilik ticaret değildir. Allah rızası için yapılır ve unutulur

Dostun az olanı makbuldür, önemli olan sayı değil kalitedir!

Büyük adamın hatası da büyük olur.

Üç şeyi kötü günlerinde dene, dostunu, sabrını ve eşini.

Hiç yanımda olmayan birinin, hep aklımda olması çok tuhaf di mi?

Ayna benim en iyi arkadaşımdır, çünkü ben ağladığımda, o asla gülmez.

Kalite süreci, birbirine paralel, birbirine sarılmış iki soruya yönelir:”Doğru şeyleri mi yapıyoruz?” ve “Şeyleri doğru mu yapıyoruz.? Towsend ve Gebhardt

Her şey hakkında bir şey öğrenmeye ve bir şey hakkındaki her şeyi öğrenmeye çalışın. Thomas Huxley

Yapmayı öğrenmek zorunda olduğumuz her şeyi, yaparak öğreniriz. Aristo

Beni asıl üzen şey kuşun uçup gitmesi değil! Gittiği yerde mutsuz olma ihtimali.

Aslında tanısanız seversiniz ama tanışasım yok.

Ne zaman kalabalık misafir gelse, mutfaktaki salatasız sofraya yollanan çocuklar gibiyim. Hani o lik gözden çıkarılan.

Hiç bir zafere çiçekli yollardan gidilmez.

İnsan ne kadar büyük ruhlu olursa, aşkı o kadar derin bir şekilde duyar.

Alışkanlıklar bırakılmazsa zamanla ihtiyaç halini alırlar.

Kopan bir ipe sımsıkı bir düğüm atarsanız, ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür. Ama ipe her dokunuşunuz da canınızı acıtan tek nokta yine o düğümdür.

Aslında insanı en çok acıtan şey; hayal kırıklıkları değil, yaşanması mümkünken yaşayamadığı mutluluklardır.  Seneca

Aslında bütün kadınlar tatlı sözleri sever; ama iltifatların yalan mı gerçek mi olduğunu anlayacak kadar da zekiler.  Paulo Coelho

Hayatın en hüzünlü anı, mevsimine kapıldığın kişinin bahçesinde açabilecek bir çiçek olmadığını anladığın andır.  Mayakovsky

Kendini başkalarından daha az akıllı kabul et, ama öyle olma. ( Jean Cocteau )

Torbada ne varsa,çorbada da o vardır.

Şans, verimli çalışmaya bağlıdır. ( iran Atasözü )

Vaadler memleketinde insan açlıktan ölür. ( Danimarka Atasözleri )

Ey yalnızlık nikâh mı kıydın bana. Helalimmişsin gibi her gece giriyorsun koynuma.

Küçük bir çocuk seslendi arkamdan ;
-Abi hayallerini düşürmüşsün

Hep Çok İçiyorsun Dediler ,
Bir Gün Neden İçiyorsun Demediler

Bir daha âşık olmayacağım dersin, sonra biri gelir seni kocaman kahverengi gözleriyle kendine aşık eder. Öylece kalırsın.

Sizlerinde beğendiğiniz kaliteli sözler varsa, gönderin yayınlayalım..: )

Yorum yapın