Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşa doğum günü mesajları yazımızda en yakın arkadaşa doğum günü mesajları ve kankaya uzun doğum günü mesajı bulabilirsiniz.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Hayatında mutluluk, gülümseme, sevgi hiç eksik olmasın. Etrafımdaki arkadaşlarımdan en çok sen hatırlanmayı, sevilmeyi ve gülmeyi hak ediyorsun ve dostluğundan hiçbir zaman şüphe etmeyeceğim birisin. Doğum günün kutlu olsun seni seviyorum.

Benim dileğim bu güzel gününde senin için en özel günde tüm dileklerinin tek tek gerçekleşmesidir. Şuan belki yanında olmayabilirim fakat bilmelisin ki kalbimin en derinlerinde seninle bu günü kutlamaktayım. Nice senelere.

Her yanan mum senin hayatındaki ışıktır. Pastanda mumlar çoğaldığı zaman yaşamın çok daha aydınlık olacak. Yeni yaşın kutlu ve sağlıklı olsun.

En güzel >doğum günü mesajları< için tıkayın.

Bugün birçok kişiden bu mesajı alabileceksin fakat şuanda okumuş olduğun mesaj tamamen sevgi ile yazılmış bir mesaj olduğundan ben senin için daha değerli olmalıyım. İyi ki varsın, iyi ki doğdun.

Yeni yaşın her zaman hep olduğun gibi deli dolu, mutlu ve neşeli kalmanı sağlasın. Her istediğin gönlünce olsun canım arkadaşım. Seni çok seviyorum, doğum günün kutlu olsun.

Saatler boyunca sana çok farklı bir mesaj yollamak için çırpınıyorum. Ama yalnızca parıldayan bir yaşamın olmasını dileyebileceğim. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşını daha geri de bırakıyorsun ve önünde daha koskocaman güzel günler var. Beraber en deli çağlarımızı yaşayıp, tüm çılgınlıkları bu yeni yaşında yapmak dileğiyle iyi ki doğdun.

Acı ve hüzün birbirinden çok uzaklardır fakat mutluluk gözbebeğine çok yakındır. Umutların gerçek olsun ve mutlulukların daima sonsuz bir şekilde ilerlesin. Doğum günün kutlu olsun canım.

Süsler sözler söylemeyi becerebilen biri değilim, hiçte olamadım. Uzaktasın diye unuttuğumu sanıyorsun ama senin gibi bir meleğin doğum gününü unutmam büyük bir saçmalık olurdu.

Seninle tanıştığımız ilk gün hala aklımda. Tanıştığımız zamandan bu yana da hayatıma katmış oldukların için sana ayrı bir teşekkür etmek istiyorum can dostum. İyi ki o gün tesadüf eseri tanışmışız ve iyi ki seni tanımışım. İyi ki doğdun ve doğum günün kutlu olsun.

o güzel yüzünde acı ve hüzün hiç olmamasını diliyorum ilk olarak. Gözlerindeki mutluluk, o parıldayan ışık daima etrafındaki insanlara umut olsun. Bu yeni yaşında daha çok güzellik tatman için tüm dileklerimi senin için kullanıyorum canım arkadaşım iyi ki doğdun.

Senin gibi mükemmel bir arkadaşa sahip olduğum için çok ama çok şanslı biriyim. İyi günde ve kötü günde her zaman birlikte olduk. Geçirmiş olduğumuz güzel günlerimize bu yeni yaşında umarım yenilerini ekleyebiliriz. Doğum günün kutlu olsun birtanem.

Sen güldüğün de yanındakilerde seninle beraber gülerler fakat sen ağlarken yalnız başına oturup ağlarsın. Onun içinde öyle birine yaslanman gerek ki asla yıkılmamalı ve her derdinde, iyi de kötü de yanında olmalı. Biz seninle ne olursa olsun hep bir arada olmayı başardık. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

Arkadaşa Doğum Günü Sözleri

Arkadaş vurulduğu zaman değil de unutulduğu zaman kahrından ölür derler. Biz arkadaşlarımızın her birini kır çiçekleri gibi değil avucumuz içinde değil de kurşun yarasına benzer şekilde içimizde saklarız. Yeni yaşında bizimle beraber mutlu günlerin olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Tonton bir nine olup, bahçende oturduğunda dönüp eskiye baktığın zaman güzel anıları hatırlaman için güzel günlerin olsun canım arkadaşım. İyi ki bu yaşıma kadar seni tanımışım ve iyi ki benim arkadaşım olmuşsun. İyi ki doğdun canım benim.

>Kardeşe doğum günü mesajları< yazımız için tıklayın.

Yanında olamadım bu güzel gününde ama sanma ki unuttum! Kaç senedir beraberiz ve bugüne kadar bir gün bile doğum günün unuttuğumu hatırlamıyorum o yüzden dostluğumdan asla şüphe etme. Doğum günün kutlu olsun her zaman seninle olmak dileğiyle. Bir daha ki doğum gününde şahane sürprizlerim olacak orasını hiç karıştırma.

Dünyalar ayrı olsa bile gönüller bir olur. Sevgiler, arkadaşlıklar, aşklar yalan olsa bile dost gerçektir ve hiçbir zaman unutulmayandır. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlık eğer ağlamak ise yüreğinde oluşan acıyı paylaşabilmekse, üzüldüğün zaman sıcak bir kucak ise ömrümün sonuna kadar en değerlim, en kıymetli dostumsun sen benim. Her şeyimi içten söylediğimi bu mesajın sevgi dolu ile yazıldığını bilmeni istiyorum canım.

İnternette binlerce söz aradım seni anlatabilmek için aramızdaki arkadaşlığın nasıl olacağını gösterebilmek adına ama hiçbir şey bulamadım. Çünkü senin dostluğunu anlatabilecek hiçbir şey yok. Kelimelere sığamayacak kadar büyüksün benim içimde. Evet farkındayım bu biraz sevgiliye mesaj atarmış gibi oldu ama hatırlasana bensiz dışarı çıktığında bile sana ne kadar kızardım. Başkalarıyla buluştuğun zaman kıskançlık yapar seninle bir iki saat konuşmazdım. Hayatımın büyük bir alanını kapladığın için sen bana ait oldun hayatımın büyük bir kısmında ve bende sana. Onun için şuanda yanında olmasam da seninle aynı mutluluğu paylaştığımı bilmelisin. Doğum günün kutlu olsun seni seviyorum.

Dilerim ki bu yeni yaşınla beraber mutlulukların en güzelini yaşarsın canım arkadaşım. Başarı merdivenlerini sağlam adımlar ile çıkarsın ve bu zamanda dilerim ki yüzün her zaman güler ve neşeni asla yitirmezsin. Sevgi dolu kal küçük dostum. İyi ki doğdun.

Kardeşlik sadece kan bağı olmakla alakalı olmuyor. Biz seninle uzun zamandır beraberiz ve bu beraberliğimiz de kan bağı olmasa da kardeşimizden eksik bir yanın yok. Her zaman benim diğer yarımı tamamlayanım oldun sen benim ve hayatımın sonuna kadar da öyle olacaksın. Neşem de mutluluğum da hüznüm de her zaman yanımda olmanı istiyorum ve bu yeni yaşının sana daha çok mutluluk, sağlık ve başarı getirmesini istiyorum. Daha güzel şeylere layıksın ama sevgimi daha fazla kelimelere dökemiyorum.

Arkadaşa doğum günü mesajları yazımızda arkadaşlarınıza iletebileceğiniz birbirinden anlamlı ve uzun doğum günü mesajları paylaştık.

“Arkadaşa Doğum Günü Mesajları” üzerine 11 yorum

  1. HARİKA SÖZLERMİŞ , ARKADAŞIM ÇOK BEĞENDİ. MUTLULUKTAN AĞLADI. KANAYAN GÜL FOTOĞRAFIYLA BİRLİKTE GÖNDERDİM. EKRAN FOTOĞRAFINI ÇEKİP ÇERÇEVE YAPTIRDI. ŞUAN ARKADAŞLIĞIMIZ BİTSE DE SEN BENİM HER ZAMAN KALBİMDESİN, KALBİMSİN… GÜLÜM

    Yanıtla

Yorum yapın