Ay Dönümü Mesajları Uzun

Sevgilinize duygularınızı en romantik şekilde ifade etmek için “Sevgiliye Ay Mesajı Uzun” başlığı altında sizin için özel bir mesaj hazırlamak istiyoruz. Romantizmin simgesi olarak bilinir ve uzun bir mesajla sevgilinize olan derin duygularınızı ifade etmek, ilişkinizi daha da güçlendirebilir.

Sevgilinize yazacağınız bu uzun mesajda, aşkınızın derinliğini, birlikte geçirdiğiniz zamanın kıymetini ve geleceğe dair umutlarınızı dile getirebilirsiniz. En güzel Ay dönümü mesajları uzun

Sevgiliye, bu ay benim için sadece günlerin ve gecelerin geçtiği bir zaman dilimi değil, aynı zamanda seninle paylaştığımız aşk dolu anların bir özeti. Her geçen gün seninle birlikte olmak beni daha da mutlu ediyor. Ayın parlak ışığı gibi, senin sevgin de hayatımı aydınlatıyor.

Erkek sevgiliye ay günü mesajları uzun gönder

Birlikte geçirdiğimiz 11 ay boyunca birçok güzellik, zorluk ve paylaşılan anılarla dolu bir hikaye yazdık. Seninle geçirdiğim her an, benim için bir ömre bedel. Gözlerinde bulduğum huzur, kalbimdeki sevgiyi her geçen gün daha da büyütüyor.

Umarım gelecekte de birlikte nice ayları, yılları paylaşabiliriz. Seninle geçirdiğim her an, beni seninle daha da bütünleştirdi. Sevgilim, seninle geçirdiğim 11 ay benim için ne kadar kıymetli olduğunu anlatmaya yetmiyor, ama sana olan aşkımın ne kadar büyük olduğunu bilmeni isterim. İyi ki varsın, iyi ki benimlesin. Seni seviyorum.”

Aşk dolu bir ilişkide her anı özel kılmak, duyguları en güzel şekilde ifade etmek, sevgilinize olan bağınızı güçlendirmenin harika bir yoludur. “Erkek Sevgiliye 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11. Ay Mesajı Uzun” başlığı altında, sevgilinize duygu yüklü bir mesaj yazmanın ipuçlarını paylaşacağım. uzun mesaj, ilişkinizin onuncu ayını kutlamak ve birlikte geçirdiğiniz zamanın değerini vurgulamak için mükemmel bir fırsattır.

Aşkınızın derinliğini ifade edin: Sevgilinize hitap ederken, hissettiklerinizi net bir şekilde ifade etmek önemlidir. “Seninle geçirdiğim 10 ay, aşkımızın ne kadar derin ve anlamlı olduğunu gösteriyor. Seninle olmak benim için bir ayrıcalık ve bu süre zarfında birlikte yaşadığımız anılar, kalbimde özel bir yer edindi.”

Özel anılara vurgu yapın: Beraber geçirilen zaman içinde birbirinize armağan ettiğiniz anılar, ilişkinizi daha da güçlendirir. “Hatırlıyor musun o ilk buluşmamızı? 10 ay önce tanıştık ve o günden beri birbirimize olan sevgimiz her geçen gün daha da büyüdü. Birlikte yaşadığımız güzel anıları düşündükçe, ne kadar şanslı olduğumuzu bir kez daha fark ediyorum.”

Geleceğe dair umutlarınızı paylaşın: Uzun bir ilişkinin onuncu ayında, geleceğe dair planlarınızı konuşmak heyecan verici olabilir. “Seninle geçirdiğim her an, geleceğe dair umutlarımı güçlendiriyor. Birlikte daha nice aylar ve yıllar geçirmek istiyorum. Seninle yaşlanmak, hayatı paylaşmak en büyük dileğim.”

Ay dönümü mesajları yazımızda sevgiliye ay mesajları, romantik ay dönümü sözleri 2021 ve duygusal 1. ay dönümü sözleri bulabilirsiniz.

Ay Dönümü Mesajları Uzun

Seninle aşkımızın her günü bir sene gibi geçirmeme sebep oluyor sevgilim. Günler bitmesin istiyorum ve her anımın seninle dolu bir şekilde geçmesini istiyorum. Ama bir bakıyorum ki ilk ayımız şu anda çoktan bitmiş. Senin çok daha fazla vakit geçirmekle beraber yıllarımızı kutlamak istiyorum. Son nefesime kadar seni seveceğime söz veriyorum bir tanem.

Adamım hayatıma girdin girelim tam olarak bir ay olsa da zaman çok çabuk akıp gidiyor ve seninle zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyorum. Hayatıma girdiğin andan itibaren bana neşe ve huzur kattığın için sana teşekkür ederim sevgilim. Seni çok ama çok sevdiğimi asla unutma. Senin yanında olmayı elini tutmayı ve sana sarılmayı o kadar çok seviyorum ki bana dünyaları verseler de sana sarılmaktan asla vazgeçmem. İyi ki varsın ve benimlesin. İnşallah önümüzde daha çok ayları ve yılları beraber geçirir ve kutlarız.

Sevgiliye en güzel yıldönümü mesajları için >uzun yıldönümü mesajları< yazımıza göz atabilirsiniz.

Ben seni tanımadan önce yaşamadığımı anladım sevgilim. Seninle geçirdiğimiz her saniyede bunu görebiliyor, hissedebiliyorum. Sen hayatıma girdiğin zamandan itibaren 1 ay oldu fakat bu bir ay da benim hayatıma çok fazla şey kattın. Renk getirdin ve huzurum oldun bir tanem. Her güzel güne seninle uyanmak bana çok iyi ve güzel hissettiriyor. Senden önce nefes alışverişim bile heyecansız, tatsız bir şekildeymiş onu fark ettim sevgilim. Benim olduğun, beni sevdiğin için sana sonsuz kere teşekkür ederim.

Kalbim bundan sonra sen diye atacak sanırım. Her nefes alışımda seni içime çektiğimi hissediyorum. Ömrüm daha da uzuyor seni gördüğüm zamanlar da seninle beraber olmamızın 7. Ayındayız ve dilerim ki son nefesimi verinceye kadar benimle olursun. Sen benim huzurum, aşkım ve hayatımsın. Ellerimizin hiç ayrılmaması dileğiyle hayatım. Kalbimizin ritmi duruncaya kadar seninle dans edip, nefesini nefesimde hissetmek istiyorum.

Bak sevgilim bir ayımızı daha geride bıraktık ve seninle beraber mükemmel bir yolculuğa çıktığımızı hissediyorum. Ben bu hayatta en çok sana ait olmayı sevdim ve seninle beraber olduğumuz her zamanda kendimi o kadar çok iyi hissediyorum ki ben ben olmaktan çıkıyorum ve bir anda sen oluveriyorum. Nice aylarımız olsun, senelerimiz olsun bir tanem seni çok ama çok seviyorum bunu aklından çıkartma.

Senin yanındayken zaman geçmesin istiyorum, dursun ve biz öylece birbirimize kitlenmiş bir şekilde kalalım istiyorum. Fakat şu anda 8. Ayımızı bitirmiş bulunuyoruz. Bu kadar kısa bir zamanda hala sana doyamamış olmamak, sanki ilk günkü gibi içimdeki aşkım sana karşı büyümüş bir şekilde. Seninle beraber olduğum zaman ne kadar iyi olduğumu hissedebiliyorsun değil mi? Kaç ay geçse de yıl geçse de bu ay dönümleri benim için çok önemli hep hatırlaman dileği ile adamım. Seni seviyorum.

Kız sevgiliye, ay günü mesajları Nişanlına ay günü mesajı

Sevgiliye Ay Dönümü Mesajları

Sana ilk başta duymuş olduğum aşkım ve sevgim nasılsa 9. Ayımızda aynı devam etmekte sevgilim. İçimdeki sana olan aşk ve sevgi seneler geçse de aynı kalacak bundan emin olabilirsin. Seni ilk gün nasıl seviyorsam öyle sevmeye devam edeceğim ve özlem ile sarılmaktan asla vazgeçmeyeceğim. Her gün yanımda olsan dahi seni özlediğimi bilmelisin. 9.ayımız kutlu olsun hayatım.

Hayattan tam ümidimi keserken sen çıkıp geldin karşıma ve bana umut dolu bir hayat verdin. O nefesinle beni hayata döndürüp yaşama sevincim olduğun için teşekkür ederim sevgilim. Günler sensiz geçmek bilmiyorken şimdi ayları sayıyoruz. 4. Ayımız kutlu olsun bir tanem ve daha çok nice aylara, senelere diliyorum.

Sen hayatımda çok nadir bulunan en değerli insanlardan birisin. Sadece birisin demem çok daha doğru olacaktır. 5. Ayımızı doldurduğumuz bugünde ne kadar çok sana alıştığımı ve sensiz ayrı yapamayacağımı anlamış bulunuyorum. Beraber olduğumuz sürece senile her şeyin üstesinden geleceğimizi bilmelisin. Seninle olmak ve mutlu olmak için can atıyorum bebeğim. Bana ait ol ve 5.. ayımızı değil binlerce ayımızı kutlayarak birbirimize sahip çıkalım. Seni seviyorum.

Eşe romantik sözler için >eşime uzun sözler< yazımıza göz atabilirsiniz.

Kalbime taht kurmuş birisin ve oradan seni indirmeye hiç niyetim yok sevgilim. Seninle beraber aklımda olan tüm çılgınlıkları yapıp, ömrümün, nefesimin son anına kadar yaşamayı istiyorum ve senden başkasıyla asla olmak istemiyorum. Bu 6. Ayımızı bitirmekle beraber 7. Ayımızın bize daha fazla mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum. Benim olduğun zamanlardaki mutluluğumu anlamak istiyorsan eğer gözlerimin içine ta derinliklerine bak hayatım ve orada kendini bul. Seni seviyorum.

Senden öncem tamamen bir hayaldi sevgilim. Sen geldin geleli hayatıma saf ve temizlik getirdin. Hayallerimi gerçeğe dönüştürenim oldun ve sensiz bir gün bile nefes alamaz hala getirdin beni. 1. Ayımız olsa da seni ne kadar çok sevdiğimi ve seninle mutlu olduğumu söylemek istiyorum. Birinci ay ilişkilerde bence çok önemlidir. Bazı erkeklere bu aylara katılmasa da ya da önemsemese de ben onlardan biri değilim bunu bilmelisin. Seni her zaman sevecek olan ve özel günleri sana yaşatacak olan biriyim. Seni seviyorum ve koskoca aylar diliyorum ikimize.

Eşiniz , kocanıza ay günü mesajlar gönder, Sevgili,nişanlı , evli kişilere özel mesajlar

Sana duyduğum sevgiyi anlatabilecek bir kelime bilmiyorum. Çok şey var söylenecek fakat ben bunu kağıda, yazıya dökemiyorum ki içimdeki seni ah bir bilsen benim gözümden bir görsen kendin bile şaşıracaksın ama şimdilik bunlarla yetinmelisin. 6. Ayımız kutlu olsun bir tanem ve seni çok sevdiğimi unutma. Ömrümün sonuna kadar seni sevip, kollayacağım ve senden başkası hayatımda asla olmayacak.

Seninle beraberken zaman dursun ve geçmesin istiyorum. Bugün 10.ayımız ve sana çok sürprizlerim var bu sadece ilk sürprizlerimden birisi akşama hazır olmalı ve kollarımdaki yerini almak için sağlam durmalısın canım. 10.ayımız kutlu olsun.

Ay dönümü mesajları uzun yazımızın sonuna geldik, devamı için bizi takipte kalın.

“Ay Dönümü Mesajları Uzun” üzerine 5 yorum

Yorum yapın