Anneye Doğum Günü Mesajları Uzun

Anneye doğum günü mesajları uzun yazımızda anneye anlamlı doğum günü mesajı ve doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Anneye Doğum Günü Mesajları Uzun

Bana bu hayatta en güzel hangi kitabi buldun diye sorsanız direkt cevabım annem olur. Bugün senin doğum günün canım annem. Hayatım boyunca yanımda olman dileğiyle seni çok ama çok sevdiğim bil. İyi ki doğdun.

Anneciğim senin sevgim benim hayatımı her zaman ışıtan bir güneş olarak yanımda oldu. Hiç ışığını benden eksik etmeyeceğini biliyorum ve varlığınla her zaman mutluyum. Doğum günün kutlu olsun.

Bu hayatta kimseyi seni sevdiğim gibi sevemem ve bağlanamam annem. Doğum günün kutlu olsun.

Her zaman çocuklar için anneleri çok ama çok değerlidirler. Fakat sen benim için diğer çocuklardaki gibi değil farklı değerlisin annem. Seninle beraber tüm ömrüm büyük bir anlam kazandı ve sen yanımda olduğunda da düşsem de hemen ayağa kalkmayı bildim. Doğum günün kutlu olsun.

En güzel >uzun doğum günü mesajları< için tıklayın.

Senin için ne yaparsam yapayım hiçbir şekilde hakkını ödeyemem annem. Senin bana yapmış olduklarını senden başka biri yapamaz annem. Sen benim hayatta yürüdüğüm zorluklara karşı mücadele etmemi sağlayansın, seni hiçbir şeye değişmem. Doğum günün kutlu olsun.

Benim bir tanecik annem, sana olan içimdeki sevgiyi anlatmaya kalksam cümleler, kelimeler ve zaman yetmez. Tek bilmeni istediğim seni canımdan çok sevdiğim ve hayatım boyunca seni her zaman daha çok seveceğimi bilmelisin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Senin hayatına dahil olduğum andan itibaren her şeyini bana göre ayarladın. Uyumadım, uyumadın, doymadım, doymadın, benim yüzümdeki mutluluğu görmeden mutlu olamadın. Ben gülümsemeden gülümsemediğin için bu hayattaki en iyi annelerden birisin. Hatta teksin benim için. Seni çok seven kızın. Nice seneler, doğum günün kutlu olsun.

Doğan her yeni günde içimdeki seni görebilmek, mutlu olduğunu bilip mutlu olarak uyanmayı hiçbir şeye değişemem annem. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımdaki tek gerçeğim. Bana kızdığın zamanlarda diyordun ya anne olduğunda beni anlayacaksın. İşte anne olduğum ve çocuğumu kucağıma aldığım zaman anladım seni çok iyi. Birinin hayatının sonuna kadar karşılıksız sevgiyi verebilecek tek kişi çocuğun olduğunu, onun en ufak şeyde bile canı yansa annenin bin kat daha perişan, üzgün olacağını anladım. Çocuğunun tek bir saç teli dahi olsa ömrünü verebileceğini, o hasta olduğu zamanlarda geçen uykusuz zamanları, o olmadığında özleminin ne demek olduğunu, güldüğü zaman tüm dünyaya bedel olduğunu çok iyi anladım. Bir çocuğu dünyaya getirmek dışında onu yaşatabilmek, tereddüt etmeden onun için her fedakarlığı göze almak, onu koca bir sevgi ile büyütebilmekmiş bütün mesele. Seni çocuğumu kucağıma aldığım andan itibaren artık çok daha iyi anlıyorum ve bizimle beraber nice senelerin olsun istiyorum. Seni çok seviyoruz iyi ki doğdun anneciğim.

Anneye Doğum Günü Sözleri

Sözlerime hangi kelimeler ile başlasam hiçbir fikrim yok. Fakat sana olan sevgimle hayranlığım o kadar fazla ki kelimeler kifayetsiz kalıyor. Bu yaşıma kadar üzerimde çok emeğin var. Bazı zaman oldu yemedin beni yedirdin, içmedin içirdin, geceler boyunca uykusuz kalıp beni bu yaşıma getirdin. Her yaşında belki sana çok büyük dertler açtım ama beni her zaman karşılıksız bir şekilde tek seven sen oldun. Ne zaman başın sıkışsa, yardıma ihtiyacın olsa burada olduğumu bil. Doğum günün kutlu olsun.

Annem, sen benim için bu zamana kadar her şeye katlanmış biri olarak yanımda durdun. Beni büyüttün, besledin, yeri geldi bağırdın çağırdın. Ama hiçbir zaman sana kızmadım. Bazen öfkelenip sesimi yükselttiğimde bile direkt yanına gelirdim hatırlıyor musun? Seni çok sevdiğimi bil anneciğim, iyi ki doğdun.

Gözlerimi dünyaya ilk açtığımda seni gördüm ve yanımda sadece sen vardın annem. O zamandan itibaren ellerimi tutup hiç bırakmadı ve bana vermiş olduklarını geri ödemeye ne zamanım yeter ne de kelimelerim. Şunu bil ki seni çok ama çok seviyorum. İyi ki varsın iyi ki benim annemsin. İyi ki doğdun.

Seninle ilk defa bu kadar çok uzak kaldık ve anladım ki senin özlemin çok ağırmış annem. Sen olmadığın zamanlarda elimde tutan kimse olmadı. Bu sıralarda da içimdeki özlem çaresiz bir şekilde artmaya devam etti. Bu özel gününde yanında olamadığım için çok mutsuz olsam da kalbimin seninle olduğunu bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun ve bu yeni yaşında tüm güzel günler ve mutluluk seninle olsun.

Sen benim daima en büyük mutluluğum oldun annem. Ama şimdi bakıyorum da çok ama çok uzaklarda olduğunu görüyorum. Önemli olan şeyse başka yerlerde olsak da senin hayatta olduğunu, iyi olduğunu bilmek bana yetiyor. Seni çok sevdiğimi unutma, doğum günün kutlu olsun.

Sevindiğim zaman gülebilen, üzüldüğümde, mutsuz olduğum anlarda benden daha çok üzülen, hayatım boyunca her zaman mutlu günlerimin olmasını isteyen ve hayatıma ışık olan annem. Senin çocuğun olduğun için çok şanslı olduğumu içten söyleyebilirim. Her daim seni yanımda istiyorum ve yakınımda olmanı diliyorum. Seni çok seven oğlun olduğunu bil. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımdaki en önemli şeyleri senin yanındayken yaşadım. Sen benim en güvenilir sığınağım oldun ve hiçbir zaman elimi bırakmadım. Bende hayatının sonuna kadar elini tutup, ihtiyacın olduğun anlar da yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun.

Allah’ım hiçbir zaman senin eksikliğini göstermesin bana. Beni asla senin yokluğun ile sınamasın diye her gece dua ediyorum. Seni mutlu olarak göreceğim her güne uyanmak istiyorum. Mutsuz olduğun zamanlarda mutlu olmanın tek nedeni olabilirim. Hayatımdaki en büyük şanslarımdan biri sensin canım annem ve daima seni el üstünde tutabileceğimi bilmelisin. Doğum günün kutlu olsun.

Anneye doğum günü mesajları paylaştığımız yazımızın sonuna geldik.

“Anneye Doğum Günü Mesajları Uzun” üzerine bir yorum

  1. Benim bir tanecik babam. Babacığım senin sevgim benim hayatımı her zaman ışıtan bir güneş olarak yanımda oldu. Hiç ışığını benden eksik etmeyeceğini biliyorum ve varlığınla her zaman mutluyum. Sevindiğim zaman gülebilen, üzüldüğümde, mutsuz olduğum anlarda benden daha çok üzülen, hayatım boyunca her zaman mutlu günlerimin olmasını isteyen ve hayatıma ışık olan babam. Gözlerimi dünyaya ilk açtığımda seni gördüm ve yanımda sadece sen vardın babam. O zamandan itibaren ellerimi tutup hiç bırakmadı ve bana vermiş olduklarını geri ödemeye ne zamanım yeter ne de kelimelerim. Şunu bil ki seni çok ama çok seviyorum. İyi ki varsın iyi ki benim babamsin. İyi ki doğdun.

    Yanıtla

Yorum yapın