Oğluma Doğum Günü Mesajları

Oğluma doğum günü mesajları yazımızda oğluşunuza gönderebileceğiniz en güzel doğum günü mesajları ve sözleri bulabilirsiniz.

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Mumlarını üfle ve dileğini iste oğlum. Pastanın etrafı sevdiklerinle, kalbin ise umutlarınla dolu olsun. Bugün dilemiş olduğun her şey umarım gün gelir kabul olur bir tanem.

Benim aslan oğlumun bugün doğum günü. Sen doğdun bugün aşkım. Doğdun andan itibaren bizim her saniyemizi mutlu ettin. Aynı şekilde ömrünün sonuna kadar da mutlu ol aşkım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun.

Sen evimizin güneşi, ayı, yıldızı, gecemizle gündüzümüzü bağlayansın. Her daim sol tarafımızda ol ve mutluluk içinde bizimle ol. Allah senin üzüldüğünü bize göstermesin canım oğlum. Seni çok ama çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

İleri ki hayatında öyle bir yaşama sahip ol ki geçmişe dönüp baktığın anda keşke dememiş olmalısın. Hayatında her şeyin tam olmalı ve istediğini gibi olmalı. Mutluluğun içerisinde olmalısın oğlum. Şimdi uzakta olsan da kalbimiz her zaman seninle. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara.

Sen benim kalbimdeki prensin, etrafında kim varsa onları kendine hayran bırakan birisin. Doğum günün kutlu olsun yakışıklım.

Ne kadar da büyüdün şimdi ama benim hala gözümde küçük bir oğlan çocuğusun. Koskoca adam oldun ama ben sana her bakışım da ufaklığını görüyor sanki hiç büyümemiş gibisin. Seni her zaman öpüp koklayıp, yanında olacağım. Sen benim her şeyimsin.  Soluduğum nefesten bile daha değerlisin bunu unutma bir tanem.

Erkek Evlada Doğum Günü Mesajları

Sağlıklı ve mutlu olmanı istiyorum oğlum. Hayatının sonuna kadar dilediğin her şey seninle olmalı umarım. Bu yeni yaşında günlerinin her biri mutluluk doldursun içine. Seni çok ama çok seviyorum.

Ayakta duracak gücüm yokken beni sen güçlendirdin. Sen güldüğünde yaşama nasıl sarılmam gerektiğini hatırlattın bana hep. Sen benim yanımda olduktan sonra tüm zorlukları geçerim ben. Sadece annen değil her şeyinim ben senin. Doğum günün kutlu olsun.

Seni ilk kucağıma aldığımda şaşkınlıktan ne yapacağımı bilememiştim. Beni o kadar mutlu etmiştin ki anlatamam. Sen yanımda olduktan sonra her şeye gücümün olduğunu anladım. Seninle her şeye vardım ben canım oğlum, seninle büyüdüm ve her zaman yanında olacağım. İyi ki doğdun aşk böceğim benim.

Annesinin aslanı, küçük oğlumun bugün doğum günü. Seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Her ne kadar bunu çok fazla gösteremesem de sen benim en ufak oğlumsun. Sana her şeyimi verebilirim ve seninle tüm dünyaya karşı çıkabilirim. Yeter ki sen yanımda ol bir tanecik oğlum. Nice yaşların olsun, önündeki günler mutluluk dolu olsun.

Aslan oğlum benim, bugün senin için özel bir gün. İyi ki doğurmuşum seni öpüyorum bal yanaklarından.

>Uzun doğum günü mesajları< için tıklayın.

Sen bu hayatta her zaman zeki, başarılı ve becerikli oldun. Hayatımıza aynı şekilde neşe kattın canım oğlum. Her zaman nerede ne yapılacağını çok iyi bildiğinden hayatının geri kalanında da mutluluk dolu zamanların olacağından şüphem yok. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

Daha hayat senin için yeni başlıyor oğlum. Dikkat etmen gerek inişler ve çıkışlarla dolu bir yola gireceksin. Yukarıya hızlı çıktığın anlarda düşüşünün de hızlı olacağını aklından çıkartma bir tanem. Attığın adımlar sağlam olmalı ve kuvvetli olmalı. Bu şekilde ilerlersen hayatın mutlu yüzünü görebilirsin. Doğum günün kutlu olsun.

Erkek Çocuğa Doğum Günü Sözleri

Şu an yanında olmadığım için ne kadar mutsuzum bir bilsen ki.. küçükken hep yanımda kalacağını her daim yan yana olacağımızı düşünürüz biz anneler ama hayatın şartları bir yerden sonra ayırmakta. Seni o kadar çok özledim ki keşke şimdi bu özel günde çıkagelsen kapıdan girsen ve anne ben geldim desen. Çok mu şey isterim acaba? Sen mutlu olduktan sonra yanında olmasam da benim için yeterli. Bu yaşında sana dolu dolu mutluluk getirsin canım oğlum. Seni ok seviyorum.

Her şey dilediğin gibi olmalı bu hayatta. Ne istersen onu almayı başarmalısın. Ama doğruyla, hakla başarmalısın. Biz artık yanında olmayacağız ve belki de bu ilk yalnız doğum günün biz olmadan. Ama kalbimiz daima senin canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününde bugüne kadar hep yanındaydık ama maalesef bugün yanında olamayacağız. Ama mutluluğunu her zaman seninle kalbimizden paylaştığımızı aklından çıkartma oğlum. Senin o muhteşem gününü unutmak mümkün olabilir mi sence? Bizi mutlu etmiş olduğun o günü, babanın taştan kalbini bile yumuşatıp mutluluktan ağlamasını bile sen yaptın hala da bir tek senin için gözyaşı döker. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyoruz sana annenle. Doğum günün kutlu olsun.

Ne kadar büyüsen de benim göz bebeğim, ufacık oğlumsun sen. Başın ne zaman sıkışırsa burada seni bekleyen ailen olduğunu unutma oğlum. Seni çok ama çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi varsa o da ailededir. Biz seni ne kadar sevdiğimizi anlatmaya kalksak kelimeler yetmez oğlum. İyi ki doğdun.

Oğluma doğum günü mesajları yazımızda erkek çocuğunuza gönderebileceğiniz doğum günü sözlerini sizlerle paylaştık.

Yorum yapın