Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajları: Babalarımız hayatımızdaki en önemli kişilerden biridir. Onların doğum günleri, onlara sevgimizi göstermek için harika bir fırsattır.Babaya doğum gününde ne yazılır? Belki de ona kalbi dokunan bir mesaj göndermek istermisin ?: )

Kızdan Babaya Doğum Günü Mesajı uzun

– “Babacığım, bugün senin doğum günün. Sana olan sevgimi tarif edemem. Senin gibi bir babaya sahip olmak benim için büyük bir şans. İyi ki doğdun!”

– “Baba, senin gibi bir örneğin olduğu için gurur duyuyorum. Senin sevgin ve sabrın benim için her şeydem daha değerli. Nice mutlu yıllara!”

– “Baba, hayatım boyunca sana minnettar olacağım. Seninle geçirdiğim her anı sonsuza kadar kalbimde taşıyacağım. Doğum günün kutlu olsun!”

Bu örnek mesajlar, babanızın doğum gününde ona sevginizi göstermek için harika birer seçenektir. Ona özel bir hediyeyle birlikte bu mesajları göndermek, onu mutlu etmek için güzel bir hareket olacaktır.

Oğuldan Babaya Doğum Günü mesajı

– “Babacığım, seninle her anımda mutluluğu yaşadım. Senin gibi bir babaya sahip olduğum için şanslıyım. Babalar Günün kutlu olsun!”

– “Baba, senin dostluğun, sevgin ve rehberliğin benim için her şeydir. Senin gibi bir babaya sahip olduğum için gurur duyuyorum. Nice mutlu Babalar Günleri!”

Kızından Babaya doğum Günü mesajı duygusal uzun sevgi dolu bir tonla iletmek, babalarımızın ne kadar değerli olduklarını anlamalarını sağlayacaktır.

babanızın doğum gününde veya Babalar Günü‘nde nasıl bir mesaj göndereceğinizi düşünürken, kişisel dokunuşları unutmayın. Özel anılarınızı paylaşın, ona olan sevginizi en samimi şekilde ifade edin. Babanızın doğum günü ne zaman olursa olsun, ona özel bir mesajla sevginizi göstermek için bu fırsatı kaçırmayın.

Babaya doğum günü mesajları yazımızda babama doğum günü mesajları ve doğum günü yazıları bulabilirsiniz.

Babaya Doğum Günü Mesajları

Ailemizin reisi olmanın dışında benim en büyük aşkımsın babam… Nice yaşlara sevgili babacığım, iyi ki doğdun.

Hayatın bütün güzelliklerini ben senden öğrendim babam! Her zaman yanımda olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Bir tanecik babama sevgilerim ile… nice yaşların olsun. Her yeni yaşında sana sağlık, mutluuk huzur getirsin babacım.

Canımdan çok sevdiğim canım babama kucak dolusu sevgilerimi sunuyorum ve doğum gününü kutluyorum.

Dünyadaki en yakışıklı babanın doğum günüymüş bugün, seni ne kadar çok sevdiğimizi tahmin edemezsin. Doğum günün kutlu olsun.

Sınırsız sevginin içerisinde, anlatılamaz bir sevgi ile beni seven, kollayan babam. Sana layık olabilmek için bu hayatta yaşamaktayım. Doğum günün kutlu olsun nice yaşlara babacığım.

Kalbimde, gönlümde bir yerlerde her zaman olacaksın. Senin yerin herkesten daha özel ve o yeri kimse bulamaz ve alamazlar. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun aslan babam.

Hayatın tüm anlamını ve güzelliğini sen öğrettin bize güzel adam. Nice yaşların olsun bir sürü torunlarınla beraber.

Babacığım sen evin direği gemimizin küreğisin sen olmasan hepimiz ayrı yerlerde olurduk. İyi ki bizim babamız olmuşsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin. Doğum günün kutlu olsun.

Zaman zaman sana olan sevgimi anlatamadığım anlar oldu. Ama gözlerime baktığın zaman seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Sensiz bu hayatın tadı tuzu olmazdı sevgili babacığım. Bir yaş daha yaşlandın ve daha da huysuz bir adam olacaksın başımıza ama biz seni her halinle seviyoruz canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Meğer dilimde dolaşan ve beynimin hücrelerindeki en güzel, harika isim senin adımış babacığım. Sana her seslendiğim zaman kalbim hızlı hızlı atıyor ve seninleyken ne kadar iyi hissettiğimi anlıyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik babam.

Canım babam, varlığın bile sadece benim güçlü olmama yetiyor. Allah sana uzun ömürler versin. Doğum günün çok kutlu kutlu olsun. Seni çok seviyoruz ailemizin reisi!

Doğun günün kutlu olsun babam! Seni çok ama çok seven kızın. Nice senelere babam!

Babama Doğum Günü Sözleri

Tatlı babama sabah yağmış olan çiğ kadar saf olup akşam gün batımındaysa rüzgar kadar çılgın o, okyanustaki derinliklerde bulunan inci gibi güzelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Kollarında daima huzurlu, güvenli, kalbinden sıcak başka hiçbir yer yokmuş babam. Doğum günün kutlu olsun.

Sen bizim için güçlü bir çınar oldun yıllar boyunca. Arkamı hangi an olursa olsun sana yaslasam biliyorum ki dünyayı bile keşfe çıkabilirim. Çünkü sen daima bana güç verensin. Doğum günün kutlu olsun babam!

Canım babacığım iyi ki varsın. Sana ne kadar cümle kursam sevgimi anlatmaya yetmez biliyorum. Çünkü sen benim tek aşkımsın. İyi ki doğdun nice mutlu senelere.

Derdimi, hüznümü, neşemi, mutluluğumu bir tek seninle paylaşıyorum canım arkadaşım. Babadan daha çok arkadaş gibi olduğun için teşekkür ederim sana. Doğum günün kutlu olsun.

Babam Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Sen yanımızda olduğun zaman biz kuvvet güç alıyoruz. En güzel günlerimize daha çok var. O yüzden bu doğum gününde yanına olamadığımız için üzgünüz ama kalbimiz daima seninle. Mutlu yılların olsun, doğum günün kutlu olsun canım babam.

Kelimeler ile anlatılamayan fedakarlıklar, karşılıksız sevgiyi tarif etmeyi söyleşeneler bana heralde yalnızca baba diyebilirdim. İyi ki doğdun babam!

Sen bana hiçbir zaman kıyamadım babam. Hiç kızmadın her ne kadar kızılacak şeyler yapsam da her zaman alttan alıp yanımda oldun. Seni çok seviyorum yakışıklım, tek aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Evimizin tek reisi, yakışıklısı! Babamızsın, canımızsın, Bilmelisin ki her geçen günde sevgimiz daha da artmakta ve daha da çok sevmekteyiz. Her zaman yanımızda ol ve ne yapabileceğimizi bize söyle. Doğum günün kutlu olsun.

>Anneye doğum günü mesajları< için tıklayın.

Evimizdeki güneş,  kara bulutları uzaklaştıransın. Her derdimize koşan ve bizim derdimizin içinde kaybolansın. Seni ne kadar çok sevdiğimizi bir bilebilsen mutluluktan gözyaşları dökersin. Seni çok sevdiğimizi bir kere daha bu şekilde belirtelim babacığım. İyi ki doğdun, iyi ki varsın.

Hayatımın tek aşkısın, sen gözlerimi açtığımda gördüğüm ilk erkektin. Sana o anda aşık oldum ben ve beni her şeyden koruyacağını o zaman anladım. Aynı da öyle oldu. Emeklerken düşeceğim zaman yanımdaydın, ilk kalp kırgınlığımı yaşadığımda yanımdaydın. Her şekilde yanımda olduğun için teşekkür ederim babam. Doğum günün kutlu olsun.

Bazen sana ne kadar kızsam da sinirlensem de seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun. Belki bir gün bunların hepsini anlayacağım ama geç olmuş olacak. Artık seni üzmemeye, kızdırmamaya söz veriyorum. Bu yaşında sana çok mutluluklar yaşatacağım. İyi ki doğdun bir tanecik babamız.

Güldüğünde mutlu olan bir ailen var. Sen mutluysan huzurluysan bizde mutluyuz babam! Her şey seninle daha güzel oluyor bunu bilmen gerek. Hep yanımızda olman dileğiyle, seni ççok seviyoruz nice senelere.

Babaya doğum günü mesajları paylaştığımız yazımızın sonuna geldik.

“Babaya Doğum Günü Mesajları” üzerine bir yorum

Yorum yapın