Uzun Günaydın Mesajları

Her gün güzel bir şekilde başlamak, sevdiklerimizi düşündüğümüzü göstermenin harika bir yoludur. Sevgiliye uzun günaydın mesajları göndermek de bu düşüncenin romantik bir ifadesidir. Sevgilinizin sabahına sevgi dolu bir dokunuş yapmak için mükemmel günaydın mesajları ile onu kendine özel hissettirebilirsiniz.

Günaydın mesajları, sevgilinize kendini özel hissettirecek ve güne olumlu bir şekilde başlamasını sağlayacak kelimelerdir. Uzun günaydın mesajları, sevgilinize olan sevginizi ifade etmenin mükemmel bir yoludur. Ona değerli olduğunu hissettirmenin romantik ve tatlı bir yolu olarak günaydın mesajları göndermek, ilişkinizi daha da güçlendirecektir.

Romantik güne en iyi şekilde başlamak için uzun günaydın mesajları kullanın

Birbirinize aşkınızı hissettirmenin en romantik yollarından biri, uzun ve duygusal günaydın mesajları göndermektir. Sevgiliye romantiği, sevgi dolu bir sabah dileğiyle başlayan bir mesajla, güne sıcacık bir adım atabilirsiniz. Romantik günaydın mesajları ile birlikte sevgilinizi etkileyebilir ve ona ne kadar önemli olduğunu hissettirebilirsiniz.

Sabahın güneşi gibi doğduğunda aklıma gelen ilk düşünce sensin. Her günümün en güzel anılarını sende biriktiriyorum. Günaydın sevgilim, bugün de seninle başlasın her güzel şey!

Ruhumdaki huzuru seninle buldum. Üzerimdeki hafiflik hissi, seninle uyandığımda ortaya çıkıyor. Her sabahını seninle paylaşmak, hayatımdaki en güzel hediye. Günaydın aşkım!

Güne senin gözlerindeki ışıkla başlamak, her sabahıma bir mutluluk getiriyor. Sana her gün uyandığımda aşık olmayı seviyorum. Günaydın sevgilim!

Uzun günaydın mesajları ile sevgiliye özel hissettirin

Günaydın sevgilim! Her sabah seni düşünerek uyanıyorum ve bu düşünce beni huzurla dolduruyor. Seninle geçirdiğim her anın tadını çıkarıyorum ve seni her geçen gün daha çok seviyorum.

Sabahın erken saatlerinde seninle paylaşacağım bu özel mesajla, sana günün ne kadar mükemmel geçeceğini hatırlatmak istiyorum. Sen hayatıma girdiğin o günden beri her şey daha da güzelleşti. Günaydın canım!

Yeni bir güne birlikte merhaba demeye hazır mısın? Sabahın tazeliğiyle birlikte gözlerinde parlayan umut, beni de mutlu ediyor. Seninle her anım özel, seninle her sabahım harika. Günaydın aşkım!

Günaydın sevgilim! Gözlerin güneş gibi doğsun, kalbin umutla dolsun ve her anın sevgiyle geçsin. Sevgilimle uyandığım her sabah, hayatın ne kadar güzel olduğunu bir kez daha hatırlıyorum. Günaydın canım!

Uzun günaydın mesajları yazımızda sevgiliye uzun günaydın mesajları 2024 ve romantik uzun günaydın sözleri bulabilirsiniz.

Uzun Günaydın Mesajları

Aç pencereni, kokla sabahın mislerini, hayatı sevmeye başla. Bak güneş bile yeniden doğuyor, sen de yeniden gül yaşama ki günün aydın olsun

Günün aydın olsun, muhabbeti bol, tebessüm ile geçen bir gün yaşa, çocuk sesleri gelsin hep kulağına, kahkahalar duy en umulmaz sokaklarda, güneşin en güzel saatleri senin üzerinden geçsin, bahar gibi koksun odan.

Uzun zamandır hasret gibiydim hayata, güneş bana doğmuyor, sokaklar sanki hiç bitmiyordu. Ta ki o basit ama beni hayata döndüren mesajına kadar, Günaydın sevgilim yazana kadar…

İnsan olduğumuzu yine unutmadan geçirelim bu günü, evden çıkarken asık suratla değil, günaydınlar saçarak gidelim her nereye gitmek istiyorsak. Çocuklara tebessüm edelim, hayatı hayattan zevk alarak yaşayalım, günümüz aydın olsun.

Uyanmadan hemen önce sevdiğinize uzun mesaj göndermek için >sevgiliye uzun mesaj< yazımıza göz atabilirsiniz.

Evet bayram sabahı değil, yeni elbiselerimi de giymiyorum, annem en güzel kahvaltı sofrasını da hazırlamadı ama ben yine de bayram gibi yaşıyorum, çünkü bugüne senle uyandım

Haftanın en güzel günü pazartesi, çünkü sen erkenden uyanıyorsun. Güneş erkenden parlamaya başlıyor, sokaklarda taze ekmek kokusu ve daha gözümü bile açmadan telefonumdan senden gelen, bunca güzelliğe sebep o mesaj, günaydın birtanem

Huzur dolu bir gün değil mi sence de güneş her günkünden daha sıcak vurmuyor mu o bakmaya kıyamadığım simana, hayat çok güzel değil mi. Aynen öyle, hadi hakkıyla yaşayalım bu günü o zaman

Rabbim bir gün daha yaşamamıza izin verdi ve uyandık, dünya aynı yerinde, sevdiklerimiz bize günaydın diyor, ben de seni seviyorum ve sana günaydın demek bile en büyük şükür.

İç huzurumuzun bozulmadığı bir gün geçirmeniz dileğiyle, en önemli şey huzur, güneş doğmasa da ekmek olmasa da huzur oldukça insan daha güzel insan. O yüzden huzurlu bir sabaha merhaba de ve herkese huzur olsun diye inadına günaydın de

Gökkuşağının renklerinin kalbine dolduğu bir sabah ile günaydın de hayata. Kuşlara bak ve onları selamla, otobüste sıkılacağına manzaranın tadını çıkar, egzozlara takılmadan kokla çiçekleri. İşte bu güzel detayları yaşayarak geçir sabahını

Ne var bir gün de pazarın ertesi olmasa, kahvaltıyı geç yapsak yine ve iş olmasa. ‘’Ufff yine mi pazartesi geldi ya’’ demesek. Ne kadar güzel olur değil mi, işte bu kadar güzel geçsin her sabahın. Çünkü sen en güzel pazarları geçireceğim en güzel dostumsun. Günaydın değerli insan, hayatımın Pazar tatili.

Soğuk bir kış sabahı işe gitmek için apartmandan çıkar çıkmaz titreyen çenen var ya, hah işte günaydın kelimesi ile ısınsın ve titremesin. Şaka şaka, donacaksın yarın sabah ama olsun, günaydın olsun, günaydın olsun, günün hep güzel olsun, gönlün gibi.

Allah’ım bu güne da uyandırdın beni, dostlarıma günaydın diyebildim, günümü aydın ettin, dostlarımın da gününü aydın et, herkese bana verdiğin gibi huzur dolu sabahlar nasip eyle. Günaydın dostum, sen de âmin deyiver bu

Günaydın eli mutluluğa bol AŞKIM..
Payladığın sevgi dilimlerinden en büyük payı alan olmak için, başına geceden kalan bir ay Papatyası tacı yaptım..
Ve gözlerinin ışığı gökyüzündeki tüm yıldızları kıskanırdı.
?
Nar çiçeği kokulu sinenden bir busedir Ömrümün en güzel hediyesi.. Bir kıza Sevdalıyım, sevdikçe sevilesi

Kalbimin ücra köşelerine, sevincini kırmızı AŞK kurdelalarıyla tutturmus ve eşsiz mutluluk için, çözülemez kördüğümlü fiyonglarla Sevdayı göğsüme bağlamış Güzel Sevdiğim, Gunaydın.
Içimde kızıl bir çocuk sevinci, belimde, beni kendine doğru çeken narin bir elsin..?
Gecelere sor, ne görürsen gör beni.. Dostun, Aşkın,sonsuz hayat arkadaşın..Bana olan sevginden, hiç ödün verme sakınnnn❤

Günaydın nadir elmasım?
Kelebek kanadinda Sevgi desenim..
En güzel düşlerimin iyili perisi

Bugun kalp atışının ritminin müziğiyle uyandim Bebişim..
Günün güzel ve huzurlu atsın Askim

Günaydın AŞK şuurum❤
Mutlu bulutların güzel yağmurusun Sen..
Cansuyum, dinlenmiş nefesim.?
Pembe rengim, saf benliğine aşığım Papatyam? Mutlu bir gün olsun ışıldayan çiğ tanem?

Günaydın Ömür Sevgim..
Sen beyaz çiceklerin üstündeki kırmızıdan sarıya akan desensin..?
Varlığın saf bir nurdur. Gül yaprağının eğimi gibi narin durur vücudun.. Akasya açışını andırır gülüşün ?
Kavun kokulu, sevdası iştah açıcı Sevgilim
❤ Yeni güne Aşk dolu bir merhaba Balım ?
Seni Seviyorum

Günaydın pahası evrenden değerlim.. ❤
Pembe bulutum, can-ı gönlüm.?
Sen huzurun resmi, tadı, kokususun.. Kelebeğe insan ömrü verecek kadar enerji veren Aşkım?
Bahçemde güneşimsin Bebegim.. Güzel bir güne Seninle günaydın ?

Günaydın Melek bakışlı, gün ışığı gülüşlü sevdalım
Bakışınla denizlerin huzurunu kalbime doldurup, sarılışınla atlas yorganına belenip, en keyfli kış uykularının tadını ve rahatlığını bana veriyorsun incim.. Benimle kal Canparem?☺
Doğan Güneşim , servetim varım?
Koynumun sevinci, yüreğimin iç açan manzarasısın, buğday bereketim?
Zamanım Seninleyken altın değerinde geçiyor, saatleri umursamıyorum kollarımdayken, Melisa Çiçeğim ?

Günaydın penceremden kalbime süzülen gün ışığım..❤
Sevgi mürekkebiyle yüreğime yazılmış destanım..
Zaman ve mekandan münezzeh sevdam.. Güzel düşlerimin Prensesi..Pembe arzum..
Günün çok güzel geçsin Begonyam? Seni Seviyorum Aşk kokulum?

Sevgiliye Uzun Günaydın Mesajları

Günaydın küstüm çiçeğim..?
Fırtına varken de, güneş açmışken de denizin dibi aynı..
Senin kalbinin derinliği, deniz derinliği gibidir.. Olgun ve dengeli atmosferindedir hep..
Yukarıda dalgalar metreleri bulup figan kopsa bile o buyuk kalp yine sevgisiyle ve verdigi AŞK enerjisiyle yerinde atar..

Insanlar tartışıp konusmazlar, sinirinden kotu laflar sarfederler, inatlaşırlar, beden olarak ayri kalırlar… bunlarin hepsi denizin üzerinde kopan figanlardır.. Ben senin derin karakterini sevdim..?
Ona bağlıyım.
Beni fırtınalar etkilemez. Seni hâlâ deli gibi seviyorum , günaydın Tarçın Ağacım ?
Günün AŞK ile geçsin ??

Günaydın alp dağlarının tatlı bahar havasında, zirvenin haki bahçesinde, en nadide toprakta açan, kırmızı çiçeğim.?
Aşk denizimin kokusu.. Yıldız ahengim. Bulut bereketim, ahir sevdam.. Kocaman nir mutluluk demetiyle Sana günaydın Sarnıcım❤

Günaydın Canı kelebek kanadı kadar güzel, tadı balta girmemis orman meyvesi kadar doğal, kokusu kırlara yayılan cicekler kadar nadir, bakışları gün ışığı gibi enerji veren, sözleri en güzel hayallerim olan nur yüzlü Sevgilim..
Nefesimde ten kokun var..
Koynumda o güzel yuzun yatıyor her an..
Tahmininden kat kat guzel bir gün olsun Meleğim

Sevgi demetlerini uçuruyorum Yüreğine ??

Günaydın çınar gölgem..
Ferahlatıcı serinliğim. Yeşilin huzur fışkıran tarafı..
Sonsuz içtenliğim..❤
Sabah Seni oksayarak uyanmak ,ellerimi en hassas yerlerinde gezdirmek, parmak uçlarımda hazzını hissetmek, kalbini zevkle titretmek, beni Cennete götürüp geri getiriyor Balım..❤
Seni yağmuru izler gibi, kucağıma oturtup uzun uzun öper gibi Seviyorum Güzel Kuşum ?
Günün çok guzel geçsin elma kokulum??

Günaydın kalp atışım
Yürüyüşünü sevdiğim Canım Sevgilim..
?Sen yürürken arkandan yolda çiçekler filizlenir, rehası aşk kokan kokularla açarlar..
?Sen yürürken akşam sefaları ve kolonua cicekleri başlarını gökyüzüne kaldırıp dirilir..
Tabiatımın huzuru, gözlerimin aşkla takip ettiği, arzularımın zirvesisin Meleğim..?
Huzurlu ve hayat dolu bir Cuma günün olsun Gül Salkımım?

Uzun Günaydın Mesajı

Günaydın sevgi melodim???
İstek notam? şevk ışığım?
Sana sarıldığımda evrenin tüm güzellikleri gözlerimin önünde dans ediyor..
Bakışlarından gelen kıvılcım, içimde birikmiş olan pembe AŞK toz bulutuna temas edip patlıyor ve üzerine rengarenk yağmur damlaları olarak düşüyorlar Canim Aşkımım ❤??????
Günün çiçek sakımında rahatca yatan arının keyfi gibi ferahlatıcı gecsin Güzelim..
Seni Seviyorum???

Günaydın sevgi sanatım..
Aşk değirmenim, mutluluk unum..?
Sevda hamurundan bana güzel yemekler sunanım..?
Meşk dolu suyum..Damarlarımı şenlendiren tutku dolu kanım?
Günün kuş kanadı yeli gibi hafif ve huzurlu geçsin sarnıç ağacım ?

Günaydın sevgi goncam..
Yüzü gul bahçem..?Saçların açıkken, başın göğsüme değdiğinde parmaklarım saçlarına dokunmakla ödüllendirilir. Bu benim Cennetim olur?
Ben aşk’ın ilk heyecanını sevginin kalıcılığını güvenin değerini kalp ritimlerinin ehemmiyetini sahiplenmenin güzelliğini ellerinin içindeki ellerimin terlemesini çok Seviyorum Bebegim..
Guzel bi gün olsun Meleğim ?
Günün aydın olsun ????

Romantik Günaydın Mesajları Uzun

Günaydın şiir gözlüm ??
Saçının, kaşının hem de kirpiklerinin her telinde bir başka mucize çekicilik yatan Sevdalım..

Kalbimde yeşerdiğinden beri,
içimde büyüyen ağaçların dalına kuşlar,
çiçeklerin üzerinede bal arıları konuyor.?
Güzelliği hiçbir zaman solmayacak ve değerini yitirmeyecek bir çiçeksin. Sen merhameti, sabrı ve iyi niyeti hiçbir zaman bitmeyecek bir meleksin Bebeğim..
Günün mükemmel geçsin Can Parem


Günaydın AŞK begonyam..
Her an Sana bakmak, bir sözünü kaçırmamak; bir kıpırdanışını, yüzünün her an değişen bütün gölgelerini izlemek, her an yeni sözler bulup söylemek gibi, çocuk sevgisi gibi Seviyorum Seni.
Her mevsimde, her gittiğimiz yerde, insanlarla ve insanlarsız, aşkın değişen yansımalarını o guzel yüreğinde görüyorum Bebeğim ❤
Günün serin yeller gibi ferah geçsin Papatyam ?
?I love You? ☺

Günaydın AŞK Meleğim..
Sarnıç ağacımın rahat gölgesi..?Bakışı sobam, nefesi klimam..
Kalp gözüm, canözüm..
Senin saçının, kaşının hem de ve hem de kirpiklerinin
her telinde bir başka mucize yatıyor.
Hayatıma girdiğinden beri
içimde kuruyup gitmekte olan ağaçlar şimdi renk renk çiçek açıyor Bebişim??
Günaydın huzur kapım, mutlu güne merhaba

Günaydın buğday tenlim?
Sen kabugunu açınca lezzetinden beni başka dünyalara taşıyan, kokusu emsalsiz bir fındıksın.. Benim güzel Fındığım..
Aşk pastasına reha katan nadide bir tatsın Bebeğim.. ❤
Günün, ahşap kokulu ve taze meyveler neşesinde geçsin Meleğim????

Günaydın yüzümdeki tebessümün mimarı. Günaydın hayatıma mana veren güzel insan. Günaydın kahramanım. Sen bana belki de kızacaksın fakat ben sabaha kadar uyumayıp seni düşündüm. Seni hayal ettim. Bir sürü hikayeler yazdım başkahramanları sen ve ben olan. Bütün gece senin uyuyuşunu hayal ettim. Sanki yanımdaymışçasına her hatıramızı hissettim. Sanki sen benim sol tarafımda uyuyormuşsun gibi. Sanki senin göğsünde yatıyormuşum gibi. Sanki seni öylece hiç kıpırdamadan sabaha kadar izlemişim gibi… O melek yüzünü hayal ettim. Dağılmış saçlarını, ellerini hayal ettim. Kirpiklerine bakıp iç geçirdim. Bazen soluk alıp verirken korktum. Sanki uyanacakmışsın gibi geldi. Uykunu ayırmak istemedim sevgilim. Dudakların öyle güzeldi ki öpmek istedim, yapamadım. Zira saat gecenin bilmem kaçıydı. Anlarsın işte. Uyandırmaya kıyamadım. Kıyamadığım kadar da bir an önce sabah olsa da uyansa diye geçirdim içimden. Zira göz kapaklarını açtığında ilk göreceğin yüz ben olayım istiyorum sevgilim. Uykulu gözlerinden öpesim var. Sanki şimdi uyanacakmışsın da uykulu sesinle bana “günaydın” deyip gülecekmişsin gibi.. O kadar güzel uyudun ki sevgilim, melekler dahi hayran kaldı. Ne güzel bir histi tüm gece seninle olmak. Şimdi dudaklarına bir öpücük konduracağım. Ve kulağına “günaydın sevdiğim adam” diye fısıldayacağım. Günaydın her şeyim olan adam. Günaydın sevdiğim…

Sabahın erken saatlerinde uyanıp, yüzünü ezberleyecek ve suskunca seni izleyecek kadar çok seviyorum seni. sen uyanma diye yorganı da çekmem. uykunun derin bölümünü kollar, suskunca yüzünde gezdiririm ellerini. her sabah aynı saatte uyanıyorsun. o vakte kadar ben de seni bolca ezberliyorum. yüzünün her kıvrımını, kirpiğinden dudaklarına kadar ezberledim. sen uyandığında uyuyor numarası da yapardım. böylelikle bolca öperek uyandırabilirsin beni. sırf sen seviyorsun diye şeftali suyu da içerim kahvaltıda. sen beni sev diye. sevdiğin her şeyi sevebilirim. sen beni öp diye, her sabah uyuyor numarası yapabilirim. senin istediğin tüm şehirleri beraber gezebiliriz. her saniye seni sevebilirim. her saliseme seni sığdırabilirim. aldığım nefes olabilirsin. ama vermek istemem. hayatım olabilirsin.

Günaydın sevgilim, hadi öperek uyandır bugün beni. Güneşin ısıtamadığı kalbimi öperek ısıt bu sabah..

Günaydın sevdiğim. Günaydın sol yanım. Günaydın ince sızım. Günaydın hayatım. Günaydın sevgilim. Günaydın herşeyim. Günaydın canımın içi. Günaydın huzurum. Günaydın mutluluğum. Günaydın ekimim. Günaydın güzüm. Günaydın yüzüm. Günaydın semam. Günaydın hüznüm. Günaydın ömrüm. Günaydın uzakta ki yakınlığım. Günaydın sevgilim.

Günaydın martılar, günaydın kediler, günaydın emekçi temizlik işçileri, günaydın hafta sonu çalışanları, günaydın sevgilim, günaydın saçları, günaydın gözleri, günaydın gülümsemesi, günaydın elleri, günaydın.

Uzun Günaydın Sözleri

Şimdi yatakta dönüşünü izliyor olabilirdim. Yüzünün güzelliğini,dudaklarını,nefes alıp verdikçe hareket eden göğüsüne bakabilirdim uzun uzun.belki sonra yanına yatıp uyurdum.sıcaklığında, kokunu içime çeke çeke.çenen yeniden ellerimi çağırırdı,dudakların yine öpülesi olurdu.Sen şimdi uyuyorsun ya kirpiklerinden öperdim,dudağının kenarlarından,üşümüş saçlarından,sakallarından,yatağa öylesine koyduğun ellerinden öperdim. Gözlerini açar açmaz göreceğin dünyanı öperdim.Aldığın nefesten öperdim be. Ama öpmeye de kıyamazdım sanırım uyanırsın diye yalnızca izlerdim semanı izlemek gibi olurdu seni izlemek. Uyu,kalbinin her zerresini öptüğüm.

Yalnızca sevmek istiyorum. sabah uyandığımda ilk sen gel istiyorum aklıma. ve başımı sağa çevirdiğimde seni görmek istiyorum. burnundan öpüp uyandırmak istiyorum seni. sen dahi dahi uyanmamış gibi yapıp bolca öptür kendini istiyorum. sonra ben sana kahvaltı hazırlayayım istiyorum. tabi alışma buna. hep ben hazırlayamam. benim de şımartılmaya ihtiyacım var tabii. sonra beraber film izleyelim istiyorum. dizlerime yat sonra. ben saçlarınla oynamak istiyorum. elim yüzünde dolaşıp her bir kıvrımını ezberlesin istiyorum. saatlerce sarılalım istiyorum. hep benim ol istiyorum. tümüyle benim ol. sadece ben dokunayım istiyorum sana. sadece beni sev istiyorum. her an yanımda ol istiyorum.

Yanımda uyu istiyorum sadeceee ömrümün sonuna kadar hiç bir şey yapmadan senin uyuyuşunu izleyebilirim bitanem.sen uyurken saçlarınla oynarım sözgelişi yüzünü okşarım.gözlerinin altından öperim seni ve hiç bıkmam.o an dünyada seni izlemekten daha güzel daha ehemmiyetli hiç bir şey yokmuş gibi.nefes alıp verişini dinlerim.öyle huzurlu uyurum kii mutluktan kalbim durucak gibi olurr.sen gögsümde uyurken izlenen efilmlerin hepsi güzel sözgelimi.fonda senin soluğunu dinleyerek film izlemek sonra o huzurun içinde uyumak.söylüyorum sana soluğun bana huzur veriyor diye aşkımm.yalnızca bir ömür yanımda uyu istiyorum.yanımda uyu ki o huzurlu soluğunu dinleyebileyim.yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim.yalnızca yanımda uyu bir ömür.senin bir kokun var bitanem olur olmadık vakitlerde burnuma gelen bir kokun var.sözgelimi şimdi gecenin bir yarısı durup dururken sen kokuyorsun bir yerlerden.sanki az önce boynundan öpmüşüm gibi.senin bir kokun var aşkım.içime çekmeye doyamadıgım.ömrümü son soluğuma kadar boynunda geçirebilirim sözgelimi.güzel olur bence.düşünsene son soluğum senin kokun.can vermem ki ben o vakit.o vakit sonsuz olurum cennet her istenilenin oldugu bir yermiş ya hani cennete gider miyim bilmem fakat olur da gidersem her yer sen kokar.cennet sen olursun ve o vakit orası da mana kazanır.

Günaydın Toprağa hayat veren suyum Çorak yüreğimi yeşerten yağmurum günaydın. Karanlıklarımı aydınlatan umudum Çayımın ilk yudumu içimdesin günaydın… Sen ki, Kardelenin uğruna can verdiği güneşi Ben ki, Kardelen yüreğiyle bekledim seni Günaydın güneşim günaydın Biliyorum bu gün de olmayacaksın bir gün evvel gibi Ama olsun Hiç olmasan da Varlığına da, yokluğuna da günaydın.

Seninle uyumak ve seninle uyanmak isterim. En güzel günler seninle olsun ,kazandığım her başarıda büyük veyahut küçük hepsinde yanımda sen ol isterim. İçtiğin bütün çaylarda, sigaralarda birlikte olalım isterim. Bütün bunları isterim zira sen nefes almak gibisin her ayrıntı ehemmiyetli ehemmiyetsiz hepsi seninle anlam buluyor , hepsinde sende olmalısın. Gülüşler sen varsan neşeli, zaferler sen varsan zafer ve diğer her şey sen varsan manalı. Bu yüzden olmalısın, hayatımda kalmalısın.

Uyurken seni izlemek, Soluğunu hissetmek, Sana sarılmak, Gözlerimi açtığımda ilk seni görmek, Seninle uyumak ne muazzam şey olurdu. Uykuların en güzeli olurdu, ne de güzel olurdu.

Günaydın Sevgilim, Benim dünyam zati aydınlık seni tanıdığım günden beri. Günaydın Birtanem, Güneş dahi birgün dünyaya darılacak, ancak ben sevginle yaşayıp sevginle can vereceğim. Günaydın Herşeyim, Günaydın Meleğim.

Saçların dağınıktır, mahmursundur. Kim bilir ne güzel görünürsün sevgilim, bir sabah zamanı kapıyı çalsam uykudan uyandırsam seni…

Günaydın sevgilim, kim bilir daha kaç kere ayrı yerlerde uyanacağız birbirimize.Ne vakit sarılacağım sana doya doya? İnan bilmiyorum,o günü bekliyorum yalnızca. Evvelce camdan dışarı dalıp gidenler olurdu,absürt gelirdi bana.Şimdi aramızda onlarca kilometre mesafe olmasına karşın camdan dışarı bakıyorum,olur da köşeden dönersin yine bana güzel güzel gülüp,sarılırsın diye. İnan çok özlüyorum,günler geçmiyor.Sanki saniyeler,dakikalar boğazıma dizilmiş,geçmek bilmiyor. Hüznümü gizlemeye çalışıyorum yine de,yanımda olmasan da aklındayım biliyorum. Birini herşeyiyle seviyorsan istemsiz güveniyorsun zaten.Kendimi bile bile uçurumdan atıyorum belki fakat kim bilir belki düşerken bir dala tutunurum. Akşam oldu şehrinde sevgilim, kim bilir daha kaç kere ayrı uyuyacağız birbirimizden. Sabrediyorum sevgilim, bekliyorum.O gemi gelecek,o gemi gelmeli.Bekleyenin var.

Bazen ‘seni seviyorum’ diyemezsin. İyi geceler dersin, Günaydın dersin, Nasılsın dersin, Kendine iyi bak dersin, Dikkat et dersin, Sıkı giyin dersin, Fakat ‘Seni seviyorum’ diyemezsin.

Uzun günaydın mesajları yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için bizi takip edin.

“Uzun Günaydın Mesajları” üzerine 10 yorum

 1. Balım benim seni çok ama çok seviyorum inşallah herişey yolunda gider. Tek temennim o. Seni çok seviyorum bir yandan da korkuyorum sana iyi bir eş olamazsam diye. Elimden geleni yapmak istiyorum senin için seni üzmemek için. Gözümü her Kapatışımda seni hayal ediyorum. Seni nekadar sevdiğimi birdaha kurguluyorum. Konuşurken sana olan sevgimi anlatamıyorum. Aklıma gelmiyor güzel cümleler kuramıyorum okadar güzelsin ve narinsin ki sana dokunmaya bile kıyamıyorum. Elimdeki en güzel varlığımsın sen benim bana arkadaş anneme kızlık yapabilecek kişisin. Beni mutlu etmek için birşey yapmana gerek yok. Sakın bana ben iyi bir eş olurmuyum deme. Sen benimle mutluysan sen benim için en güzel eş sin balım benim. Gözümün nuru. Yazın ilk açan çiçeğim benim.

  Yanıtla
 2. Günaydin en kiymetlim❤
  Günaydin en gercegim💏
  Günyadin en sevdigim💞
  Gunaydin sevgilim❣
  Gunaydin askim💕
  Gunaydin balim😋
  Gunaydin kaymagim😉
  Gunaydin kadinim👫
  Gunaydin bebegim🤗
  Gunaydin kalbim❤❤❤
  Gunaydin kalbimin yarisi💔
  Gunaudin okudugum en guzel şiir🥰🎤🎶
  Gunaydin dunyam🌎
  Gunaydin hayatim❤❤
  Gunaydin en guzel ruyam😂
  Gunaydin tahtimin sulatani👰
  Gunaydin gunesim 🌅
  Gunaydin aydinligim🌇
  Gunaydin gokyuzum🌈
  Gunaydin ask tanem😍😍😍
  Gunaydin kelebegim🦋
  Gunaydin papatyam🥳🥳
  Günaydin civcivim🐣🐥
  ❣💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕Günaydın heryeşeyim💕💕💕💕💕💕💕❣

  Yanıtla
 3. Daha 👀 gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. 🙈
  Kaç sabah daha böyle güzel uyanacağımı bilmiyorum.🙊
  Şimdi seninle uyanmak vardı.🤩 Sen sımsıkı😎 sarılmışken öylece durup sana bakmak 👀ve seni ❣sevmek. Ellerini🤝🏻 tutmak vardı. En önemliside yanında🛌🏻 uyumak.
  Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek.💘 Bir günaydın 💌 mesajıyla başlıyorum seni 💗sevmeye ve gün içinde seni 🤔düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında 💫dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha çok💖 seviyorum.🤫
  Sabahlarım sadece seninle anlam buluyor,😏 çünkü ben günaydın demeyi bir tek seninle 😍seviyorum.
  Benim gerçek adım 👍🏻Sen ile başlıyo ve 👉🏻senin son sözünle bitiyo✍🏻 tek hayattır senin adın sevgilim teşekkür ederim bana aşkların en güzelini verdiğin için. Seni çok seviyorum ve hep sevicem 🙏♥ G Ü N A Y D I N KALBİ evim olan ADAMIM!!!

  Yanıtla
 4. Kıskanıyorum aslında biliyor musun mesela başını koyduğun yastığı. Kokun sinmiş yatağını . Onlarin yerinde olmayi çok isterdim .Bak yine sabah oldu sen şimdi ne güzel uyuyorsun kim bilir Sen uyurken karşına geçip seni izlemeyi o kadar çok isterdim ki . Mesela yüzünün kıvrımlarını. Nefes alıp verişini. O masum tatliligini. Herseyini ya oturup saatlerce izlerdim . Sonra yanağından öpüp kokunu içime çekerek sana günaydın demek .tarif edilemez bişey bu. Sonra sen uyanırsın uyku sersemi gözünü açamazsın hâlâ uykulu bir şekilde günaydın dersin 😂 gelecek inşallah o günler de . Çünkü tek isteğim bu . Senin kokunda uyuyup senin kokunda uyanmak istiyorum . Rabbim inşallah nasip eder bize bunu ..

  Yanıtla

Yorum yapın