Güzel Enerji İle İlgili Sözler

Herkese Merhaba, bugün güzel enerji ile ilgili sözler paylaşacağız sizinle.

Enerji… İçimizdeki gizemli güç. Çoğumuz hakkında pek bir şey bilmeyiz. “Güzel düşün güzel olsun” dendiğinde inanmayız. Evrenin ve enerjimizin gücünü pek hafife alırız. “Enerji de neymiş!” diye düşünür dururuz ama bütün bunlar oldukça yanlıştır. Enerji her şeydir. Ölüyü bile diriltecek güçtedir enerji.

Güzel Enerjinin Önemi İle İlgili Sözler

Güzel Enerji İle İlgili Sözler

Güzel Enerji İle İlgili Sözler

Enerji hafife alınamaz bir güçtür. Her daim başta kalbimiz ve daha sonrasında ise zihnimiz ile güzel ve güçlü enerjiler yollar isek evrene, evren de bu güçlü çağrımız karşısında sessiz kalmaz, bu çağrıya her daim bir cevap vermek ister.

Biz bir kez arayalım, o, bu aramamızda on kez dönüş yapar en az on kez! Düşünceler, enerji, inanç bunlar çok güçlü şeylerdir ve birbirlerine bir zincirin halkaları gibi bağlıdırlar.

Evren de insanı bekler, o enerjiyi, güçlü enerjiyi ve düşünceleri. Eğer biz ona bu güzel enerjiden yollar isek o bize çok daha güzelleri ile dönüş yapacaktır. Çünkü insan evren ve onun işleyişi hakkında pek az şey bilmektedir.

Güzel Bir Enerjinin Faydaları İle İlgili Sözler

 Dümdüz, sadece yaşayarak bir şeylerin olmasını bekler insan. Ama inanç ve o inancın doğurduğu kuvvetli, o güzel enerjinin üstesinden gelemeyeceği iş yoktur. Bir dalga gibi yayılır bütün evrene, çarpar ve birkaç katı büyüklüğünde geri döner yankı yaparak. Yani enerji her şeydir, güzel düşünmek, güzel şeyler ummak ve beklemek bütün bunların gücü ve etkisi şüphesiz ki yadsınamaz.

Benzer Yazılar:

Uzun Sözler

Başarı Sözleri

Yorum yapın