Son İle İlgili Sözler

Herkese merhaba, bugün Son ile ilgili sözler ile karşınızda olacağız.

Son… Her şeyin bir başı olduğu gibi bir de sonu vardır, bu kaçınılmazdır. Bu dünyada, şu yaşamımız da her şey gibi bir gün sona erecek ve son bulacaktır. Bundan önceki makalelerimizden birinde Ölüm adlı makalemizde de bahsettiğimiz üzere nihai bir son bekliyor bizi ve kucağını açmış ona doğru ilerlememizi bekliyor.

Her Son Bir Başlangıç Mıdır?

Son İle İlgili Sözler

Son İle İlgili Sözler

Her son bir başlangıçtır demişler, doğru da demişler. Hayat kısır bir döngüden ibarettir. Sürekli bir şeyler olacak hayatımızda, yeni insanlar girecek hayatımıza, bazı insanlar çıkacak hayatımızdan, bir takım alışkanlıklar edineceğiz, kimi kötü olduğunu düşündüğümüz alışkanlıklarımızı ise bırakmaya çabalayacağız. İyi günlerimiz olacak, çok daha iyi günlerimiz olacak buna karşın kötü ve çok daha kötü günler de bizleri bekliyor olacak.

Son İle İlgili Sözler Uzun

Gün gelecek bir lokma ekmeğe muhtaç olacağız, gün gelecek en güzel yemeklerden de tadan biz olacağız. Gün gelecek bir dilenciyi aratmayacak halimiz ama gün gelecek krallar gibi yaşayacağız. Gündüz olacak, gece olacak, günler birbirini kovalayacak. Yeni doğanlar olacak ve sevineceğiz ama aramızdan ayrılanlar da olacak hayıflanacağız, gün gelecek ve her şey son bulacak ve biz de ayrılacağız o sofradan, kalanlar da bizim için üzülecek, bir süre sonra unutacaklar her şeyi üzüntüleri son bulacak, bir müddet sonra da onlar da kalkacak o sofradan ve gidecekler, geride kalanlar onları da unutacak, her şey son bulacak.

Son İle İlgili Sözler isimli yazımızın burada sonuna geldik.

Benzer İçerikler:

UzunSozler

Yorum yapın