Uzun İltifat Sözleri – Mesajları

Sevgiliye İltifat: İçten gelen iltifatlar, aşkı daha da büyüten en güzel şeylerdir. Sevgilinize hislerinizi ifade etmek için kullanabileceğiniz bazı uzun iltifat sözleri şunlardır:

1. “Hayatımda seninle tanıştığımdan beri her anım renkleniyor. Sana olan sevgim her gün biraz daha derinleşiyor.”

2. “Gözlerine baktığımda kendimi kaybediyorum, kalbim hızla atmaya başlıyor. Sen benim için her şeyden daha değerlisin.”

3. “Sana olan sevgim deryaları aşar, dağları deler. Seninle her anı paylaşmak benim için bir zevk.”

Kız Sevgiliye İltifat: Bir kadına doğru şekilde iltifat etmek, onu mutlu etmenin bir yoludur. İşte kız sevgiliye söylenebilecek bazı uzun iltifat sözleri:

1. “Güzelliğin sadece dış görünüşünde değil, kalbinde de derinden hissediliyor. Senin gibi bir kadına sahip olmak benim için büyük bir şans.”

2. “Seninle geçirdiğim her anı sonsuz bir mutluluk olarak yaşıyorum. İçten gelen sevgimi sana anlatmak için kelimeler yetersiz kalır.”

3. “Sadece dış güzelliğinle değil, aynı zamanda karakterinle de olağanüstü bir kadınsın. Seninle her anı paylaşmak beni her defasında daha da aşık ediyor.”

Anneye İltifat: Anneler, dünyanın en değerli varlıklarıdır. Siz de annenize güzel sözler söyleyerek ona olan sevginizi gösterebilirsiniz. İşte annelere söylenebilecek uzun iltifat sözleri:

1. “Annecim, sen benim için dünyadaki en özel varlıksın. Sevgin, şefkatin ve desteğin beni her zaman güçlü hissettiriyor.”

2. “İnsanların en mükemmel örneği olmanın yanı sıra, aynı zamanda bana verdiğin sevgi ve öğretilerle de ilham kaynağı oluyorsun. Seni seviyorum annem.”

3. “Senin gibi bir anneyle büyümek, hayatımdaki en büyük şanslardan biri. Her ne zaman sıkıntı yaşasam, bana güç veriyorsun ve buna minnettarım.”

Hoşlandığın Birine İltifat: Hoşlandığınız birisine gösterdiğiniz iltifatlar, onun ilgisini çekmenin ve kalbini kazanmanın bir yoludur. İşte hoşlandığınız kişiye söylenebilecek uzun iltifat sözleri:

1. “Sana olan ilgim, her geçen gün daha da büyüyor. Seninle geçirdiğim her an, kalbimi hızla attırıyor.”

2. “İçten gelen gülüşün, kalbimi ısıtan bir enerji kaynağıdır. Seninle olduğumda mutluluğumu hiçbir şey bozamaz.”

3. “Senin gibi bir insana rast gelmek gerçekten mucizevi. Kalbimin içinde sadece sen varsın ve senin için her şeyi yapabilirim.”

Uzun iltifat sözleri yazımızda sevgiliye iltifat sözleri, en romantik iltifat kelimeleri 2021 ve en güzel uzun iltifat cümleleri bulabilirsiniz.

Uzun İltifat Sözleri

Yaşamıma anlam katan, kalbimin ritmini değiştiren sevgilim, ne hoş bir şey sonbahar da seninle el elle yürümek dökülen yaprakların arasında. Gülüşünden öpmek istiyorum. Orada dinlenebilmek, sana sarılmak sımsıkı hem de. İyi ki benim kadınımsın, iyi ki seni sevmeme o zamandan izin verdin. Hep benim ol aşkım.

Şarkı dinlerken hep seni bulmak nasıl bir duygu biliyor musun? Şarkının ilerleyen ritmlerinde resmen seninle sevişiyor gibi hissediyorum. Sana dokunabiliyor, kokunu hissedebiliyorum. Hüzünlü şarkılarda senin sesini duyuyor gibi oluyorum. Sen adam sen, bana gelen en büyük ve güzel hediye sensin. İyi ki geldin ve hayatımı şenlendirdin.

Gözlerine baktığım zaman kalbimin ritmini değiştirebiliyorsun. İki dudağından çıkacak olan sözler ile beni hayata bağlıyorsun. Güldüğün zaman dünyamı renklendiriyorsun. Seni Seviyorum.

Kalbim diyorum sevgilim, ne güzel yakıştı kalbinin yanına. Beraber atabilecekleri bir ömür var artık önümüzde senle ben, sonsuza dek. Gülüşünden öperim güzel kadın.

En güzel >uzun romantik sözler< için tıklayın.

Uyurken öpebilmek istiyorum seni, uyandırmaya kıyamayıp, yanağına ufak bir buse kondurup, yanından sessiz ayrılmak istiyorum. Uyandığın zaman o uykulu gözlerinle bakmanı istiyorum. O sıcacık bakışını ruhum da hissetmek istiyorum. Ah be sevgilim, seni bu denli sevmek o kadar güzel bir his ki anlatamam.

Her şeyi bırakıp seni sevmek var diye bir şey var hayatımda. Seni başımın tacı yapmak istiyorum. Gülen yüzünü hep görmek, kalbinin o derin sıcaklığını kalbimde hissetmek istiyorum. Hayatıma girdiğin o günden beri sana söylemek isteyip kelimelere dökemediğim o kadar çok şey var ki, sen hep yanımda ol hayatım boyunca sana söyleyeceğim ve anlatacağım çok şey var.

Üzerine titrediğim kadın, sana dokunduğum zaman nefesim kesilecek gibi oluyor. Bana her sarıldığında ruhum bedenimden çıkacak gibi oluyor da güldüğün zaman direkt ruhum bedenine geri dönüyor. Beni hayata bağlayanım. Sen hep yanımda ol ki hayata karşı her zaman dimdik durabileyim, beni sevdiğin için teşekkür ederim.

Sen benim bu hayattaki ışığımsın, yolumsuz. Gecem sensin, gündüzüm sensin.. Kalbimi arttırabilecek o kanın rengi de sensin. Hayatım boyunca yanımda olmasını istediğim, asla sıkılmadan gözlerinin içine bakabileceğim kadınsın. Bu benim için o kadar önemli ki bu hisleri bana yaşattığın her güne minnettarım.

Senden bir tek yanımda uyumanı isteyebilirim. Nefesimin son damlasına kadar hiçbir işle uğraşmadan senin o tatlı uyuyuşunu izleyebilirim. Sen uyuduğun zaman saçların ile oynarım, o güzel suratını okşarım. Gözlerinden öperim asla bıkmam. Seni izlediğim an dünyada senden başka hiçbir şey önemli olamaz. Mesela nefes alışını izlerim. O bana huzur verir. Yanımda oluşun bana sarılıp yatışın yeterli olur benim için. Beraber film izleriz mesela koltuğa uzanıp, o an nefesini izlemek, sonra tatlı bir uykuya dalarız seninle. Nefesini ömür boyu boynumda hissetmek, iliklerimde hissetmek istiyorum birtanem. Sadece bir ömür yanımda uyumalısın.

Uzun İltifat Cümleleri

Seni o kadar çok sevdim ki dünyadaki her şeyden çok. Kendimden bile daha çok sevdim. Gözümü kırpmayıp istediğin ne varsa önüne koyabilirdim. Kendimden bile geçerdim. Ben seni bu kadar çok sevdim ama artık dönmesem de sorun değil. Kendime ait olan alışkanlıklar edindim. Düzen kurdum, bunu bozmaya hiçbir hakkında yok. Mesela ağlamayı çok iyi öğrendim. Artık her şeye ağlanmayacağını biliyorum. Sadece acı çektiklerime ağlamaktayım. Benden gittiğin o ilk gün, yaşadığımız güzel şeylere, yaşattığın tüm duygulara, iyisiyle kötüsüyle sadece ağlamaktayım. Yani sen artık gelmesen de olur be sevgilim.

Utangaç gülümsemenle karşımda durma sevgilim. Ellerini tam olarak göreceğim bir yere koymalısın. Yanlış anlama lütfen bu seni tutuklayacağımdan değil. Gözlerime kilitlemek istiyorum yalnızca seni. Çok fazla gülümsemeni istemiyorum. Çünkü güldüğün zaman gülüşünü öpesim geliyor. Yumuşak tenini hissetmek istiyorum en çokta ellerini istiyorum sevgilim. Bebeğin avuç içini koklayarak öpersin ya o şekilde öpmek istiyorum ellerini. Kokunu içine çekip uyumak istiyorum. O huzuru sana anlatmak isterdim ama imkansızı istemem benden. Huzurun tadı sensin, aklımda fikrim de yalnızca sende.

Aşkın ilkini sende tattım ben. Sevginin kalıcılığı ile güvenebilmeyi. Kalp ritmimi değiştirebilen tek kişi sensin. Sana baktığım zaman daha fazla gülümsememe neden oluyorsun. Seninle olmanın heyecanını içimde bir yaşasan keşke bunu hissetmeni çok isterdim. Yalnızca seninle olup ruhumu sana bırakmak için neler vermezdim bir bilsen. Bütün ömrümü seninle geçirmek, her şeyim olmanı, her şeyin olmanı istiyorum.

En güzel >uzun aşk sözleri< için tıklayın.

Uyumak için yastığa kafamı koyuyorum, o anda sen geliyorsun hemen yanıma. Sana bakıyorum ve gözlerine kilitleniyorum. Camdan içeriye ışık vuruyor odama. O anda uyumaya çalışıyorken sen geliyorsun yanıma ve dudağıma bir buse konduruyorsun. Varlığın bile bu kadar mutluluk verebiliyorken, gözlerim doluyor bir anda. Ama sen sakın ağlama olur mu? Eğer sen ağlarsan gözyaşın yanağıma değer ve oradan yüreğime düşer sevgilim. Gülüşlerini ıslatmaya izin verme. Gülüşlerinin her biri benim onlara zarar gelmesine izin veremem sevgilim.

Kulaklarım sesini duymak istiyor. Dudaklarım boynunu öpmek istiyor. Ellerim bedeninde gezip o heyecanı yaşamak istiyorum. Bu heyecanı bana her gece yaşatmak istemez misin? Beraber olduğumuz zaman heyecanımızı paylaşsak, mutluluğumuzu bir arada yaşasak sence de güzel olmaz mı sevgilim? Gel benimle beraber gülüşlerini birleştir ve çok daha fazlasına sahip olalım.

Saçının, kaşının, kirpiklerinin her birinde farklı mucizeler yatmakta. Sen kadınım, hayatıma girdiğin günden itibaren içimde kuruyup gidenler şimdiler de çiçek açmakta. Sen kadınım, hayatımda yer aldığın zaman boyunca da içimdeki çiçekler çokd aha fazla büyüyecek ve hatta üzerinde bal arıları konarak hayatımı daha da çok tatlandıracaklar.

Uzun iltifat sözlerini kullanarak sevdiklerinizi mutlu ederken, aynı zamanda kalplerinde özel bir yer edinebilirsiniz. İçten gelen hislerinizi ifade etmek, ilişkilerinizi güçlendirmenin önemli bir yolu olabilir.

Yorum yapın