İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sevgiliye Uzun Mesaj

Sevgiliye uzun mesaj yazımızda sevgiliye gönderebileceğiniz uzun aşk sözleri, sevgiliye uzun mesajlar ve sevgiliye aşk dolu uzun güzel sözler bulabilir ve gönderebilirsiniz. En romantik uzun aşk sözlerini bu yazıda bulabilir bu sözler ile sevgilinize romantik uzun smsler iletebilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Mesaj

Ben aşk diye sandığım şey, gerçek değilmiş ta ki seni görünceye kadar. Kalbime girdiğin saniyeden itibaren, her yerim sen oldun. Hayata senin gözlerinle, olumlu bakmaya başladım. Sana baktığımda, neyi istediğimi, ben konuşmadan bilmen ve yapman o kadar hoşuma gidiyor ki bunu nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum. Sen varlığın benim en büyük arzum.

Sonsuzluk neydi? Bu hayatta senden bir parça bir şeylerin kalıp sonsuza kadar var olması mı? Bence sonsuzluğun en güzel tanımını yapabilmek için senin gözlerinde ki derinliğe bakmak yeterlidir. O kadar anlamlı bakan birini ben görmedim bu hayatta. Bana baktığın her an, hipnoz olmuş gibi kendimi kaybediyorum, başka bir aleme, dertlerin olmadığı mutlu bir yere geçiş yapıyorum. Hayatımın sonuna kadar gözlerime bakmaya devam et olur mu?

Herkesin hayatında, bir dönüm noktası olur. Dönem noktasından sonra, daha önce yaptıklarının hiçbir anlamı ve mantığı olmaz. Benim boşa geçirmiş olduğum zamanlar tam da seninle tanışmamdan önceki zamanlara denk geliyor. Hayatıma girişinle, bende ki gerçek ben dışarı çıktı. Artık sen var olduğun sürece bu hayatta yapamayacağım bir şey olduğuna inanmıyorum.

Sevgiliye uyumadan önce uzun mesaj göndermek için >uzun iyi geceler mesajları< yazımıza göz atabilirsiniz.

Keyifli bir haziran akşamı gibi girdin hayatıma. Haziran yılın en güzel ayıdır, senin de benim için bu dünyanın en güzel insanı olduğun gibi. Her yıl haziran ayının gelmesini ve hiç gitmemesini isterim. Artık bunu haziran ayı yerine senden istiyorum. Bana yaşattığın duyguları sonsuza kadar hissettir sevgilim.

Bir gecenin gündüze geçmesi gibi beni aydınlığa taşıyansın sen. Birlikteyken, öyle huzurlu, keyifli, sakin biri gibi hissediyorum ki, bu güzelliği hiçbir şeye değişmem. Seni öyle çok seviyorum ki, artık derdimi yalnızca kuşlara anlatabiliyorum. Onlar beni dinliyor sonra uçup senin yanına gidiyorlar. Sevgilim her gün pencerene konan kuşları iyi dinle, beni o zaman çok daha iyi anlayacaksın.

Senden çok şey istemiyorum ki ben. Ömrümüzün sonuna kadar yanıma uzanıp uyusan yeter bana. Sen uyu, ben senin saçlarını okşar, masum yüzündeki tebessümü izlerim. Nefesin nefesime yakın olsun, dünyanın en güzel şarkısını dinliyormuş gibi olurum. Kokunu içime çekmek isterim. Dünyanın en güzel kokusunu içime çeker gibi. Sen yeter ki yanımda ol, benim başka hiçbir şeye ihtiyacım kalmaz.

Ne kadar zaman geçti seni görmeyeli hiç bilmiyorum ama, seni görmediğim her an hasretinle yanıp küle dönüşmekten kendimi alamıyorum. Bilmem hatırlar mısın? Bana seni seviyorum dediğin o günü, işte ben o anın her salisesini kafama kazıdım. Sevgilim senin gülüşünü izlemek her şeye bedelken, bir an bile seni görememek beni kahrediyor.

Sana ulaşmanın heyecanı kaplıyor her anımı. Seni görmeyi o kadar arzuluyorum ki bir ağacın kayayı delip kök salması gibi. Telefonuma mesaj gelince, senden gelme olasılığı ile o kadar heyecanlanıyorum ki, elim ayağıma dolanıyor. Seninle birlikte olacağımız o günleri iple çekiyorum.

Bir insan nasıl sevilir anımsamıyorum Öğret bana Tut elimden, gözlerimin içine bak Okula başlamış çocuğa abeceyi öğretir gibi Kırk senelik budiste namaz kılmayı öğretir gibi, sabırla öğret bana Seni sevmeyi. Merhameti ve şefkati elden bırakma Öyle bir bak ki bana Hırçınlığım gözlerinin buğusundan utanıp kendi kendini yok etsin.

Herşeyi seninle yaşamak istiyorum. İlkim değilsin fakat ilk mutlu edensin.. Sonumda sen ol istiyorum senin yanında yaşlanayım ben.. Şayet birgün birinin yanında can vereceksem senin yanında can vereyim. Sevmek seninle güzel. Hergece koynuna matemliyim başını her sabah öpüşünle uyanıyım yeni güne.. Ne biliyim kahvaltı hazırlıyım sen kahvaltı yaparken senin gülüşünü izleyeyim filan.. Sonra işte seni seveyim.

> Uzun seni seviyorum sözleri < için tıklayın.

Geceden gündüze dönen semam gibisin. Öyle huzurlu,öyle suskun sakin ki hiçbir şey bozamıyor seninle gelen güzelliği. Uyuyamıyorum bak sarılıyorum köpüşe sımsıkı sana sarılır gibi o da yetmiyor artık seni hissettirmeye. Öyle çok seviyorum ki seni gökkuşağı gibi,yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi. Fakat en çok senin kokunu seviyorum içime çekince sarhoş edebilecek kokunu. Seni böylesine kötü bi dünyada öyle güzel seviyorum ki sana sarılınca papatyalar açıyor her yerde. Seni sema gibi seviyorum. Sonsuz ve eşsiz.

Hiçbir zaman unutmadım bana her şeyi söyleyişini hiçbir şey demeyerek.. ama benim senin için hissettiklerim sözcüklerin ötesinde..

Saatlerce sarılabilirim sana. saatlerce öpebilirim. daimi absürt şeylerden konuşabiliriz sözgelişi. sabahlara kadar sevişebiliriz de. istersen seni sırtımda taşıyabilirim yorulduğunda. moralini yerine getirmek için binbir salaklık yapabilirim. veyahut üzgünken sana kekler yapabilirim. kalpli şekilde kek yapmayı dahi öğrenebilirim senin için. sabahları sana tost bile yapabilirim. sevdiğin kıvamda hem de. yanmamış. taze portakal suyu bile sıkabilirim. sırf senin sevdiğin kitapları, her gece sana okuyabilirim. yorgun olduğunda dizlerime yatmana müsaade edebilirim. saçlarım senin en güzel oyuncağın olabilir. istersen öpücüklere boğabilirsin beni. ya da yastık savaşı yapabiliriz. istediğin her şeyi yapabiliriz. yalnızca yanımda ol. sadece biz olalım. gerisi ehemmiyetli değil. her şeyi yapabileceğimize inanıyorum.

Düşünsene; aynı anda aynı gökyüzüne bakmışız.. Aynı buluta takılı kalmış gözlerimiz. Aynı kuşun kanat çırpışında dalıp gitmişiz. Aynı güneşin sıcaklığında ısınıp aynı rüzgarın verdiği soğuklukta üşümüş kalplerimiz..Aynı yaprağa bakıp aynı şarkıyı mırıldanmışız..Aynı gökkuşağında buluşmuşuz.. Ve düşünsene sevdiğim yanyana yolculuk yapıp aynı pencereden bakmışız tüm dünyaya.

Sevgiliye Uzun Aşk Sözleri

Aşkı çeşitli şekillerde anlattılar yıllarca. Değişik dillerde, değişik duygularda , değişik hislerde.. Bide özel birgün yaptılar 14 Şubat diye. Fakat onlar bilmiyorlar ki ben seni bir gün değil hergün seviyorum.. Ben bir gün değil ki hergün mutluyum seninle.. Ve bayım biliyorum ki sen beni birgün değil hergün seviyorsun.. Sana olan duygularım bize özel öyle heryerde anlatamam kalbimdekileri. Yalnızca sana, bana,bize özel.

Biliyor musun çıtır çıtır kırdılar beni. Artık ne olursam olayım, katiyen daha önceki ben olamayacağım. Gördüğü kötülüklerden sonra, eskisi gibi bakamayacak kadar değişti gözlerim. Tenimin dokusu değişti ve asıl garibi, ellerim yaşlandı bak!

Adresim oldun benim. Biliyorsun bunu değil mi? Alınyazım oldun. Korka korka çaldım kapını. Ne yapayım sevdim seni… Sensin artık ne varsa…

Seninle geçirdiğim onca yıl ve hatırayı düşünüyorum da sevgilim, aslında nasıl da sana hiç doyamamışım ben… Aradan ne kadar vakit geçerse geçsin sanki daha seni bugün bulmuşum gibi özlüyorum ve aynı ilk günkü gibi aşığım sana bir tanem.

Ellerimi açtım Allah’a ve senin için yakardım, hem de geceler süresince ve sabahlara kadar. Seni bana getirmesi için öyle çok yalvardım ve öyle çok bekledim ki seni sevgilim, nihayetinde sesimi duydu ve seni bana verdi. Ömrüm boyunca buna şükredeceğim.

Ben seni çocuklar gibi sevmiştim, hani anlarsın ya. Bir çocuk her gün sarılarak yattığı ayıcığını nasıl seviyorsa öyle sevmiştim seni. Sokakta balon satan birilerini görünce ağlamaya başlar ya işte o kadar çok istiyordum seni. Benim sevgim çocuklar kadar saftı, sevgilim.

Uyanmadan önce sevgiliye gönderebileceğiniz uzun sözler için >uzun günaydın mesajları< tıklayın.

Tüm umutlarımın tükendiği, hayat sevincimi kaybettiğim an seni buldum yanımda. Seninle beraber yine soluk almaya başladım ve yine doğdum dünyaya… Uzun vakittir kilitlediğim ne kadar duygum varsa hepsini gün yüzüne çıkardım ve aşkı buldum yanı başında.

İsterim ki sen yanımda uyu, ben ise sonsuza kadar seni izleyeyim. Bıkmadan, sanmadan, son nefesimi verene kadar… Sen uyuduğunda saçlarınla oynarım mesela. Yüzünü okşarım dokunmaya kıyabilirsem. Gözlerinin altından öperim seni uyandırmadan. O anda dünyada senden daha değerli hiçbir şey olmadığını bil isterim ve o anda dünyada hiçbir şey seni izlemekten daha değerli olamaz. Sonra nefes alıp verişini dinlerim yavaşça. Öyle huzurlu bir müziktir ki bana soluk alışverişlerin, mutluluktan kalbimin duracağını sanırım. Sen göğsümde uyursan, bu görüntü benim için dünyanın en güzel filmidir sözgelimi. Ben istiyorum ki, sen bir ömür benim yanımda uyu ve ben gerekirse bir ömür uykusuz kalayım. Sen uyu ben soluğunu dinleyerek huzur bulayım, kokunla mutluluğu yaşayayım, güzelliğin karşısında büyüleneyim ve seni öperek uyandıracağım sabahları bekleyeyim. Senin öyle güzel, öyle kendine has bir kokun var ki sevdiğim, ne eşi var yeryüzünde ne benzeri. Şuan senden uzaklarda burnuma çalınan bu koku da özlemden olsa gerek. Şuan bu yalnız odamda senin kokunu duyuyor, seni delice özlüyorum. İçime çekmeye doyamadığım kokuna, sıcacık tenine, huzur dolu nefesine, kısaca meleğime kavuşana kadar burada yalnızım ama buluşmamıza az kaldı sevdiğim. Seni çok seviyorum, çok özledim, bunu bil yeter sevdiğim.

.

Aşkından Mecnun oldum düştüm çöllere, Ferhat oldum deldim dağları ama bir sana yar olamadım benim olanaksız aşkım. Ne olur kır inadını ve uzat ellerini bana, yeniden kalbini aç ve aşkını geri ver bana..

Birisine alışmak istiyorum. Her şeyden ehemmiyetlisi ona güvenmek istiyorum. “Sen yanımdayken hiç bi’şeyin ehemmiyeti yok” tümcesi hayatım olsun istiyorum. Öncekilerden çok farklı olsun mesela. Bambaşka aşık olsun, bambaşka sarılsın, bambaşka öpsün istiyorum. Ve hiç gitmesin.

Bugün yeniden sen vardın tüm hücrelerimde ve kalbimin her çarpışında. Yeniden seni özledim umarsızca. Kapıyı açmanı bekledim umutsuzca. Fakat sen yeniden bana hiç gelmedin sevgilim..

Tüm kalbimi kaplayan kocaman bir sevgin var. Bilemezsin bunun için ne kadar bekledim, ne kadar yalvardım Allah’a… Seni bana getiren tüm bahtları, olasılıkları ve duaları gönderdim kapına. Kalbimi sana ayırdım ben yıllar boyunca.

Sevgiliye Uzun Romantik Mesajlar

Ne de güzel sesin var içime huzur veren, ne de güzel gözlerin var derinlerinde yok olduğum… Ne de güzel ellerin var pamuk gibi, ne de güzel saçların var güneş gibi… Ne de güzel varsın, aşkın ta kendisi gibi.

Canımdan çok sevdim seni ve bir ömür boyunca da aynı aşk ve aynı ihtirasla bağlı olacağım sana. Seni gördüğüm ilk an anlamıştım sana âşık olduğumu ve artık bir ömür boyu asla senden kopamayacağımı.

Seni ilk gördüğü gün ruhumu sana bağladım sanki ve o günden beri de senden asa kopmadım. O günden beri seni düşünmekten bir an bile vaz geçmedim ve o günden beri san alan aşkım her geçen gün çoğaldı sevgilim.

Tut elimden ve dansa kaldır. Gözlerim tuvalin olsun. Kirpiklerim fırçan. Al götür beni masal diyarlarına. Saçlarımda dört mevsim. Ruhum da kelebekler. Her mevsime kanat çırpan. Rengarenk kelebekler. Sen seç dans ederken müzigi. İster yazı anlat ister kışta bırak. Masalımızı renklere teslim ettim. Kapattım gözlerimi. Sendeyim bak..

Sen penceremsin benim, gökyüzünü sende izlerim. Kapımsın, eşiğinden girerim tüm güzelliklere. Şarkımsın, dilimde zikir gibi söylediğim. Ah, sen olmasan ben öksüz bir lavanta çiçeği gibiyim, Kokusunu kaybetmiş.

Dünüm de sensin, bugünüm de… Yarınımda seninle olacak, varlığım da yokluğum da… Sen istediğin sürece hayatımın merkezinde olacaksın sevgilim. Benim gizlediğim tüm hayallerim senin, benim her şeyim senin ve ben seninim. Bundan daha büyük bir mutluluk ise yok benim dünyamda. Bir gün bir sabah senin güzel sesin ile uyandığımda ise ben en büyük hayalime kavuşmuş olacağım. Sana kavuşmuş olacağım sevgilim. Benim için mutluluğun resmi de sensin, güzelliklerin isimi da… Dünyanın en erişilmez varlığı da sensin, bu köhne yeryüzünün en değerli hazinesi de sensin.

Ben pembesini sevmiştim bulutların Hiç yaşamamıştım göklerde Evrenin ise bu denli güzel olacağını nereden bilecektim Şayet seni görmeseydim Seni sevmeseydim.

Beni gözlerimin içine baktığında kendini kaybedecek kadar çok sevsen, nefes almak olsam senin için, “seni seviyorum” demek yetersiz bir tümce olsa ve bensiz bir yaşam hayal edemiyor olsan, işte o zaman anlarsın beni. Gülen gözlerin gözlerimin tam içindeyken, kalbimi kalbinde hissettiğinde, sanki soğuk bir kışı geride bırakmışsın da ellerimde bahara kavuşmuş gibi ısındığında biz mükemmel bir çift olacağız. Ben hazırım sevgilim. Seninle bir olmaya, hayatımı sana adamaya ve seninle uzun, dönüşsüz bir yola çıkmaya hazırım. Seni dünyada sahip olduğum ve olabileceğim her şeyden çok seviyorum.

Mukadderat seni önüme çıkarmasaydı, gene aynı şekilde, lakin her şeyden habersiz, yaşayıp gidecektim. Sen bana dünyada başka bir hayatın da mevcut olduğunu, benim bir de ruhum bulunduğunu öğrettin.

Dokunacak yer arıyorum. Bulamıyorum. Teninde kayboldum. Saklanacak yer arıyorum. Bulamıyorum. Gözünde kayboldum.

Seninle yeni bir tarih yazmalıyız sevgilim. Kimsenin bilmediği bir adayı keşfeder gibi yeni bir tarih. Örneğin bizim tarihimizde günler 24 saat olmasın. Ve vakit yalnızca biz ne vakit istersek o vakit geçsin.

Biliyor musun sen bir şiirde ilk satırsın ilk sözcük Beyaz bir gül Beyaz bir gül ne kadar beyaz olursa o kadar Ne kadar suysa bir su O kadar..

Sen benim en güzel hayalimin en güzel yerindesin. Yıllardır hissetmediğim şeyleri bana hissettirdin. Bundan sonra ise her çiçek görüşümde kalbimdeki kelebekler kanat çırpıyor. İşte sen o kelebeksin sevgilim.

Ben seninle çayda içerim, felsefe sayfalarında da kaybolurum, kakolu sütte içer, cici bebe dahi yerim. Hasılı ben seninle çocukta olur, büyükte olurum. Yazdığım şiirleri unuturum, yazmayı yeni öğrenmiş bir çocuk heyecanıyla tekrar yazmaya başlarım. Seni yazarım, seni çok güzel kelimeler ile sarmaya çalışırım. Kalbimi hep genç meblağım, seni yaşlanırken, seninle beraber yaşarım. Sen çok güzel yaşlanırsın, fakat sen yaşlanma, ben yaşlanırım seni, sen yalnızca yanımda kal, ellerimi tut ve bırakma. Bu bana yeter, yetmeli, zira sevmek böyle bir şey. Sende, kendini bulmak gibi..

Senin olduğun bir kalbin hafifliğini anlatmak istiyorum sana sevgilim. Kelebeğin kanatlarında süzülen bir hava dalgasının yavaşça yere inişi gibi. Veyahut güvercinin kanadından düşen bir tüyün süzülüşü gibi yer yüzüne..

Seni özlemek istemiyorum ben, Ben seni yaşamak istiyorum, Seni her özlediğimde sana bakmak istiyorum Ve seni sende görmek yalnızca.

Aşk Sözleri Uzun

Nasıl başlıcam bilemedim. Seni sevmeye nasıl başladım onu da anımsamıyorum. Bi Eylül vakitiydi aklıma düştüğün gün. Ansızın bağlamıştın beni kendine. Nasıl oldu bilmiyorum bi bakmışım çok seviyorum seni öyle böyle değil. Tüm hücrelerimle sevdim. Sana bir sır vericem. Hayatın süresince böyle sevilmeyeceksin. Yemin ederim kimse seni benim kadar sevmeyecek. Buna eminim.

Aşkımıza sokaklar dar gelir! Çimden halılar sırf biz üzerlerinde uyuyalım diye, telefon kulübeleriyse öpüşmemiz için var. Mavi gözlerinden denizler esin almış, sarı saçlarından ise buğday başakları. Sen tabiattan, tabiattan ve dünyalardan daha güzelsin benim için güzel aşkım.

Sesini duymadan yaşayamam Sana sarılmadan uyuyamam Sen benim gülen yüzüm Sen benim en büyük sözüm İnan kimselerde yok gözüm Senden başka.

En güzel >uzun aşk sözleri< için tıklayın.

Sevebilir misin beni, olduğum gibi. Hiçbir kaideye, hududa, beni bana hapsetmeden, değiştirmeye, benzeştirmeye, analiz etmeye çalışmadan, yargılamadan, sorgulamadan, tanımlamadan, başı sonu belli olmayan bir sonsuzluklar coğrafyasında, sevebilir misin beni, olduğum gibi. Mana veremediğin hallerim, sözlerim, tavırlarımla, Yersiz hüzünlerim, sessizliklerim, kıskançlıklarımla, Sebepsiz duygusallıklarım, pişmanlıklarım, özlemlerimle, kabına sığmaz heyecanlarım, başkaldırılarım, en deli çılgınlıklarımla, Kırılganlığım, inatçılığım, gururum ve arzularımla, sevebilir misin beni, olduğum gibi. Yanlışlarım, yetersizliklerim, güçsüzlüklerim var. Aştığım, aşamadığım, aşmaya çalıştığım sıra dağlar var önümde. Kırmaya çalıştığım zincirlerim var ruhumda, yüreğimi daraltan, soluksuz bırakan.. Dipsiz kuyularım, göstermeye çekindiğim yaralarım, derinlere attığım korkularım var. Sevebilir misin beni, olduğum gibi. Hayallerim var benim; büyük, küçük, rengarenk. Umutlarım var; olanaklı, olanaksız. Düşlerim var hadsiz hesapsız. İçimde bir çocuk var; saf ve alabildiğine günahsız. Bütün maskeleri çıkarıp, ruhumu özgür bırakabilecek miyim yanında. Sevebilir misin beni, bütün doğrularım ve yanlışlarımla..

Bir takım der ki kadın Uzun kış gecelerinde yatmak içindir. Bir takım der ki kadın Yeşil bir harman yerinde Dokuz zilli köçek gibi oynatmak içindir. Bazı der ki ayalimdir, Boynumda taşıdığım vebalimdir. Bazı der ki hamur yoğuran. Bazı der ki çocuk doğuran. Ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal. O benim kollarım, bacaklarım, başımdır. Yavrum, annem, karım, kızkardeşim, Hayat arkadaşımdır.

Seni hiçbir dünya telaşına değişmedim ben. Hanelerin ve kalabalığın ağırlığını sana üstün tutmadım. Fakirliğin acısından hafif bilmedim acını. Yenilen herkesin boğuntusuydu kaybolduğum uzaklık, yüzün her bulutlandığında. Nereye gidersem gideyim seni yürüdüm hep. Sevincini bir sulh, bir bayram sabahı gibi taşıdım içimde. Sesine güvendim, gözlerine en çok yakışan o daimi yaz ikindisine. Gökkuşağının altından geçen çocukların şımarıklığıydı, kâküllerini her araladığımda gövdemdeki ürperti. Ağzımdaki meneviş sendin insanlara şiirler okurken. Bütün öksüzlerin elemiyle baktım yüzüne, ne vakit geleceği düşündüysem. Bir haksızlığı haykıran herkese senin soluğunu verdim. Bütün mapusların penceresi yaptım seni. Sonra tuttum kenar semtlerin yalnızlığını gösterdim, bir özür, bir bağışlanma umuduyla. Kirpiklerinin ömrüme açtığı yolda yaptım bütün dövüşlerimi. Söze inandım, gövdene ondan çok. Dönüp dönüp sana geldikçe anladım özgürlüğün aşk olduğunu. Alışkanlıklara yenilmedim ben, seni bir alışkanlığa dönüştürmek istemedim sadece.

Sevgiliye uzun mesaj yazımızın sonuna geldik. Daha fazlası için bizi takip edin.

Paylaş:


90 Yorum

 1. Ddbdhudidk Ddbdhudidk 19 Şubat 2019

  Guzel

 2. SALIHA❣❣BEKIR SALIHA❣❣BEKIR 28 Mart 2019

  BEKIRIMMM CANN OZUMMM SENN VARKENN HAYATT COKK GUZELLL BILIYORMUSUN HAYATIMDAKIII GOKKUSAGIII SENSINN❤❤💑💑 SANA MILYONLARCAAA ASKK SOZLERI MIYONLARTANE ASK EMOJISJ KOYSAMM KESKE 01/01/2010 YILINDANN BELLII SENLEYIM BU 9YILLL SALIHANN SENIII SEVIYORR UNUTMAA OLURMUUU TOSBISIMM 🐢🐢

  • Berkan Durna Berkan Durna 5 Nisan 2019

   Çok güzel bi söz ağzına yüreğine sağlık bacim

  • By fucker By fucker 11 Nisan 2019

   Allah daim etsin 🙏

 3. Birsen Erdogdu Birsen Erdogdu 12 Nisan 2019

  Oguz belki sana anlamsiz gelebilir ama hayal etmek kadar guzel bise yok biliyomusun uykurken mesela hayal edebiliyosun uyandiginda heryerde aklinda oluyorya bende oyleyim mesela seninle uyumayi gogsune basimi koyup kalbinin atisini dinlemeyi herseyi yani bi insanlar hersey yapmak istersinya gulmek delirmek eglenmek ben seninle oyle seyleri yapmayi istiyorm korkusuzca sarilip uyuyabilirim kokunu hissedebilirim o gozlerinin icindeki gulusu hissedebilirim belkide dogru zamanda geldim veya yanlis zamanda ama iste bu duygular cok tarifsiz ve unutulmaz oyle bir siginagim olsunki o siginagim senin kalbin olsun ❤sen ol yani olki cabam olsun bi amacim olsun o duyguyu yasamak icin mesela uyurken yazmak yerine iyi geceler sen yanimdayken bunu hissetmek istiyorum ❤❤❤bu sehirde seninle yaslanmak seninle yurumek seninle tatmak istiyorm yorgun olmak degil her gecen saniye seninle herseyim seninle olsun ❤❤gozlerin guluyor yuzundeki gulumsemeyi tek ben goreyim ❤hayatin degistirmeyi❤❤❤ve en buyuk duam beraber sonuna kadar gidip ayni topraga beraber girmek o guzel yuzun opmek sarilmak hic birakmamak hayali bile mutlu ediyor basit biri degilim ben oguzcan hani ben ciddi olsun istiyorum ilerde pisman olmayacagima inaniyorum bunu sesinde anladim o kadar guzel ses tonuna sahipsinki konusurken kapatmak istemiyorum sen saatlerce konussan sinirlensen ben yine seni dinlerim❤baktigim zaman sana sarilip icimdeki herseyi tek sana dile getirmek istiyorm yorgun olsamda hayata seninle beraber tekrar o yolu yururum bi cikmazda oldugumu bilsem sana guvenerek seninle onu tercih ederim sen uzulsen ben dayanamam senin canin sklsa benim sklr sen gulsen hayatin en mutlu insani olurum❤🌸aradigim yer senin kalbin olsun 👋baktigim yol senin gozlerin olsun duymak istedigim sey senin sesin olsun ❤her yerde sen ol 🌸senin asla uzulmeni istemem bilsemki sonu olumdur sen mutlu olacaksin olumu secerim 🌸❤eger sen olursen bende ayni topraga girerim👋sen beni opersin o optugun yere el surmem yikamam sirf sen optun die❤❤unutmam ama sen gidersin nefes ne ise yarar yasamak icin ama sen gittigin an nefesim durur yasamak icin o nefesimin olmasi lazm👋🌸kalp nasildir biliyomusun birini hayatina alirsin hic tanimadigin birini onun konusmasina sesine yuzune gulusune korkusuzca inanirsin ❤o git dediginde kalbin devreye girer sevdigini orda anlarsin kosarsin bi uzun yolda takilir dusersin bacagin kirilir ama bidaha bunu bile bile yurursun sonunda mutlu olursun ama bi yol vardir olumdur hic bi imkani yoktur olumu tercih edersin o zmn ask budur hersey kolay kazanilmaz ama kaybetmekte cok basittir kaybetme korkusu olmayan insanin sevgisi yoktur die bise yok bi insan bir kerede olsa o duyguyu yasamistir❤Sirf sen sen oldugun icin seninleyim kiskanisin bana bunu yapma diyisinde bile mutlu oluyorm bi insan sahiplendigini hissetmek ister bi kisi tarafindan ilgiye ihtiyac duyar suan bunlari fotografina bakarak yaziyorum cunku senin gozlerine bakinca herseyi soyluyebiliyorm mutlu olman benim mutlulugum ❤gibi hissediyorum guzel guluslum gamzelim❤guzel gozlum sen hep mutlu olki bende mutlu olayim senin yaninda guvende oldugumu hissetmek istiyorum ruzgarda savrulmak yerine sana sarildigimda dusmeyecegime insanmak istiyorum aglamak yerine gulmek uzulmek yerine mutlu olmak senin guzel guluslerine kurban olurum❤biri sana bakar o gozlerini kiskanirim gunes seni isitir kiskanirim ben sana sarilarak isitirim❤tek dayanagim sensin hepte ol👋sen geldigin zaman yanindan hic ayrilmamak sana alismak sana baglanmak o gozlerine bakip dalmak istiyorum❤dertlerini huzunlerini hepsini beraber asariz hic bisey imkansiz degildir kurban oldugum cabalamak calismak kadar guzel bisey yoktur cabalarsan rabbim seninledir biseyde gostermesede bir yandan herzmn basarinin ne kadar guzel oldugunu gosterir rabbim herseyi gosterir geldigin zaman ❤🌸🌸seninle herseyi tatmak seninle bu erzurumu yasamak kadar guzel bisey yoktur eminim bundan❤❤❤❤canima can katanim❤❤❤Korkusuzca bi insanin yaninda olmak nedir seninle gostermek istiyorum insanlarin baktigi zaman bize gercekten sevdigimizi bilsinler istiyorum tek degil herseyi beraber olsemde topragin altindada olsam arkamda bi adamin oldugunu bilmek isterim ❤👋🌸yani anlayacagin bu hayati yasamak seninle olsun❤❤❤❤en guzel gunler en guzel hayatlar senin gulusundeki gizli sey ben olayim❤❤❤❤❤❤iyki varsin iykide seninle tanistim senin sayende herseyin farkina vardim tesekkur ederim adammm❤❤❤❤Aslinda o kadar cok sey varki yasanacak yasanmak istedigin kitap okursun anladigini anlarsin anlamadigini tekrar okursunki aklinda kalsin ayni kitabi defalarca okursun onu ezberlersin bende sende oyle olmak istiyorum defalarca o gozlerini kokunu gulusunu ezberlemek cok guzel biseydir buna herseyden cok inaniyorum ❤degerimi bil olurmu oguzcan ❤gitmek istediginde soyle birden cikip gitme ❤benim kaldircak gucum kalmadi ama ben sana guveniyorum herzmn yanimda olacagina guldurecegine ya ben senin o gulusune de kurban olurum sesini sevdigim❤❤❤❤❤❤❤Her insanin gecmisinde bisuru sey olmustur ama insan bir insanda kalamaz uzulmek istemez mutlu olmak ister bi insan tarafindan anlasilmak guclu olmak onu kaldirmasini ister cunku gucsuz degildir guclu kalmaya omru yetmez👋ben seni dusmene izin vermem versemde kaldiririm ❤asla seni uzmem ben yapamam yapmam ❤Bana bakarken o gozlerinin gulmesini icten gulmesini istiyorum❤sadece gulmek degil icinde hissetmeni istiyorum yeterki senin dedigin olsun yasamak istiyorum ama tek degil seninle❤❤❤diyecek cok sey varda yan yana geldigimizde daha cok dile gelirim rabbim basimdan eksik etmesin❤kalbini sevdigim🌸🌸Seninle konustugum zaman yuregimin konusmasini istiyorum zaten gozlerim herseyi anlatir baktigimda ❤sende anlarsin bana sarildiginda hic birakma olurmu❤❤❤yasamadigim hersey seninle olsun yuzum seninle sevinsin kalbim seninle atsin sesim seninle konussun❤hersey sen kalbimdeki derman sen ol yara asla olma bende silinen bidaha gelmiyor❤bi yere adim attigimda sen aklimda ol❤ask ferman dinlemez biliyosn ask engel tanimaz ask cok degisik bisey imkansizda vardir yaralayip mutlu olanda vardir ama ben yaralayan yaralanan olamam yani parcalayip o parcalari birlestirdiginde eskisi olmuyor ❤guzel guluslum sen ol hep Hani dusunuyorumda gitmek kolay bise hemde cok kolay bi yaziyla gidebiliyosn ama icinden gecenleri hissetmek cok degisik bi tarif aglamak bana gore basit ama nie agladigin kime agladigin cok onemli ben degerimin bilinmezse ben cok sevsemde giderim ama sana sonuna kadar inaniyorum ❤bilmiyorum gormedigin bi insana nasil inanabiliyosn diyebilirler ama ben sesinden konusmandan sonuna kadar guvenebiliyorm omurlugum❤❤❤❤rabbim ben olmasamda o kadar yuzunu guldursunku hakediyosn bunu❤❤❤❤

  • Helin baran Helin baran 31 Ekim 2019

   Süper siniz yaaaa rabbim daim etsin inşallah

  • Bekir Meryem Yılmaz Bekir Meryem Yılmaz 19 Kasım 2019

   Helal olsun 😎

  • alara alara 25 Kasım 2019

   OOOOOOOOOOO

  • Ümit Ümit 7 Ocak 2020

   ❤️❤️

  • Ready2die Ready2die 7 Ocak 2020

   Şimdiye kadar duyduğum ve okuduğum en anlamli ve içtenlikle gelen söz inanılmaz müthiş

  • İsimsiz İsimsiz 10 Eylül 2020

   Bune ya maşallah içini dışını beraberinde dökmüşsun ellerine, yüreğine sağlık, keşke benide böyle seven biri olsaydı

 4. Melih Melih 26 Nisan 2019

  Seviyoruuum çok seviyorum . Tek duam. Tek aminim
  Hiç bilmediğim kokunu özlüyorum..
  RÜVEYDAm 😍

  • Rüveyda Rüveyda 11 Mayıs 2019

   Yaaa askim❤

 5. Zeynep Zeynep 24 Mayıs 2019

  Herkes sevdiğini anlatmış yazmış da yazmış… Ben seni ve seni nasıl sevdiğimi anlat deseler dilim tutulur aklım durur herhalde. Susmak ve yaşamak istiyorum seni.

  • DoğanayTuran DoğanayTuran 3 Temmuz 2019

   Benim sevdigimin de ismi zeynep

   • Caresiz ask Caresiz ask 7 Temmuz 2019

    Zafer♡ Esra
    Günaydın misssssss kokulum 💞😌 günaydın günümü aydınlatanım🌞🌞
    Günaydınnnn kış günlerinde içimde çiçekler açtıranım🌸🌼
    Günaydın en güzel günlerimin tek sebebi Günaydınnnn üç günlük dünya da sonsuzu yaşatanımm♾️🌹
    Günaydın benim candan çok sevdiğim 💞
    Sana sözüm söz sen varsan sevgiyi sevilmeyi bilirim sen yoksan bir daha o sevgiyi insanlardan beklemem seninle olan hayallerimi çiçeğe böceğe anlata anlaya ömrümü geçiririm 🥺 olmadığını düşününce bile burnum sızlıyorr hemen bir doluyorum 😞
    Ama sen hep ol hep benimle kal kurduğumuz hayaller istediğimiz hayat bizim olsun yine çiçeklerim olsun ama içimde bi kırıklikla değil sevgi dolu büyütelim onları
    Her ânımız rüya her ânımız hayal gibi geçsin 💕
    Bir bakmışız çok güzel bi şekilde sıkılmadan şimdiden daha çok seve seve 4-5 yılı geride bırakmışız🤲🏻
    Bir bakmışız yanımız da hem sevdiğimiz insan elimiz de sevdiğimiz mesleğe sahip olmuşuz 💕
    Bir bakmışızzz beraber oturup konuşup elimizde ki mesleğin nerde hangi şehirde iyi değerinin olduğu yeri bulup düşüncelere dalmışız ❤ben seninle her yerde her düşünce de varimm 💗
    Sonra mesleğimizi alıp bi zamanın geçmesini daha bekledikten sonra sen ve ben yani biz neyi nasıl istiyosak o şekilde hayatımızı kurmak için tatlı telaşın içine girmişiz💕
    Yorucu ama tatlı telaşın sonunda en güzel evetlerle sana sarılarak uyandığımda içimden her şey değdi dileğimiz oldu diye şükür ederken kendimi bulduğumda derin bi nefesle kokunu içime çekicemmm💕💞
    Bu hayallerin gerçek olması içinnn 🤗
    Çokçaaaa dua 💕🤲🏻
    Çokça sabırrrr🤭
    Çokçaa sevgiii😍
    Çokçaaa anlayışş😌
    Çokçaa beraberlikk💞
    Çokçaaaaa şükürrr🌸💝
    Çokçaaa umut♾
    Çokçaaa aşkkk🥰 lazım ve sonunda gelsin hayallerrrr💓🎞⏳
    🧿♾👰❤🤵🏻♾🏡♾👫♾👨‍👩‍👧‍👦♾👴🏻❤👵🏻♾💗
    Günaydın uykulu gözlerinden öptüğümmmmmm seni çokkkkk çok seviyorum 💞💞💞💞🥺🥺🥺👨🏻👨🏻👨🏻🌸🌸🌸🌸💞💞❣❣💞💓💞❣💞💞❣❣💞💓💞❣💞💞❣❣💞💞❣❣💞💓💞❣💞💓💞❣🙆🙆🙆💓💓💓💓💓❤❤💗💗💕💕💞💞♾️♾️♾️🌹🌹🌞💓💓💓💓💝💝😍😍😍💓💓🤗🤗🤗🌼🌼🌼🐞🐞🐞🐞🐞♾️♾️♾️👨🏻👨🏻👨🏻🌹🌹🌹

    • Anonim Anonim 18 Eylül 2019

     Sevginin engeli kaldır başını ve dimdik dur bi de bu kadar çok şey var mı

   • nazlı nazlı 3 Kasım 2019

    Zeyneplerin topu canı cehenneme

    • Anonim Anonim 7 Aralık 2019

     Zeyneplerin Abilerinin hepsi de topuda sana anladın sen onu 😂🤪

    • Zeynep Zeynep 6 Nisan 2020

     Yavas ol😡

  • Şahinnnnn Şahinnnnn 24 Temmuz 2019

   Ooooooooo

   • Anonim Anonim 24 Eylül 2019

    Ben bunu alıyom hakkını helal et

 6. 28.0219 U😍D 28.0219 U😍D 12 Haziran 2019

  Herkes sevdiğini anlatmış yazmış da yazmış… Ben seni ve seni nasıl sevdiğimi anlat deseler dilim tutulur aklım durur herhalde. Susmak ve yaşamak istiyorum seni.
  Minnoşum benim 😍
  28.02.19

 7. Aylacivelek@hom.com Aylacivelek@hom.com 4 Temmuz 2019

  ben aşk…..den

 8. Anonim Anonim 5 Temmuz 2019

  Seni.cok seviyorum

 9. Sevgi Sevgi 10 Temmuz 2019

  Süper 💙💛

 10. Şahinnn Şahinnn 24 Temmuz 2019

  Aşk anlatılmaz aşk sadece yaşanır ve aşk sadece amed mardin şehrim

 11. Abdullah Abdullah 29 Temmuz 2019

  S♥
  Se♥
  Sen♥
  Seni Ç♥
  Seni Ço♥
  Seni Çok ♥
  Seni Çok S♥
  Seni Çok Se♥
  Seni Çok Sev ♥
  Seni Çok Sevi ♥
  Seni Çok Seviy♥
  Seni Çok Seviyo♥
  Seni Çok Seviyor♥
  Seni Çok Seviyoru♥
  Seni Çok Seviyorum♥💋💋
  Seni çok seviyorum kadınım ❣️♥️💋

 12. Anonim Anonim 8 Ağustos 2019

  Bu zmn da Aşkın kendisine değil Aşkın sözlerine Aşığız !!..

 13. Burak Burak 11 Ağustos 2019

  Boyle sevecekseniz sevmeyin daha iyi amk

 14. Deli sevda Deli sevda 27 Ağustos 2019

  Nasıl başlıcam bilemedim. Seni sevmeye nasıl başladım onu da anımsamıyorum. Bi Eylül vakitiydi aklıma düştüğün gün. Ansızın bağlamıştın beni kendine. Nasıl oldu bilmiyorum bi bakmışım çok seviyorum seni öyle böyle değil. Tüm hücrelerimle sevdim. Sana bir sır vericem. Hayatın süresince böyle sevilmeyeceksin. Yemin ederim kimse seni benim kadar sevmeyecek. Buna eminim.❤❤❤❤

 15. Gamze Gamze 4 Eylül 2019

  Seni çok seviyorum askimmm ❤❤

 16. Meke maviş Meke maviş 20 Eylül 2019

  S♥
  Se♥
  Sen♥
  Seni Ç♥
  Seni Ço♥
  Seni Çok ♥
  Seni Çok S♥
  Seni Çok Se♥
  Seni Çok Sev ♥
  Seni Çok Sevi ♥
  Seni Çok Seviy♥
  Seni Çok Seviyo♥
  Seni Çok Seviyor♥
  Seni Çok Seviyoru♥
  Seni Çok Seviyorum♥💋💋
  Seni çok seviyorum kadınım ❣️♥️💋

 17. Erkan Erkan 20 Eylül 2019

  7.53 milyar insandan yarisi erkek desek 3.76 milyar kadin kaliyor. Yarısı çocuk yaşlı desek 1.88 genç kız kaliyor ve sen düşündün mü bütünn buu kızların arasında neden sen diye çunku 1.88 genç Erkek arasın da sen Seçtin kurban olduğum değil 1.88 milyar genç kız Dunyanin tümü yani 7.53 milyar kız olsa da ben yine Başkasına gitmem neden mi ? Çünkü bana senin yaşattığın hislerin hiçbirini yaşatamazlar Herşeyim Seni sonsuza Kadar seveceğim❤ 16.05 Sonsuzluğu❤

  • Mükremin :) Mükremin :) 17 Kasım 2019

   Gece gece kafamı öptün be bu ne bi hesap

  • Anonim Anonim 28 Aralık 2019

   Çünkü seni öylesi çok seviyorum, öylesi çok kalbimde ❤🌹hissediyorum ki; 😍❤bütün herşeyimle sana aşığım güzelim. Benim sana olan aşkım, sevgim öylesine değil ❤😍ölesiye bunu❤🌹 bilesin sevgilim. Bundan sonraki hayatımızda eminim ki kolay 🌹🌹olmayacak ama biz senle öyle ❤🌹bir aşka imza atacaz ki bütün bu zorlukların üstesinden❤🌹 rahatça geleceğiz ❤🌹benim buna inancım tam olmakla birlikte senin❤🌹 bu ilişkiye bakışını da en kısa sürede netleştireceğimden ❤🌹de şüphen olmasın. ❤🌹Kaldı ki sana çok büyük bir manevi❤🌹 borcum var❤🌹 bunun herdaim bilincinde olacağıma ve ölene kadar sana sadık kalacağıma seninde inancın tam olsun gülüm.❤🌹 Etrafımızdaki onca ❤🌹beyni çürümüş olanlara, bize hastle bakanlara, çekemeyenlere ve de❤🌹 karşı çıkanlara inat seni eskisinden daha çok sevip daha çok mutlu❤🌹 edeceğime ve sımsıkı ❤🌹sarılacağıma her koşulda bu ilişkimize sahip çıkacağıma dair sana yemin eder söz veririm bitanem.❤🌹 Bunca yoğun yaşadığım bu duygularımı❤🌹 paylaşamadığım ve dile ❤🌹dökemediğim için bu yazıları ❤❤yazma ihtiyacı ❤🌹duyuyorum keşke bu duyguların tamamını yüzüne karşı dilden söyleyebilsem ❤🌹Hayat 225.gun❤🌹 öncesine kadar ❤🌹bu kadar kıymetli değildi benim için, yaşamanın hiçbir anlamı yoktu,❤🌹 önemi yoktu. ❤🌹Sonra sen msjlrıma ve duygularıma ❤🌹bir karşılık verdin üstüne bir de seni kaybetme korkusu çıktı.❤🌹 Ben hayatımda hiçbir şeyden bu kadar korkmadım. Hiçbir düşünce bu kadar ürpertmedi içimi.❤🌹 Düşüncesi ❤🌹bile aklımı başımdan alıyor. Varlığın sevgilim, varlığın en büyük dua❤🌹 sebebim. ❤🌹Seni düşündükçe içimin ısınması, yüzümdeki gülümseme seni ne kadar❤🌹 sevdiğimin en büyük kanıtı. ❤🌹Varlığın hiç eksik olmasın hayatımdan, ömrüm boyunca hep yanımda ol. ❤🌹Beraber yol alalım, sen hep❤🌹 yanımda dur, elimden tut, bırakma.❤🌹 Hayatımda sonum ❤🌹olmanı istiyorum. Artık❤🌹 bundan sonraki varlığım seninle olacak, tıpkı dünüm ve bugünümdeki ❤🌹gibi. Sen kalmayı❤🌹 istediğin sürece hayatımın tam ortasında olacaksın sevgilim. ❤🌹Yıllarca kurduğum hayaller seninle can buldu, seninle güzelleşti. ❤🌹Hayallerimden çok daha güzel bir aşk sundun sen bana. Şimdi ise❤🌹 o hayallerin çok daha ötesinde bir düşüm var. gerçek hayatta ❤🌹mutluluk adına ne varsa seninle tamamlanacak, ❤🌹seninle bir bütün olmanın huzurunu ömür boyu yaşayacağım. Bu duygu ve ❤🌹düşüncelerle çokça öpüyorum❤🌹 parmak uçlarından güzel ❤🌹gözlüm yüzünee Kurban Olurum❤🌹 Seninnb Nefesim 😍😍😍😍😍😍😍

   • Anonims Anonims 11 Mart 2020

    Gereksiz kalp ve Gül çok kullanmışsın.

 18. Zeliha Zeliha 23 Eylül 2019

  Yazdıklariniz mukemmel cok begendim

  • Xldldm Xldldm 25 Nisan 2020

   Xkxmdmxmfkdk

 19. Zeliha Zeliha 23 Eylül 2019

  Bende samir ismine dair usun bi ask siri istiyorum

 20. ayse ♡ kubilay ayse ♡ kubilay 30 Eylül 2019

  Bitanem ,
  Seni duamla sevdim . Insallah hakkimizda hayirlisi olur . Insallah kaderimde sen varsindir ❤❤💑💑💑😊😊

  • Yalniz Yalniz 30 Aralık 2019

   Hiç bitmeyecek turku bitti..

  • Songül deringöl Songül deringöl 26 Mart 2020

   Aşk güzel ama bazdende acı iyor
   Insana

 21. Esma Esma 27 Ekim 2019

  Günaydın mis kokulum günaydin huzurum günaydın kalp atışım 💗🌸 günaydin canimdan çok sevdiğim 💖 sensiz bir günüm bile olmasın allah beni sensiz birakmasin☹ hergün el ele diz dize olalım her zaman mus mutlu bi aile olalim🙏🏻👪 canımı istesen canımı veririm sana 🥰😇 çünkü ben seni çok seviyorum 😍 bu ask bu sevgi ne olursa olsun bitmiyo tukenmiyo kim ne derse desin biz birbirmizi çok seviyoruz 😎🥳 yakinda düğünümüz olucak kavuscaz artık hergün brnimle olucaksin ya uzakta olsak ta hergün kalbimdesin zaten ❤ canımın içi ❤sevdiğim ❤sevgilim❤ huzur kaynagim❤ balım ❤ şekerim❤ iyiki varsin kocaman kocaman öpüyorum evimin diregi seni SEVİYORUM GÜNAYDINNNNN❤🔥🌹

 22. Anonim Anonim 29 Ekim 2019

  Seni düşünüyorum 😘senli geçecek günlerimin hayalini kuruyorum. Senin ile kuracak olduğumuz hayatın planlarını 💖yapıyorum. Seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek, seni her zaman mutlu etmek için seninle birlikte olacağımız günleri bekliyorum. Seni çok seviyorum.💖😍

 23. Kader Kader 1 Kasım 2019

  Mükemmel 👏

 24. Sema&Ahmet Sema&Ahmet 1 Kasım 2019

  Seni düşünüyorum 😘senli geçecek günlerimin hayalini kuruyorum. Senin ile kuracak olduğumuz hayatın planlarını 💖yapıyorum. Seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek, seni her zaman mutlu etmek için seninle birlikte olacağımız günleri bekliyorum. Seni çok seviyorum.

  HERŞEYİM SENSİN ADAMIM……!!!!!!!!!!! 💖😍💖😍💖😍💖😍💖😍💖😍💖😍💖😍💖😍

  💖03.08.2018💖

 25. E SALİH E SALİH 2 Kasım 2019

  KÜÇÜCÜK KALBİMDE ❤💜
  KOCAMAN SENNN🙏🙏🙏🙏
  ESMA💚SALİH

  🙏24🙏09🙏2017🙏

 26. Buse Buse 4 Kasım 2019

  Harika msjlar var burda gercekten bayıldım

 27. sılacan ANAR sılacan ANAR 6 Kasım 2019

  Allah bizi hiç ayırmasın ömrümün sonuna kadar yanı başımda kal Uyurken seni izlerim ben gözlerin Deniz kirpiklerin köprü olsun ben Tam üstünden geçerken kopsun ve Bnde dudaklarınn arasına düşeyim ben aşk denilen duyguyu sadece sende hissetim hayal kurdumm yaşamış gibi hissetim ama bir gün biz olucaz ❤️SEVDİGİM. SEVİYORUM SENİ ERENİMM
  @eren.ozcelikk
  @slcn_anrr

 28. Nihat Şehbal Nihat Şehbal 30 Kasım 2019

  Ve Ben Kaybetmekten Kortuğum Bütün Olumsuzlukları Yalnız Bıraktım….

 29. Uğur kapucu Uğur kapucu 25 Aralık 2019

  Her hayalimin seninle oldugunu her sabha seni düstundgumu her gece senin aklima gelmeni❤❤doyumsuzca bitmeyen tukenmeyen askimi melek yârimmm❤😔hc bırakmiyalim hic ayrılmiyalimmm sonusza kadarrr

 30. Azhel Azhel 27 Aralık 2019

  Aziz❤Helin
  22/07/2018

 31. Anonim Anonim 12 Ocak 2020

  Bülent ❤️ Meryem 🖤

 32. Samet Samet 16 Ocak 2020

  Beyzam seni cok seviyorum

 33. Ourmrv Ourmrv 20 Ocak 2020

  KÜÇÜCÜK KALBİMDE ❤💙
  KOCAMAN SENNN🙏🔗❤🤞
  Merve🖤Onur
  ♥️21.11.19♥️

 34. Anonim Anonim 23 Ocak 2020

  H G sonsuzluğa ❤️❤️
  ❤️06 06 2018❤️

  SENİ DLİCESİNE COOK AMA COOK SEVİYORUM KADINIMMM 😘🤩🤩😍

  ❤️gamze. H. Mehmet canbolat ❤️

 35. Umutlu poncik Umutlu poncik 25 Ocak 2020

  Bir sevdiğim var candan ötem artk başta ben seni kabullenmemistim ama nolursa olsun sen vazgcmedin ve ayllar sonra konusmaya başladık sonra bana karsi hisstklrni frkna vrdm bende her defasında bana umit baglma deyp yasamimizi yitiriyorduk o da nolursa olsun ben yanindayim diyodu bn hla umit vermek istemyrm sana yaklasmami yalnis anlma olur mu çünkü uzulmeni istemiyorum klp kirmaktan çok korkuyorum sevdiklerime karsi çok hasas ve bagliyim ya seni kirirsam ya seni uzersem beni bu kadar dusunuyorken yapamazdm bunu çünkü parparcaydm kalbme kimsyi almycktm ama sonrasnda yenik dustum ve en güzel yenilgim bu sanirsam öyle konstk konstk ay ay ve sonunda ben ona bir şans vermyi onunla mutlulugu gordum çünkü onunla konusrken çok guluyodum ve gerçi biz konusmydk sdce birbrmzi seyredydk onun o bakışları beni benden aliyordu ya ve ona dedim ki baslarda cevabim hayir bile olsa bni birakcakmsn hayır dedii bırakmam dedi ve hala birakmadi e n sonun da ona tüm dsnclrmi yazdim yıl başına girmdn ona tum hisstiklerimi her seyimden bahseetim ondan sadece 23.59 da bna cvbni bildirmesini istedim o da tmm dedi ve simdi konusuyoruz goruntlu ama konusamayrz ve elimizde kağıt ve kalem yaziyorz onu yazarkn izledim öyle bi durusu var ki snrda hp konusmalrmzi kaydettim her defasında izliyorum sklmdn vee ona dsnclrmi bildirken öyle bir yazıyorum ki bir yandan çok mutluyum bir yndn endsli acba oluy mu diye ve yzdm bekleninlen saat gel gldi 23.59 artk bana uzun bir sekilde yanındayım dedi sen beni bıraksan bile bu deli seni birakmicak o saatten sonra delim oldu bende deliyim yasadklrmz o an bize aittler değil mi delimin delisi oldum artik ve çok mutluyum onunla beraberim artık yüce rabbime sonsuz şükür belikide seni gormedim gerçek hayytta ama hisstiyorsun be delim her yanmdn klbimdesn ruhumla gzysn iyi ki varsın can parem o gülüşe ve bakislara ve ewt deyisine ansızın vurldum vurdugn anda sana vurgunum be Sevdiğim o kadar şanslıyım ki boyle sevdiklere sahip olmak her şeyden önce anlam tasidigimsin ilk baslrda ihtiyacım varr ruhumun sevgine ihtiyacı var DeLİ kalbim sana deli oluyor be delim özlüyorum seni hayat kısa yol uzun bu yola senin le tam yol ileri gülüşü olay kaptann seni seviyorumm Cancagizim 🌼iyikim iyi ki varsın dha o kadar anltcgm sey var kı senın bana sevgini anltck milyonlrca sözcük var ama benım sana olan sevgımı anlatıca k hıcbır sözcük yok be delim tarif edilemiyor hanı benı bırakırsan yasayamam Demiştin sen olmadan bugün belkide hayatta olmazdım Bazen çekip gitmek istiyorum bu dunyadan sonra diyorum demstn
  Ewt demstm sende delim var olmaz gıdemezsin izin vermem sonra sen Iste sen beni hayata bagliyan en buyuk nedensin ve BEN tekrar yenildim şen benim VAZGECİLMEZİMSİN BE DELİMMM 🌼👼23.59
  E & H

  • 34 34 22 Şubat 2020

   Yanlis anlamazsan birsey soyliycem kime yazdin boyle bunlari ayni sekilde bende cektim

 36. ikra ikra 26 Ocak 2020

  Seni neden bu kadar seviyorum Biliyormusun
  çünkü gözlerim gözlerinde huzur buluyor
  çünkü bedenim sevgiler dolup taşıyor
  çünkü mutluluk duygusu yanlız sende beni buluyor…
  💘💘
  i❤s

 37. Rabisefa Rabisefa 28 Ocak 2020

  Sefa ♥️ Rabia
  ♾️|26.11.2016|♾️

 38. tikibet tikibet 2 Şubat 2020

  Bazen gerçek olup olmadığını merak ediyorum.  Bazen senin gibi bir insana sahip olabilecek kadar şanslı olabilir miyim diye soruyorum kendi kendime. Bir rüyadaymışım da aniden uyanacakmışım ve bu tatsız hayatta sensiz kalacakmışım diye çok korkuyorum. Sonra elime bir fotoğrafını alıyorum ve gerçekten benim olduğunu anlıyorum. Benim bazen böyle takıntılarım oluyor işte. Ama ne yapayım o kadar harikasın ki… 💕17 09 18 💕seni Seviyorum 💞Tiki betül💞 tikibet💞

 39. Elif karabulut Elif karabulut 10 Şubat 2020

  Seni iki kürek kemiğinin arasından öpüyorum 💙

  • Bu ne gerizekalı'lık hayırdır ÖLÜM orucu'mu Bu ne gerizekalı'lık hayırdır ÖLÜM orucu'mu 25 Haziran 2020

   Öpecek başka yer bulamadın’mı

 40. Zeynep Zeynep 19 Şubat 2020

  Canım en değerlim gel artık

  • Anonim Anonim 14 Nisan 2020

   Geliyim bitanem

 41. Anonim Anonim 22 Şubat 2020

  😊😊😊

 42. Abdullah Abdullah 17 Mart 2020

  Azra❤️Apo
  🖤14.02.20🖤

 43. Anonim Anonim 28 Mart 2020

  A❤F
  🙈🙈🙈🙈🙈🙈

 44. Anonim Anonim 1 Nisan 2020

  18♡07♡♾♾♾♾♾♾

 45. Hüseyin♡Beyza Hüseyin♡Beyza 1 Nisan 2020

  18.07.♾

 46. Gazi Gazi 1 Nisan 2020

  Canımın dermanı. İyi ki geldin bana. Bana çok iyi geldin sen.
  Tattırdığın tüm duygular için teşekkür ederim canımın içi.
  Seni herkesten herşeyden çok seviyorum. Ve son nefesimi
  verene kadar da sevicem.
  Sevda♥️Gazi

 47. _x_wounded_x _x_wounded_x 20 Nisan 2020

  Herşey için teşekkür ederim size 🙏🙏

 48. Anonim Anonim 24 Nisan 2020

  Sonsuzluk neydi? Bu hayatta senden bir parça bir şeylerin kalıp sonsuza kadar var olması mı? Bence sonsuzluğun en güzel tanımını yapabilmek için senin gözlerinde ki derinliğe bakmak yeterlidir. O kadar anlamlı bakan birini ben görmedim bu hayatta. Bana baktığın her an, hipnoz olmuş gibi kendimi kaybediyorum, başka bir aleme, dertlerin olmadığı mutlu bir yere geçiş yapıyorum. Hayatımın sonuna kadar gözlerime bakmaya devam et olur mu?

 49. Anonim Anonim 3 Mayıs 2020

  💜Esso💙soner💜
  🥰29.11.2019🥰

 50. Sezgin Ergelen Sezgin Ergelen 7 Mayıs 2020

  Geceden gündüze dönen gökyüzüm gibisin Öyle huzurlu öyle sessiz sakin ki hiçbir şey bozamıyor seninle gelen güzelliği Uyuyamıyorum bak sarılıyorum yastığıma sımsıkı sana sarılır gibi o da yetmiyor artık kelimelerle anlatamıyorum az geliyo yani sen benim bu dünya üzerinde hayatım da başıma gelen en güzel en anlamlı en sevdiğim güvendiğimsin güzel yarınlara uyanmak için uyuyorum şimdi rüyanda beni gör ALLAHA emanetsin 😘ALLAH rahatlïk versin 🖤💤

 51. Ugur Emine Ugur Emine 8 Mayıs 2020

  Senin herseyin benim herseyim ben varya yemin ederim bak senle öle güzel anlar yasamak istıyorum öle güzel bakıp seni sevip yaşamak istıyorumki ogunu sabırsızlkla beklıyorum ❤️ben seni ilk gördüm o gündn bugüne çok zaman gectı zamanın farkına bile varmadık belki ama biz bilioruzki bu zaman içinde birbirimzii daha sevdık oldu tartıstık ettik ama hiçbirşey aşkımıza mani olmadı benimde senin de önceligin birbirmize olan saygı durustluk ve yalan solememektir ne güzel anlattın ogun bana beni neden sevdıgını işte ben oldugum gıbı davrandıgım için sen onları bana sölüyebiliosyn ben sana sahıp cıkıyorum seni baştacı edıyorum sen benim başıma gelmiş en güzel şeysin sen benim dualarım sen benim herşeyimsin sana dün akşam sen benim nelerimsin hepsini saydım demi baya uzun saydım hatta ben bugun onları saymıcam onları dün saydım bugun ise sen olmadan sana uzun bi mesaj hazırlıcam diye söz verdim bilmem oldumu yeterlimi daha uzun yazardum ama balım sen yorulma paşan sana kurban olsun sen paşanın eşisin sen onun sun oda senin paşan senin herseyıne kurban olur
  S🌹
  Se🌹
  Sen🌹
  Seni 🌹
  Seni Ç🌹
  Seni Ço🌹
  Seni Çok 🌹
  Seni Çok S🌹
  Seni Çok Se🌹
  Seni Çok Sev🌹
  Seni Çok Sevi 🌹
  Seni Çok Seviy🌹
  Seni Çok Seviyo🌹
  Seni Çok Seviyor🌹
  Seni Çok Seviyoru🌹
  Seni Çok Seviyorum
  Seni çok seviyorum karıcım ♥️
  Okadar yazdım hiçbişey beni bu son şey kadar ugrastıramdı ya paşan sana kurban olsun umarım begenırsın aşk çiçegim ben sana halen yazmak istıyorum ya neyse balım tamam paşan sana ölür sana kurban olur iyikim benim herseyim ❤️

 52. Metin Selin Metin Selin 17 Mayıs 2020

  Bazı tarihler vardır hiç unutulmaz 24🌎04💫
  Selin♾Metin❤️

 53. Bulut'un zeynebi Bulut'un zeynebi 2 Haziran 2020

  BAZI TARİHLER ASLA UNUTULMAZ
  BULUT🔐ZEYNEP

  SENİ ÇOK SEVİYORUM HUZUR BULDUĞUM ADAM

 54. Yağmur . Toprak Yağmur . Toprak 9 Temmuz 2020

  ❤22.10.1017❤

 55. Yağmur . Toprak Yağmur . Toprak 9 Temmuz 2020

  ❤22.10.2017❤
  ❤N.S❤
  AŞK SANA BENZER❤ yektanem🌹

 56. Anonim Anonim 6 Ağustos 2020

  Seni cok seviyorum

 57. sefa beyza sefa beyza 17 Ağustos 2020

  Sefaa♾Beyza 💖15.11.2019💋💖

  🌹SENI COK SEVİYORUM PRENSESIM BENIM💋🥰

 58. BEYZA♾💖SEFA BEYZA♾💖SEFA 17 Ağustos 2020

  🌹SENI COK SEVİYORUM BIRTANEM BENIM

  💖 Beyzaa♾ Sefaa💟

 59. irem mehmet irem mehmet 10 Eylül 2020

  SENI ÇOK SEVİYORUM İREM IM
  28.12.2019

 60. Mehfa Mehfa 6 Ekim 2020

  Bende eşimi çok özlüyorum ve ne söylersem onun için az ve hiç bir söz ona olan sevgimi anlatamaz o şu anda askerde ❤

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.