Uzun Romantik Sözler

Sevgilinizi mutlu etmek için güzel bir uzun mesaj arıyorsanız, işte size yardımcı olacak bazı romantik sözler. Bu duyulmamış uzun aşk sözleri, Whatsapp üzerinden sevgilinize gönderilebilecek en güzel mesajlar arasında yer alıyor. Her türlü yaşam koşulunda erkek sevgiliye ya da uzaktaki sevgiliye gönderilebilecek romantik mesajlar arasında bu ömürlük sözler, kısa ama samimi mesajlardan çok daha etkileyici olabilir. Sevgilinizi romantik bir şekilde etkilemek isterseniz, bu uzun mesajları kullanabilirsiniz.

Uzun romantik sözler yazımızda birbirinden romantik uzun sözler, sevgiliye en romantik uzun mesajlar bulabilir ve gönderebilirsiniz.

Uzun Romantik Sözler

İşten eve, evden işe giden sıkıcı döngü içinde kaybolmuş bir viraneyken, ansızın karşıma çıkan sen, yaşama sevincim oluverdin birden. İnsanlar ilk görüşte aşka inanmayabilir, ama sana benim gözümle bakabilen bir insan karşılarına çıkmadığı içindir. Ömrümün en nadide çiçeği, kalbimin efendisi olduğun günden beri, evden ayrılmak istemiyorum, işten eve koştur koştur geliyorum. Ömrümüz yettiğinde, kalplerimiz hep yan yana kalsın.

Sen benim ilk baharım gibisin. Her anlamda, ömrümün solmayan çiçeğisin. Nasıl ki, ilk bahar neşe, yenilik, tazelik demek, senin benim hayatıma girişin ile bana kattıkların bunlardan çok daha fazla oldu. Seni gördüğüm ilk andan itibaren benim bitmeyecek ilk bahar zamanım başladı.

Gece ve gündüzü sağlayan evren, güneşin ardından çıkan ay, ayın ardından çıkan güneş. Biri olmadan diğerinin var olmaması gibi senin benim hikayem. Bende az olanı, tamamlamakta öyle başarılısın ki, hayatımı en güzel şekilde iletmemi hep sağlayan kişi senden dolayı. Keyifsiz anımı bile neşelendiren bile senden başkası olamaz. Ömrümün en güzel vakti sensin.

En >uzun aşk sözleri< için tıklayın.

Bize vaat edilen cennet, yaşadığımız bu dünyada yok deniliyordu. Ama hiç kimse bana senin varlığından söz etmemişti. Cennet ve dünyadaki güzellikler seni görmemle başladı. İnce ve zariflikleri görmek herkesin harcı değil. Bir insanı okuyabilmek, güzelliğini görebilmek, aslında cenneti bu dünyada da yaşayabilmek demektir.

Seni sevmek, derinden sevmek, kışın o en acımasız soğuğunda gökyüzünde çıkan güneş gibidir. Ansızın çıkar, insanın içini öyle bir ısıtır ki, hiç gitmesini istemezsin. Elini güneşin sıcağından sakınmazsın, öyle ki yeni aldığım bir kitap gibisin. Seni okuyup bitirmek istemiyorum. Kokunu içime çekmek ve bir ömür boyu saklamak istiyorum.

Dünyadaki bütün güzellikleri görmek için can atıyordum ama bunun hepsini yapamayacağımı biliyordum. Ta ki seni görünceye kadar. Sen karşıma çıkınca, dünyadaki 7 harika görme gereği hissetmedim. Senin güzelliğin benim aklımı başımdan aldı. Bakış açımı öyle bir değiştirdin ki, kendimi senin güzelliğin çerçevesinde değiştirme hissi oldu bende. Bu mutluluk duygusu sarmalı, vücudumda ki her zerreyi kapladı. Yaşamımın geri kalanında akan kanım bütün damarlarında devam etmesini istiyorum.

Teknolojinin hep zararlı olduğunu söylerler ama benim için daha farklı bir anlamı var. Senin gördükten sonra, tanıştıktan sonra, telefonumu senin telefonuna çevirdim. O kadar fazla sen varsın ki içinde, görsen sen bile inanmakta zorluk çekersin. Neden mi? Çünkü, ne zaman başıma kötü bir olay gelse, keyfim kaçsa, açıp sana bakıyorum. Sonra aklımdaki ne kadar kötü düşünce varsa hepsini alıp götürüp yerine mutluluk getiriyorsun.

İlk görüşte aşk diye bir şeyin olduğunu söyleyen insanlar yok değil ama ben buna pek katılıyorum diyemem. Senin her gördüğümde, gözlerine her baktığımda, yeniden, çok daha fazla âşık oluyorum. Öyle ki her şeyimi silmem için senin bir emrin bile yeter.

Sende en çok sevdiğim şeylerden biri, utangaç tavırların. Ellerini bile sakınman, gözlerini gözlerimden kaçırman. Sana olan sevgimi arttırmaktan başka bir şey yapmıyor. Geceyi en güzel yerinde saklayan, aydınlık bir güneş gibisin. Zamanı geldiğinde en güzel şekilde parıldamayı bilmeni seviyorum. O öpülesi ellerini, tenindeki sıcaklığı, gözlerindeki aşk dolu bakışları, beni benden alıyor. Sana alacağım bütün çiçekler bile senin yanında sönük kalmaktan öteye geçemeyecek. Güzelliğin hiç solması, ömrüm ol, yaşadığımız sürece.

Uzun Romantik Mesajları

Sabah güne uyandığımda, sağ yanımda olmanı diliyorum. Güne seninle başlamak, kahvaltımı seninle yapmak, birlikte yağmur altında yürümek, aşkın bize vermiş olduğu kayıp bir anda bulunan sevginin en güzeli gibi. Beni benden çalmana bile müsaade ediyorum. Yeter ki sana olan teslimiyetimi beni severek avut. Seninle gidemeyeceğim yol, göremeyeceğim yer yok. Yalnızca tek bir isteğim var senden, gece seninle uyumak, güne senin ışığınla başlamak.

Yastığıma sinen tenin kokusu, beni cennet bahçesine düşmüş hissi veriyor. Gün boyu yanımda sen yokken bu kokuya hasret, seni bir an önce görebilme arzusu ile yaşama sevincim artıyor. Biliyorum ki seni görünce, bu hasret bitecek, en güzel duygular ikimiz için yeniden açılacak. Sana yazıyorum çünkü, beni anlayabilecek en nadir insanın sen olduğunu biliyorum. Ve yine biliyorum ki, seninle geçireceğimiz muhteşem bir ömrün henüz çok başlangıcındayız.

Umutsuzluğa düşünce bile tek direnç kaynağım sen oldun. Öyle zamanlar geçirdim ki, itildim, düştüm, yıldım ve soğudum bu hayattan. Vaz geçmek üzereydim, umutsuzluğa düştüğüm anda, bir mumun gecenin karanlığında boş bir odayı aydınlatması gibi, bana ışık oldun. Varlığının ruhumda hissedilmesi bile bana kâfi iken, sen bana bu dünyadaki bütün güzellikleri sunmayı teklif ettin. Sana elimdeki her şey için, yeniden hayata bağlanmam için yapacağım teşekkür şekillerinin hepsinin az kalacağını biliyorum.

En güzel >sevgiliye uzun mesajlar< için tıklayın.

Seni o kadar çok seviyorum ki, nasıl anlatsam bilemiyorum. Bazen dünyaya haykırmak istiyorum, herkes bilsin istiyorum. Ama bazen de senin kimse ile paylaşmak istemiyorum, sana olan sevgimin derinliklerinin senin tarafından bilinmesi bile yeterli geliyor diye düşünüyorum. Seninle her akşam, romantik yemek istiyorum. Yemeğimizi beraber hazırlayalım, ikimizin sevgisinden de yiyeceklerimize bulaşsın istiyorum. Aşkımınız her yedimiz yemekte daha da büyüsün istiyorum.

Ben çok iyi hatırlıyorum seninle ilk buluşmamızda ki hatıraları. En güzel hissetmeye başladığım anları. Yalnızlığın sonu yoktu ama senin varlığın buna noktayı koydu. İlk bakışın, mahcubiyetin, dudakların ki gülümsemen, saçlarını rüzgârda savrulması, her şeyi hatırlıyorum. Çünkü bu hayatımda ki en güzel duyguların başlangıcı idi. Aşkımız hep en güzel zamanlarımızda ki gibi sürmeye devam eder umarım.

Sevda denen şarkıların neden yazıldığını, kime bu kadar büyük bir aşk duyulacağını çok saçma buluyordum. Yalnızlığımı seviyordum. Bir gün bundan daha fazlasını sevebileceğim bir duygunun karşıma çıkacağını sanmıyordum. O kadar hazırlıklı olmama rağmen sana yakalandım. Neye uğradığımı şaşırdım. İnsanlar bana nasıl olduğumu soruyordu her defasında, o kadar afallamıştım. Hayatımdaki gündemin bir ömür boyu değişeceğini nerden bilebilirdim. O saçma bulduğum şarkıların, türkülerin benim için büyük bir değer kazanacağını nasıl bilebilirdim.

Benim için değerli olan şeylerin ailem için de kıymetli olduğunu söylemeliyim sana. Ben tek çocuk olarak büyüdüm. Ailemin başka bir çocuğu olmadı. Ama seni ailemle tanıştırdıktan sonra, sen onların benden daha fazla evladı oldun. Seni benimseyeceklerini biliyordum. Senin varlığın benim vücuduma ruhuma o kadar fazla sinmişti ki, ailem bunu kolayca fark etmişti. Beni bu denli olumlu değiştiren, mutlu kılan duygu merak etmişlerdi. O yüzden seni benim kadar olmasa da çok sevdiler sevgilim.

Güzelliğin hiç solmayacak, dünya ne kadar dönerse dönsün, hayat ne kadar hızlı akarsa aksın, ben sana aynı gözle bakmaya devam edeceğim birtanem. Bağlanmaktan korkan birisi olarak, sana bağlanmayı kendim istediğim. Seni kimse ile paylaşmama arzusu, ruhunun zarifliği, beni benden alışın, bu hayatta sevmiş olduğum şeyleri seninle yeniden sevmem, her şey için sana minnettarım. Sensiz geçebilecek, bir saniyeyi bile düşünemiyor, hayal edemiyorum. Şımarık bir çocuk gibi, yaptığım her şeyde senin olmanı diliyorum.

Uzun romantik sözler sözler yazımızın sonuna geldik.

“Uzun Romantik Sözler” üzerine bir yorum

Yorum yapın