Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Erkek ve kız kardeşlerin doğum günü kutlamalarında büyük bir mutluluk yaşadıkları bilinmektedir. Ağabey ve ablalar ise bu mutluluğu daha da artırmak için üzerlerine düşen sorumluluğu yerine getirerek kardeşlerine büyük sürprizler hazırlayabilirler. Doğum gününe özel mesajlar gönderen kişiler, kardeşlerinin unutulmayacak bir yaş günü geçirmesine katkıda bulunabilirler. Bu nedenle, kardeşin doğum gününü kutlarken özenli davranmak önemlidir. Bu yazıda, kardeşinizin çok mutlu ve heyecanlı bir doğum günü geçirmesini istiyorsanız en özel doğum günü mesajlarını bulabilirsiniz.

Kardeşe doğum günü mesajları yazımızda abiye, ablaya ve kardeşe gönderebileceğiniz uzun doğum günü mesajları bulabilir ve kardeşinizi sevindirebilirsiniz.

Görüldüğü üzere birbirinden farklı ve anlamlı doğum günü mesajları arasında erkek kardeşler için özel sözler bulunabilmektedir. Siz de bu tür doğum günü mesajlarını paylaşarak erkek kardeşinize hayatı boyunca unutamayacağı büyük bir sürpriz yapabilirsiniz. Doğum günlerinde kardeşinizin yanında olmanız büyük bir armağandır.

Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Kız kardeş için anlamlı ve komik doğum günü mesajları arayanlara da pek çok farklı mesaj bulmak mümkündür. En özeli kendi sözleriniz ile zenginleştirdiğiniz bir mesaj olacaktır. Bu yüzden kız kardeşe doğum günü mesajı yazarken, kardeşinizin yüzünü güldürecek birkaç sözcük de kendiniz eklemeyi unutmayın:

  • Dünyanın en güzel ve tatlı kardeşi! Doğum gününü kutlarım, iyi ki varsın nice güzel yaşlara kardeşim.
  • Hayat, her bireye çok sevineceği fırsatlar sunarmış. Önemli olan bu fırsatları zamanında kaçırmadan değerlendirebilmekmiş. Ben bu kadar yıl boyunca hep bu inancı taşıdım ve öğrendiğim en büyük ders oldu. Yeni yaşında karşına çıkacak fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeni dilerim. İyi ki doğdun kardeşim.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Sen benim diğer yanımsın, asla terk etmeyecek olanımsın. İyi ki doğdun bir tanem benim.

Kardeş diğer yarın olur, dostun olur her zaman yoldaşın olur. Bende her zaman senin yanındayım iyi ki doğdun kardeşim.

Yalnız olduğumu düşündüğüm zamanlarda elin her zaman omzumda bitti ve sen hep yanımdaydın. İyi ki doğdun bir tanem.

Varlığın bana hediye gibi geldi. İlk doğduğun zaman her ne kadar seni kıskansam da hayatım boyunca yanımda olup elimi tutabilecek bir çift el olduğu için çok şanslı olduğumu biliyordum. İyi ki doğdun ufak kardeşim. Seni çok seviyorum.

Sırtımı hiçbir şekilde tereddüt etmeden yaslayabileceğim kardeşim var bu hayatımın içerisinde. Sende aynı şekilde ne zaman istersen beni arayabilecek, kollarımın arasında huzuru bulabileceksin. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Hayatı 3 kelimeyle özetlesem. Aile, sağlık ve kardeş derdim. İyi ki benim kardeşim olmuşsun iyi ki yanımdasın bir tanem. Seni seven bir ablaya sahip olduğun içinde ayrıca çok şanslısın. Doğum günün kutlu olsun.

Yalnız olduğunuzu hissettiğiniz zaman aradan bir yerden kardeşiniz çıkabiliyorsa hala hayatta bir umudunuz var demektir. Sende aynı öylesin kardeşim her zaman bana umut olayı en iyi sen beceriyorsun. Doğum günün kutlu olsun ufaklık.

Arkadaşına kızdığın zaman onu silmek kolaydır. Fakat kardeşine kızsan da öfkelensen de silmek o kadar kolay olmaz, hatta hiç olmaz. O senin atamayacağın diğer yarındır. Ne kadar sana kızsam da öfkelensem de sen benim tatlı küçük kardeşim olarak kalacaksın. Seni seviyorum nice senelere.

Hey ufaklık diyeceğim ama artık koskocaman adam oldun. Arkadaşlarının yanında seni ufaklık diye sevmeye çalıştığım zaman nasıl kızardın hatırlıyor musun? Seninle her zaman güzel anılar biriktirdik ve hayatımızın sonuna kadar da biriktirmeye devam edeceğiz. Doğum günün kutlu olsun ufaklığım.

Kardeşe Doğum Günü Sözleri

Seni her şeyden çok fazla sevdiğimi en iyi sen bilirsin. Hayatımın merkezi olduğunu başına bir şey gelse en çok üzülenin ben olacağımı çok iyi bilenlerdensin. Seni o kadar çok seviyorum ki her şey üst üstte gelse bile daima sevmeye devam edeceğim ve seni koruyan olacağım. Doğum günün kutlu mutlu olsun.

Dikkat Dikkat! Bu mesaj çok fazla sevgi, neşe ve iyi dilekler içermekte. Bir dakika içinde yaşamın ve seni düşünen birisinin olduğunun sevincini damarlarına hissetmeli ve mutlu olmalısın. Bu mutlulukta gözlerini sonsuzluğa kapatıncaya kadar daima sürsün canım kardeşim. İyi ki doğdun ve iyi ki benim kardeşimsin. Nice mutlu yaşlara.

Geleceğini oluşturabilecek her yeni gün bir öncekinden çok daha güzel ve iyi olmalı. İsteklerini her zaman yapabildiğin, gerçekleştirebileceğin bir hayata sahip ol istiyorum benim güzel kardeşim. İyi ki doğdun, iyi ki benimlesin.

Dünyada eşsiz güzellik var ise o da kalbinin içindedir. Hayatının bundan sonrasındaysa kalbin kadar güzel geçirmen dileğiyle.. iyi ki varsın, iyi ki doğdun canım kardeşim.

Kardeşe uzun doğum günü mesajları için tıklayın.

Dilerim ki yeni yaşınla beraber mutlulukların en büyüğünü yaşarsın. Başarı merdivenlerini hiçbir zorluğa takılmadan çıkarsın ve dilerim daima yüzün güler ve neşeni hiç kaybetmesin. Sevgi dou kal küçük kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak olan yeni günlerin her zaman daha iyi, mutlu bir şekilde geçmesi dileğiyle sevgili kardeşim. Seni her zaman çok seven birine sahipsin ve hayatının daima mutlu geçmesi için ne gerekiyorsa yapabilirim canım benim.

Dilerim ki yeni yaşın her zaman mutluluk ve en güzelini versin sana. Dilediğin zaman ayağa kalk ve her şeyin ne kadar güzel olduğunu gör. Hiçbir zaman kötülüğe yenilme canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşamalısın, sevmelisin ve gülmelisin. Hayatında bunlar eksik olmamalı. Yaşın ne olursa olsun her şey seninle olsun canım kardeşim. Nice mutlu yıllara, neşeli günlerin olsun.

Hayatımdaki tek gerçeğim, en güzelimsin sen benim. Bundan sonra her zaman yanında olacak bir insan var. Belki anne babamız bir değil ama seni ne kadar çok sevdiğimi bil canım benim. Hayatın anlamı seninle beraber daha da güzelleşti. Öz kardeşim olmasan da öz kardeşimde daha yakın oldun sen bana. İyi ki doğdun.

En güzel zamanlarında yanında olmak, en kötü anlarında ağlayabileceğin bir omuz olmak istiyorum. Benimle olup her şeyi güzel bir şekilde halletmen ve her zmaan benim gücümden almanı isterim. Senden başka bir düşüncem yok benim. Sen benim her şeyimsin ve tek gerçeğimsin iyi ki doğdun kardeşim.

En kötü anlarında yanında olabilecek ve her şeyden zevk almanı sağlayacak bir kardeşe sahipsin. Sinirlendiğin zaman bu sadece benim  yüzümden olmalı başka biri seni sinirlendiremez. Yani sinirlenmek istersen canım kardeşim gel ben seni üzerim. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyadaki en tatlı insanın doğum günü bugün. Her şey daha anlamlı daha güzel olacak senin için bir yaşla beraber daha çok olgunlaşmış ve kararlarını daha kolay verebilecek bir yaştasın artık. Doğum günün kutlu olsun.

Kardeşe doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

Yorum yapın