Kardeşe Doğum Günü Mesajları Uzun

Kardeşe doğum günü mesajları uzun yazımızda erkek, kız kardeşe gönderebileceğiniz doğum günü mesajı ve doğum günü sözleri bulabilirsiniz.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları Uzun

Canımdan daha da cansın, başım ne zaman sıkışsa her daim yanımda olansın. Sen dünyadaki en iyi kardeşsin ve ben bu kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun.

Bugüne kadar hayatın senden alıp götürmüş olduklarına inatla sen yaşamaya daima devam etmeyi başardın. Tek başına savaşırken asla bundan uzak durmadın. Bu yaşam mücadelesi ile bir yaş alarak daha çok güçleniyorsun. Doğum günün kutlu olsun canım kardeşim.

Sana güzel bir doğum günü mesajı yazmak istedim fakat duygularımı sana net bir şekilde yansıtamadım. Kolay değil çünkü bir kardeşe tüm hislerini yalansız, duru bir şekilde anlatabilmek. Senin için her ne olursa olsun yapabileceğimi bilmelisin. Doğum günün kutlu olsun.

Gülümsemek bu hayatta daima en çok sana yakışıyor güzelim. O güzel gülüşün hiçbir zaman yüzünden eksik olmamalı. Doğum günün kutlu olsun iyi ki doğdun.

Yüreği buruk bir kardeşim var ağlar mı bilemem, uzanarak da gözlerine akan yaşı silemem, yarın askere gidiyorken gitme kal diyebileceğim bir kıvamda değilim. Ağlama kardeşim seni çok sevdiğimi bil ve doğum günün kutlu olsun.

Tüm >uzun doğum günü mesajları< için tıklayın.

Dileğim senin için bugün her şeyin gerçek olabilmesi. Belki şuanda yanında olamasam da kalbinin en derinlerinde bir yerlerde seni kutlamakta olduğumu bilmelisin. Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Beraber nice senelere.

Senin gibi güzel bir kardeşe sahip olduğum için oldukça şanslıyım. Mutlusun, eğlencelisin. Eğlendirmeyi seviyorsun ve iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.

Bu doğum günü mesajı kısa olmamalı diye düşünüyorum ama yazacak o kadar şey varken kelimeleri kağıda dökemiyorum bir türlü. Sen benim için çok değerlisin bunu bilmen yeterli sadece. İyi ki benim kardeşim olmuşsun. İyi ki doğdun.

Dilerim ki yeni yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarı merdivenini rahat bir şekilde tırmanabilirsin. Dilerim ki yüzün hiç solmaz ve neşeni asla yitirmezsin. Sevgi, neşeli biri olarak kalman dileğiyle. Nice senelere kardeşim, doğum günün kutlu olsun.

Sakın bu hayat için üzülmemelisin. Hayat çabuk geçecek ve geleceğini oluşturabilecek her yeni günde daha farklı şeyler olacak. İsteklerine uygun olacak şekilde hareket etmeyi unutma. Her yeni günde yenilikler ile güne uyanmayı başarmalısın. Yanında olmasam dahi şuanda doğum günün kutlu olsun kardeşim. Seni her zaman düşünüyorum bunu unutma.

Yaşamalısın, sevmelisin ve en önemlisi de gülmeyi bırakmamalısın. Yaşın ilerlese de her şeyin en güzeline sahip olman gerek. Bunu sakın unutma canım kardeşim. Ne olursa olsun ben her zaman senin yanında olacağım.

Bana dünyada eşsiz bir güzelliğin ne olduğunu sorsalar cevabım senin kalbinde olacaktır. Yeni yaşın daima sana mutluluk, huzur ve neşe getirsin. Doğum günün kutu olsun güzel kalpli kardeşim.

 Uzun zamandır bir evi senle paylaşmanın sevincini yaşarken bu sene uçup gittin yuvamızdan. Eğitimin için gittiğin o yer de umarım mutlusundur. Başarılı olmak, hayatındaki birçok noktayı döndürebilmek için bu adımı atman gerekti ve sen en doğru olanı yaptın. Uzak olsak da seni düşünen bir ailen olduğunu bilmelisin canım kardeşim. Bir dahaki sene söz birlikte olacağız. Nice senelere.

Kardeşe Doğum Günü Sözleri

Benim güzel yüzlü canım kardeşim. Yıllar o kadar çabuk geçiyor ki anlatamam. Daha ilk doğduğun günü hatırlıyorum da ne kadar küçüktün. Şimdi baktığımdaysa benim kadar olmuşsun ve bir derdim olduğumda ilk yanıma koşan sensin. İtiraf etmeliyim ki ilk doğduğun zamanlarda seni çok kıskanmıştım. Çünkü annemle babamın sadece seni sevdiğini, seveceğini düşünürdüm. Ama yıllar geçerken aslında annemden ve babamdan daha fazla seni sevdiğimi anladım. Doğum günün kutlu olsun.

Hayat her daim insana iyi fırsatlar vermez maalesef. Ama bu hayatta sen benim için en iyi fırsatlardan birisin bunu unutma canım kardeşim. Doğum günün kutlu olsun seni seviyorum.

En güzel >kardeşlik sözleri< için tıklayın.

Hayal kurmalısın, sakın hayallerine ara verme. Gezmen gerek nerede olmak istiyorsan oraya git ve dönme sakın. Arkanda özleyenlerin olacak muhtemelen ama kendin olarak yaşamalısın. Her yaşında sana getireceği olgunlukla doğru kararlar almayı daha çok başaracaksın ve mutluluğun kapısını işte artık o zamanda aralamış olacaksın. Yeni yaşın sana güzellikler getirsin iyi ki doğdun.

Sen evin içerisinde dolaşan bir palyanco gibiydin canım kardeşim. Senden başkasına benzemeyi aklımdan dahi geçirmedim. Başarılarımın, mutluluğumun, hüznümün hep seninkine benzemesini istedim. Yeni yaşın mutlu ve kutlu olsun canım ablam. Seni çok seven kardeşin.

Ben her zaman seni kıskanan biri oldum. Ama içimde asla kötülük beslemedim sana karşı. Sen benden her zaman daha iyi oldun bense yaramazlıklar peşinde koşan, sadece kendini düşünen birisi oldum. Evet, etrafta seni seven bu kadar insanın olmasını normal karşılıyorum benimle kıyaslandığın zaman çok daha iyi ve mükemmel birisin. Etrafındakilere yardım etmeyi seversin, her daim gülümsersin bunu nasıl başarabiliyorsun aklım almıyor ama seni ne kadar kıskansam da bir o kadar da çok seviyorum. İyi ki doğdun ablacığım.

Kardeş demek onun için ölüme gidebilmek demektir. Canı tehlikedeyse eğer bir adım öne çıkabilmektir. Ben senin için her şeyi göze alabilirim. Biliyorum ki aynısını sende benim için yaparsın kardeşim. Seninle çok daha uzun zamanlara karışmak istiyorum. Ömrün uzun ve bu yaşın sana çok güzellikler getirsin.

Her zaman kendimi sana bırakmak istemişimdir kardeşim. Ama hep seni taşıyan ben oldum. Her şeyini üstlendim. Bazen şikayetçi oldum, bazen sana bağırdım kızdım ama şunu unutma ki bu hayatta annem ve babamdan sonra seni en çok seven bir kişi varsa o da benim. İyi ki doğdun.

Kardeşe doğum günü mesajları yazımızın sonuna geldik.

“Kardeşe Doğum Günü Mesajları Uzun” üzerine 2 yorum

Yorum yapın